اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

منبع تغذیه میکرو

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

منبع تغذیه میکرو

سلام دوستان من به یه منبع تغذیه برای یک مگاهشت + گیرنده rc5 + رله 5 ولت نیاز دارم منابع تغذیه زیادی موجود هست مثل خطی و سوئیچینگ و ...
    اما همه اینها هزینه بالایی دارند وجای زیادی اشغال میکنند و بغییر از موارد ذکر شده هم تلفات بالایی دارند مثل منابع تغذیه های مقاومتی و خازنی; منبع هم برق شهر هست حالا شما چه پیشنهادی می دهید من هم اطلاعات زیادی در این موارد ندارم و در اینترنت جستجو کردم ولی به غیر از موارد ذکر شده موارد دیگه ای پیدا نکردم؟
    با تشکر
    سقراط : دانش من بدانجایی رسید که فهمیدم هیچ نمیدانم.

پاسخ : منبع تغذیه میکرو

نوشته اصلی توسط سید سجاد احدزاده
    سلام دوستان من به یه منبع تغذیه برای یک مگاهشت + گیرنده rc5 + رله 5 ولت نیاز دارم منابع تغذیه زیادی موجود هست مثل خطی و سوئیچینگ و ...
    اما همه اینها هزینه بالایی دارند وجای زیادی اشغال میکنند و بغییر از موارد ذکر شده هم تلفات بالایی دارند مثل منابع تغذیه های مقاومتی و خازنی; منبع هم برق شهر هست حالا شما چه پیشنهادی می دهید من هم اطلاعات زیادی در این موارد ندارم و در اینترنت جستجو کردم ولی به غیر از موارد ذکر شده موارد دیگه ای پیدا نکردم؟
    با تشکر
    سلام

دوست عزیز طبق مطالعاتی که داشتم توی این چند هفته به نظرم از سوییچینگ استفاده کن از همه بهتره (البته فقط راهنمایی هست) من خودم اطلاعات چندان عملی ندارم

دیدگاه

پاسخ : منبع تغذیه میکرو

نوشته اصلی توسط سید سجاد احدزاده
      با تشکر
      با سلام:
      با یک منبع تغذیه آزمایشگاهی با ولتاژ 5 ولت از کل مدار جریان کشیده شود، پس از تعین حداکثر جریان کشی، اقدام به خرید یا ساخت توسط خودتان یا با راهنمایی کاربران کنید. کاری بود در خدمتم.
      علم را در آزمایشگاه باید یاد گرفت نه در دانشگاه
      نابغه بودن 99 درصد با پشتکار و یک درصد با الهام است. (ادیسون)

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
      X