اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

پروگزام کردن

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پروگزام کردن

یه میکرو رو با فرکانس خارجی پروگرام کردم اما باز می خوام پروگرام کنم میگه فیوز بیتش رفته هوا.یه ریکاوری خریدم دیگه این مشکل حل شد حالا سوالم اینه هر بار میکرو رو با فرکانس خارجی پروگرام کنم باید فیوز بیت رو دوباره ریکاوری کنم یا نه؟یه توضیحی بدید(÷واب داره)

پاسخ : پروگزام کردن

هر زمان که فیوز بیتها را روی هر کلاکی ام از خارجی یا rc یا پالس ساعت پروگرام کردید باید همون منبع موقع پرو گرام به میکرو وصل باشه مثل کریستال یا rc و اگه نمیدونی رو چی پرو گرام کردی یه فرکانس 1 مگا هرتز به پایه xtal 1 بده و فیوز بیتا تا رو به حالت پیش فرض پرو گرام کن
    سقراط : دانش من بدانجایی رسید که فهمیدم هیچ نمیدانم.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط arm7
      یه میکرو رو با فرکانس خارجی پروگرام کردم اما باز می خوام پروگرام کنم میگه فیوز بیتش رفته هوا.یه ریکاوری خریدم دیگه این مشکل حل شد حالا سوالم اینه هر بار میکرو رو با فرکانس خارجی پروگرام کنم باید فیوز بیت رو دوباره ریکاوری کنم یا نه؟یه توضیحی بدید(÷واب داره)
      سلام.وقتی یک بار با کریستال خارجی پروگرام میکنید،برای اینکه دوباره پروگرامر میکرو رو بشناسه باید همون شزایط رو براش ایجاد کنید.یعنی روی پروگرامرتون کریستا بذارید.بعد میتونید فیوزبیت هارو عوض کنید.

دیدگاه

آقایون دمتون گررررررررررررررررررررررررررررم :applause:
        فرکانس 16مگا هرتز من خیلی به نویز حساس می خواستم یه رگولاتور روی منبع بزارم(منبع تغذیه خطی دارم) اما تو شهرمون گیر نیاوردم راهکارش چیه؟

دیدگاه

نوشته اصلی توسط arm7
          آقایون دمتون گررررررررررررررررررررررررررررم :applause:
          فرکانس 16مگا هرتز من خیلی به نویز حساس می خواستم یه رگولاتور روی منبع بزارم(منبع تغذیه خطی دارم) اما تو شهرمون گیر نیاوردم راهکارش چیه؟
          سلام
          یک خازن با خروجی منبع تغذیه موازی کن و یک سلف در مسیر مثبت قرار بده سلف تو لامپ کم مصرف میتونی پیدا کنی یه هسته که دو سه تا سیم رنگا رنگ به دورش پیچیده جواب میده من خودم از این کارا زیاد کردم چون بخوام اینترنتی خرید کنم نمیصرفه و هزینه پست بالاست (10000تومن :angry

دیدگاه

این سلف پنج شش تا سیم داره چجوریه به مدار وصل کنم-خازن الکتروتیتی باشه یا از این سرامیکی ها

دیدگاه

نوشته اصلی توسط arm7
              این سلف پنج شش تا سیم داره چجوریه به مدار وصل کنم-خازن الکتروتیتی باشه یا از این سرامیکی ها
              اونو کلا هستشو جدا کن یه سه دور سیم بپیچ دورش
              خازن اکترولیتی استفاده کن فقط باید ظرفیتشو برای بهتر کار کردن به 1000 میکرو فاراد برسونی که اگه اونم در دسترس نداری میتونی با موازی کردن چند خازن به اون ظرفیت برسونی

دیدگاه

ایول داری داداش

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                X