اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

شیر برقی با سایز بزرگ؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

شیر برقی با سایز بزرگ؟

با سلام خدمت همه دوستان عزیز
    بنده بخاطر یه موضوع پژوهشی شدید دنبال شیر برقی با سایز بزرگ میگردم اما هرچی سرچ کردم چیزی گیرم نیومد :angry: :sad:
    میخوام اندازه اش جوری باشه که مثلا بشه باهاش ابیاری یک مزرعه کشاورزی رو کنترل کرد
    یا سوالم اصلاح کنم تو صنعت واسه کنترل تزریق مایعات با حجم زیاد از چی استفاده میکنن؟شیر فلکه دستی؟
    شما تاحالا همچین شیر یا فلکه برقی دیدین؟
    اصلا نمیدونم چیکار کنم :sad:
    پیشاپیش ممنونم ازتون که کمک میکنین

پاسخ : شیر برقی با سایز بزرگ؟

با سلام
    یه سر برید به لاله زار
    اواسط خیابون سمت راست
    فروشگاه آیرون صنعت

دیدگاه

نوشته اصلی توسط -Alone-
      با سلام
      یه سر برید به لاله زار
      اواسط خیابون سمت راست
      فروشگاه آیرون صنعت
      دوست عزیز ممنون که بنده رو مورد محبت قرار دادین و راهنمایی کردین اما مشکل اینه که من تهران نیستم :sad:
      اگه میشه سایتی چیزی بهم بدین ؟

دیدگاه

بعضی فروشگاه هایی که وسایل آبیاری قطره ای می فروشند دارند .شرکتهای اصلی را تو نت پیدا کنید تماس بگیرید نمایندگی شهرتون را ازش بخرید یا همون تلفنی سفارش دهید قبلا من چندتا شرکت را سرچ کردم داشتند حالا یا تولید می کردند یا وارداتی بود

البته این شیرها یا بازه یا بسته اگر بخواهید مثل تزریق عمل کنه یعنی قابل تنظیم باشه رقمها نجومی میشه و بعضا تحریمی و.......است
        کسی که به کشورش به درستی خدمت کند،نیازمند تکیه به خاطره ی گذشتگانش نخواهد بود
        ولتر

دیدگاه

نوشته اصلی توسط mohamad-h
          بعضی فروشگاه هایی که وسایل آبیاری قطره ای می فروشند دارند .شرکتهای اصلی را تو نت پیدا کنید تماس بگیرید نمایندگی شهرتون را ازش بخرید یا همون تلفنی سفارش دهید قبلا من چندتا شرکت را سرچ کردم داشتند حالا یا تولید می کردند یا وارداتی بود

البته این شیرها یا بازه یا بسته اگر بخواهید مثل تزریق عمل کنه یعنی قابل تنظیم باشه رقمها نجومی میشه و بعضا تحریمی و.......است
          دوست عزیز ممنون از راهنمایت
          نه منظورم از تزریق همون قطع و وصل مایعات بود من شیری احتیاج دارم که درحالت عادی بسته باشه و با وصل جریان برق باز بشه مثل شیربرقی های ماشین لباسشویی اما با سایز بزرگتر
          والا من دارم سرچ میکنم اما تاحالا چیزی دستگیرم نشده همشون سایز کوچیک دارن :angry:

دیدگاه

چند اینچ نیاز دارید؟؟؟؟؟؟؟؟
            ولتر

دیدگاه

چند اینچ نیاز دارید؟؟؟؟؟؟؟؟
              اینچ خاصی مند نظرم نیست راستش میخوام اطلاعات و تصویر شیر رو ضیمیه پرونده ام در اداره ثبت اختراع بکنم یجورایی میخوام با مدرک براشون بگم که همچین شیری با اندازه بزرگتر و فلان مشخصات در کشور موجود هست و میشود استفاده کرد
              وگرنه الان ماکت طرحم با همین شیربرقی های سلنوئیدی کوچیک درست کردم اماده هست
              امیدوارم تونسته باشم منظورم برسونم

دیدگاه

http://www.bbk-iran.com/section-248.htmlپ

اینم شیر برقی 3اینچ که شیر بزرگی به حساب میاد
                http://www.fater-co.com/product/183/%D8%B4%DB%8C%D8%B1%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A8%D8%B1%D9%82%DB%8C-%D8%A8%D8%B1%D9%86%D8%AC%DB%8C-%D8%A2%D8%A8%DB%8C%D8%A7%D8%B1%DB%8C-%D8%B3%D8%B1%DB%8C-bpe-bpes

ولتر

دیدگاه

http://www.bbk-iran.com/section-248.htmlپ

اینم شیر برقی 3اینچ که شیر بزرگی به حساب میاد
                  http://www.fater-co.com/product/183/%D8%B4%DB%8C%D8%B1%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A8%D8%B1%D9%82%DB%8C-%D8%A8%D8%B1%D9%86%D8%AC%DB%8C-%D8%A2%D8%A8%DB%8C%D8%A7%D8%B1%DB%8C-%D8%B3%D8%B1%DB%8C-bpe-bpes
                  دوست عزیز خیلی ممنون از راهنماییت خیلی لطف کردی
                  اما فکر نکنم این شیر ها هم جز دسته شیرهای صنعتی باشن؟یعنی چطور ممکنه شیربرقی در حد مثلا 8 اینچ وجود نداشته باشه؟

دیدگاه

نوشته اصلی توسط امیر کریمی
                    دوست عزیز خیلی ممنون از راهنماییت خیلی لطف کردی
                    اما فکر نکنم این شیر ها هم جز دسته شیرهای صنعتی باشن؟یعنی چطور ممکنه شیربرقی در حد مثلا 8 اینچ وجود نداشته باشه؟
                    شما مگه شیر صنعتی می خواهید؟؟؟؟شما که نوشته اید کشاورزی ؟؟!!!!از طرفی شیر برقی صنعتی با کشاورزی تفاوتش تو نوع مایع و دقت و.......است تو صنعت هم وقتی نیاز به شیر آب باشه صرفا برای قطع و وصل ساده از همینها استفاده میشه

8اینچ شاید هم باشه اما وقتی میشه 3تا 3اینچ را موازی کرد کسی نمیره 8اینچ بخره .....چرا؟؟؟؟؟چون 8اینچ اگر هم باشه چون مصرفش کمه قیمتش خیلی میره بالا یعنی ممکنه 5برابر 3تا 3اینجی قیمت داشته باشه تو کشاورزی هم همین 3اینچ بیشتر نیاز نیست نهایت 4اینچ
                    ولتر

دیدگاه

شما مگه شیر صنعتی می خواهید؟؟؟؟شما که نوشته اید کشاورزی ؟؟!!!!از طرفی شیر برقی صنعتی با کشاورزی تفاوتش تو نوع مایع و دقت و.......است تو صنعت هم وقتی نیاز به شیر آب باشه صرفا برای قطع و وصل ساده از همینها استفاده میشه

8اینچ شاید هم باشه اما وقتی میشه 3تا 3اینچ را موازی کرد کسی نمیره 8اینچ بخره .....چرا؟؟؟؟؟چون 8اینچ اگر هم باشه چون مصرفش کمه قیمتش خیلی میره بالا یعنی ممکنه 5برابر 3تا 3اینجی قیمت داشته باشه تو کشاورزی هم همین 3اینچ بیشتر نیاز نیست نهایت 4اینچ
                      بله درسته بنده نوشتم کشاورزی
                      ایا بنظر شما میشه مثلا از پمپ یه قنات که خروجیش 10 اینچ هست اب رو از یه شیر 3 اینچی به مزرعه هدایت کرد؟خب موازی کردن چنتا شیر به نظر شما راه اصولی هست؟من بخاطر این گفتم صنعتی چون شیر های با اینچ بالاتر مد نظرم بود

دیدگاه

نوشته اصلی توسط امیر کریمی
                        بله درسته بنده نوشتم کشاورزی
                        ایا بنظر شما میشه مثلا از پمپ یه قنات که خروجیش 10 اینچ هست اب رو از یه شیر 3 اینچی به مزرعه هدایت کرد؟خب موازی کردن چنتا شیر به نظر شما راه اصولی هست؟من بخاطر این گفتم صنعتی چون شیر های با اینچ بالاتر مد نظرم بود
                        همیشه باید بالانس بین دقت و کیفیت و اقتصاد باشه تو سیستم آبیاری دقت و سرعت و.......مطرح نیست پس موازی کردن مشکلی نداره .اما توی پتروشیمی شاید چند دهم ثانیه تاخیر شیرها نسبت به هم مساوی انفجار باشه پس اونجا موازی کردن میشه غیر اصولی

از طرفی شیر 8اینچ برای کشاورزی ساختنش برای خودتون سخت نیست بر فرض آب بند هم نشه ایرادی نداره شما تو طرحتون می تونید عنوان کنید قابل ساخته

مکانیزه کردن کشاورزی با لوله کشی همراه هیچ موقع هم لوله 8اینچ کسی نمیاره تو زمین از خروجی پمپ به مثلا 4تا 2اینچ تقسیم میشه و هر لوله میره یک قسمت مزرعه که فشار هر قسمت مناسب باشه از طرفی جا به جا کردن و لوله کشی 8اینچ بسیار پر هزینه و سخته اصلا لوله پلی اتیلن این سایز برای آبرسانی بعیده باشه(برای فاضلاب هست که اون مدل خاصیه)
                        ولتر

دیدگاه

همیشه باید بالانس بین دقت و کیفیت و اقتصاد باشه تو سیستم آبیاری دقت و سرعت و.......مطرح نیست پس موازی کردن مشکلی نداره .اما توی پتروشیمی شاید چند دهم ثانیه تاخیر شیرها نسبت به هم مساوی انفجار باشه پس اونجا موازی کردن میشه غیر اصولی

از طرفی شیر 8اینچ برای کشاورزی ساختنش برای خودتون سخت نیست بر فرض آب بند هم نشه ایرادی نداره شما تو طرحتون می تونید عنوان کنید قابل ساخته

مکانیزه کردن کشاورزی با لوله کشی همراه هیچ موقع هم لوله 8اینچ کسی نمیاره تو زمین از خروجی پمپ به مثلا 4تا 2اینچ تقسیم میشه و هر لوله میره یک قسمت مزرعه که فشار هر قسمت مناسب باشه از طرفی جا به جا کردن و لوله کشی 8اینچ بسیار پر هزینه و سخته اصلا لوله پلی اتیلن این سایز برای آبرسانی بعیده باشه(برای فاضلاب هست که اون مدل خاصیه)
                          خیلی ممنون از کمکتون پس بنده هم تو طرح ابتدا استفاده موازی شیر ها با اینچ کم رو مطرح میکنم راه دوم هم تبدیل فلکه های گیربکس دار به برقی
                          جنابmohamad-h عزیز بی نهایت از اینکه وقت گذاشتین و راه حل دادین سپاسگزارم
                          همیشه موفق باشی دوست من

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                          X