اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

سنسور تشخیص رنگ

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

سنسور تشخیص رنگ

سلام
    دنبال یه سنسور تشخیص رنگ می گردم که بتونه روی یه ام دی اف سفید رنگ یه صفحه ی نقره ای(احتمالا فویل آلومینیمی) رو تشخیص بده! البته فاصلش تا ام دی اف 3 تا 4 سانت هست!
    1- ارزون باشه
    2- درایوش راحت باشه
    3- در حد 0 و 1 خروجی TTL بده کار من رو راه انداخته!!!
    مرسی

پاسخ : سنسور تشخیص رنگ

با IR فکر کنم بشه چون بازتاب فویل آلومینیمی از mdf سفید خیلی بیشتره . و میشه تفکیکشون کرد .
    إِنَّ الَّذِینَ یُحِبُّونَ أَنْ تَشِیعَ الْفاحِشَهُ فِی الَّذِینَ آمَنُوا لَهُمْ عَذابٌ أَلِیمٌ فِی الدُّنْیا وَ الْآخِرَهِ وَ اللَّهُ یَعْلَمُ وَ أَنْتُمْ لا تَعْلَمُونَ.
    کسانى که دوست دارند زشتی ها در میان مردم با ایمان شیوع یابد عذاب دردناکى براى آنها در دنیا و آخرت است، و خداوند میداند و شما نمی‏دانید. (نور19)

دیدگاه

حالا فرض کنید یه جسم نقره ای رنگه ولی فویل کاملا براق نیست!!!مثلا بدنه ی مات یه موبایل!!!

دیدگاه

سلام
        واقعا کسی نیست؟

دیدگاه

هستیم .
          بلد نیستیم !

فاصله 4 سانت :|
          تفکیک نقره ای و سفید :|
          من تا حالا به زور تو نیم سانتی سیاه و سفید رو تونستم تفکیک کنم
          إِنَّ الَّذِینَ یُحِبُّونَ أَنْ تَشِیعَ الْفاحِشَهُ فِی الَّذِینَ آمَنُوا لَهُمْ عَذابٌ أَلِیمٌ فِی الدُّنْیا وَ الْآخِرَهِ وَ اللَّهُ یَعْلَمُ وَ أَنْتُمْ لا تَعْلَمُونَ.
          کسانى که دوست دارند زشتی ها در میان مردم با ایمان شیوع یابد عذاب دردناکى براى آنها در دنیا و آخرت است، و خداوند میداند و شما نمی‏دانید. (نور19)

دیدگاه

چه اصراریه از سنسور تشخیص رنگ استقاده کنید. از سنسورهای مجاورتی القایی یا مغناطیسی هم شاید بتونید استفاده کنید!
            www.gam-co.blogsky.com

دیدگاه

ام دی افه !
              مجاورتی و القایی نمیشه .

دیدگاه

با سلام . سنسور TCS230 رو مطالعه کنید.
                اينجا ماس ماست

دیدگاه

ام دی افه !
                  مجاورتی و القایی نمیشه .
                  mdf باشه خب. مهم اینه که یکیش جنسش نافلزه یکیش فلز. پس قابل تشخیصه.
                  www.gam-co.blogsky.com

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                  X