اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

ADXL203

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

ADXL203

سلام
    کسی در مورد سنسور adxl203 اطلاعاتی داره؟؟ این سنسور میتونه تو محیط های صنعتی استفاده بشه آیا؟؟؟؟

پاسخ : ADXL203

با سلام
    من با 202 کار کردم. مشکلی نداره. با طراحی صحیح و رعایت شرایط مجاز، دقت خوبی هم میده. البته بسته به شرایط کاری باید براش از فیلتر استفاده کنین. نکته ای که تو استفاده از این سنسورها مهمه خروجی ratiometric شون هست که باید باهاش کنار بیاین.
    کمترین توقع از یک فرد تحصیلکرده، دانستن املای صحیح کلمات است.

دیدگاه

202 دیجیتاله؟؟؟
      از جه فیلتری استفاده کردین؟؟
      میشه یکم بیشتر در رابطه با خاصیت ratiometric توضیح بدین؟؟
      محیطی که میخام ازش استفاده کنم یک محیط کاملا صنعتی هست و دقت خوبی لازم دارم.

دیدگاه

RATIOMETRIC یعنی اینکه مقدار صفر و بهره خروجی، ثابت نیست و متناسب با تغذیه تغییر میکنه.
        توی حالت عادی آدم میگه خب ما که تغذیه مون فیکسه. پس نسبت خروجی هم ثابت میمونه. این حرف برای کارای عادی درسته. ولی وقتی پای دقت های بالا میاد وسط دیگه ریپل و نوسانات کوچیک تغذیه هم روی خروجی اثر میذارن و دردسر تازه از اینجا شروع میشه.

من تو کارم چون ADC نداشتم از خروجیهای PWM ش استفاده کردم و با میکرو و CPLD خوندمش.
        کمترین توقع از یک فرد تحصیلکرده، دانستن املای صحیح کلمات است.

دیدگاه

ADXL203 بسیار سنسور مناسبی هستش و من پروژه های فراتر از صنعتی باهاش انجام دادم. اتفاقا خروجی آنالوگ خیلی هم بهتره و با طراحی صحیح دقت های به مراتب بالاتری رو میشه دریافت کرد.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X