ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ورود برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

کاربران برچسب زده شده

صفحه 2 از 2 نخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 17 از 17
    2010/03/14
    نمین
    18
    0

پاسخ : کمک برای راه اندازی اولیه ماژول USR-WiFi232-T

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadfa91
    سلام دوباره وبا عرض تبریک سال نو
    مهندس مرحله به مرحله انجام بده و نتیجه رو بگو
    1- تغذیه ماژول رو برقرار کنید و وقتی لپ تاپ وای فای اونو پیدا کرد بهش وصل شو و در مرور گر

مهمان عزیز شما حق دیدن لینک ها را ندارید

رو وارد کن (تا اینجا شبیه مودم ADSL)
    2- اگه پسورد خواست Admin رو جای یوزر و پسورد وارد کن
    3- تو قسمت work mode میزاری رو AP mode و بعدش apply
    4- ماژول رو خاموش روشن کن
    5- پین های سریالشو به FT232 با باودریت 115200 وصل کن (مطمئنا به کار با نرم افزار هایی مثل hyper terminal آشنایی دارین)
    6- این نرم افزار اندرویدی رو در یک گوشی یا تبلت نصب کن

مهمان عزیز شما حق دیدن لینک ها را ندارید

7- وای فای گوشی یا تبلت رو به ماژول متصل کن و برنامه رو باز کن
    8- داخل برنامه یه قسمت داره به اسم tcp client اونجا باید add رو بزنی وجای آی پی 10.10.100.254 و جای پورت 8899 رو وارد کنی
    9- برنامه هایپرترمینال در لپ تاپ بازه و برنامه اندرویدیه هم که بازه حالا کاراکتر تایپ کن ببین میتونی توسط لپ تاپ و گوشی با هم چت کنی یا نه
    مهندس کار نکرد، یه سوال دارم، این برنامه ای که دادین واسه گوشی، فقط رو شبکه میفرسته، چطور میشه رو پورت سریال هم دیدش؟ oo:
    اگه شما با این ماژول کار کردین میشه راهنمایی کنین که از طریق ماژول چطور میشه دیتا فرستاد؟ ببینین وقتی دستور AT+SEND رو میزنیم فقط میتونیم طول دیتا رو برحسب بایت بدیم یعنی برای 8 بایت مینویسیم AT+SEND=8 حالا سوال اینجاس، پس خود دیتا رو کی بهش بدیم؟ اصلا کجا به ماژول بگیم که دیتا رو به کدوم کلاینت یا همون کدوم آی پی بفرسته؟
    2012/01/20
    364
    20

شما چرا تلاش داری فقط از طریق at کامندها ارتباط برقرار کنی؟
    این روشی که گفتم که خیلی ساده تره.
    دقیقا تو کدوم مرحله کار نکرد؟ میشه بیشتر توضیح بدی
    چطور میشه رو پورت سریال هم دیدش؟
    oo: oo:
    مطمئنی همه چیزایی که گفتم رو انجام دادی؟
    همه اینا رو که گفتم مربوط به همین ارتباط سریال گرفتن از ماژول بود. شما با مفهوم سریال آشنایی دارین؟ تا بحال ارتباط سریال برقرار کردین؟؟؟
    2010/03/14
    نمین
    18
    0

شما چرا تلاش داری فقط از طریق at کامندها ارتباط برقرار کنی؟
    این روشی که گفتم که خیلی ساده تره.
    دقیقا تو کدوم مرحله کار نکرد؟ میشه بیشتر توضیح بدی oo: oo:
    مطمئنی همه چیزایی که گفتم رو انجام دادی؟
    همه اینا رو که گفتم مربوط به همین ارتباط سریال گرفتن از ماژول بود. شما با مفهوم سریال آشنایی دارین؟ تا بحال ارتباط سریال برقرار کردین؟؟؟
    بذار یکی یکی جواب بدم:
    1- چون میخوام با میکرو بهش فرمان بدم، از یه طرفم با گوشی بهش وصل شم.
    2- مهندس با این برنامه شما فقط میشه ارتباطی از طریق پروتکل TCP برقرار کرد درسته؟ دیگه چطور میاد رو پورت سریال هم نشون بده این تبادل کاراکتر رو؟ خود ماژول این قابلیت رو داره که هر اتفاقی میفته رو روی سریالش هم مانیتور کنیم؟
    3- سریال این رو با سریال ماژولهای سیم کام مقایسه کنیم، اونجا میومدیم برای اینکه مثلا SMS بفرستیم، شماره مقصد و... رو خیلی راحت تو متن دستور قرار میدادیم، اما این ماژول تو قسمت ارسال با سریال اصلا همچین چیزی نداره.
    من الان گیجه گیجم، میشه توضیح کلی بدین که چطور میشه با گوشی درخواستی از این ماژول کرد، و سپس از طریق میکرو این درخواست رو پردازش کرد؟ دقیقا با سیم900 مقایسه کنین، دستورات AT این ماژول کلا یه جووووورین.
    ممنون
    2012/01/20
    364
    20

در واقع من سوالتونو تو پست قبلیم جواب دادم. بجای میکرو گفتم FT232 بزاری تا دیتا ها رو ببینی.
    شما اصلا اینو لازم نیست با AT کامند ها کار کنی و خیلی ساده تر از سیم 900 هستش هر چی که از میکرو به ماژول بفرستی تو گوشی میبینی و هر چی از گوشی فرستاده بشه به داخل میکرو میره. در واقع کار میکرو تبدیل ارتباط وای فای به UART هستش. این عکس رو ببینی متوجه میشی.
    2013/03/04
    152
    4

در واقع من سوالتونو تو پست قبلیم جواب دادم. بجای میکرو گفتم FT232 بزاری تا دیتا ها رو ببینی.
    شما اصلا اینو لازم نیست با AT کامند ها کار کنی و خیلی ساده تر از سیم 900 هستش هر چی که از میکرو به ماژول بفرستی تو گوشی میبینی و هر چی از گوشی فرستاده بشه به داخل میکرو میره. در واقع کار میکرو تبدیل ارتباط وای فای به UART هستش. این عکس رو ببینی متوجه میشی.
    سلام من میخام سیگنال های لرزشی رو از یک سنسور پیزو بگیرم سپس در یک ارایه میکرو کنترلر قرار بدم و توسط میکرو کنترلر به صورت بیسیم برای کامپیوتر ارسال کنم.من با ارتباط سریال یوزارت میکرو برای اتصال میکرو به کامپیوتر با متلب کار کردم
    میتونم با این مازول اطلاعات رو با یوزارت به صورت بیسیم بفرستم به کامپیوتر؟برای تحلیل اطلاعات بایستی پورت سریال رو با متلب باز کنم این قسمتش رو چی کار کنم؟این اطلاعات رو چجوری تو کامپیوتر ببینم که بتونم با نرم افزار متلب تحلیل کنم و پاسخ ارسال کنم؟؟؟؟؟ممنون میشم شما که کار کردید منو راهنمایی کنید
    2008/08/28
    33
    0
    stk

سلام و خسته نباشید چرا در این ماژول وقتی وارد کانفیگش میشم و networknamr ssid رو تغییر میدم در مد st و seve میکنم و restart میکنم ماژول از دسترس خارج میشه و انتن نمیده حتی تغذیه شو قطع کردم نشد .تشکر
    2014/09/20
    1
    0

من توضیحات شما برای را اندازی ماژول خوندم توی مرحله اول گیر کردم
    برای ارتباط با ماژول از طریق وب باید *توی کدوم مود باید قرار دهیم
صفحه 2 از 2 نخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 17 از 17