اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

میکسر 2 کانال ورودی 4 کانال خروجی

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

میکسر 2 کانال ورودی 4 کانال خروجی

سلام دوستان اقا من توی ی بروژه توی ی قسمتش گیر کردم و فقط ی میکسری کارمو راه میندازه ک نمدونم اصلا وجود داره یانه.من دنبال میکسریم ک 2 کانال ورودی داشته باشه 4 کانال یا 6 کانال خروجی............حالا کسی از دوستان همچین چیزی تا حالا دیده اگه کسی اطلاعاتی راجع بهش داره لطفا به منم بده تا این گره از کار من باز بشه.ممنون

پاسخ : میکسر 2 کانال ورودی 4 کانال خروجی

نوشته اصلی توسط بهزاد000
    سلام دوستان اقا من توی ی بروژه توی ی قسمتش گیر کردم و فقط ی میکسری کارمو راه میندازه ک نمدونم اصلا وجود داره یانه.من دنبال میکسریم ک 2 کانال ورودی داشته باشه 4 کانال یا 6 کانال خروجی............حالا کسی از دوستان همچین چیزی تا حالا دیده اگه کسی اطلاعاتی راجع بهش داره لطفا به منم بده تا این گره از کار من باز بشه.ممنون
    خودت باید دست به کار بشی و با op-amp بسازی. کار سختی نیست

دیدگاه

سلام.در حالت ساده میتونی این کار رو انجام بدی:
      اول باید دو کانال ورودی تقسیم بشن و بعد هرکدوم به 3تا میکسر بره،خوب باید هر لاین ورودی رو موازی به 3تاشون بدی.بعدی رو هم به سه تای دیگه.سر راهت میتونی از پری هم استفاده کنی.
      ترجيه ميدهم با کفش هايم در خيابان قدم بزنم و به خدا فکر کنم تا اينکه در مسجد بشينم و به کفش هايم فکر کنم.

دیدگاه

سلام ببخشید چن وقتی به pcدسرسی نداشتم.میشه بیشتر توضیح بدید من تو این قسمت 0 رم؟!!!!لطفا اگه مداری دارید برام بزارید حتی شوماتیک...ممنون

دیدگاه

دوست عزیز شما می توانید از سه ای سیtl072 بهره ببرید سر هر ورودی یک مقاومت 3k3 بزارید وبا خط استریو موازی خیلی راحت در این حالت شما ورودی استریو 6عدد خروجی دارید بدنه افت کیفیت

دیدگاه

سلام منظورت بری با tl072 هست؟ورودی شو با مقاومت3k3به خط استریو موازی کنم؟من مشکلم اینه ک 2تا امب استریو با stk4192ساختم وقتی ورودیاشونو با بری به خط استریو موازی میکنم تو خروجی نویز بدی میگیره شاید60درصد صدامو میگیره.....حالا گفتم شاید با یه میکسر با چن خروجی بشه نویزو گرفت.درضمن با یدونه ترانس تغذیه میشن stkها تغذیه رو جدا هم کردم ولی بازم نویز داشت....چی بیشنهاد میکنید حالا؟ :read:

دیدگاه

پری که محسوب نمیشه یک نوع تقویت کننده هست

دیدگاه

امکانش هس ی نمونه واسم بزاری ببینم؟

دیدگاه

شما 4 تا پری بساز. ورودیهاشونو دوبه دو بهم وصل کن. همین
                  خنده بر لب میزنم تا کس نداند راز من ورنه این دنیا که ما دیدیم خندیدن نداشت

با عرض پوزش از دوستان عزیزم به علت پاره ای از مشکلات کمتر در خدمتتون هستم. التماس دعا

دیدگاه

سلام استاد اینکارو هم کردم ولی جواب نگرفتم :angry: :angry: :angry: :angry:الانم گفتم شاید با این میکسر بشه ی کاری کرد.حالا یسوال واسه این ک 2تا امپ رو به هم دیگه وصل کنیم لازمه ک مقاومت ورودی های امپ ها با هم برابر باشن؟

دیدگاه

نوشته اصلی توسط بهزاد000
                      سلام استاد اینکارو هم کردم ولی جواب نگرفتم :angry: :angry: :angry: :angry:الانم گفتم شاید با این میکسر بشه ی کاری کرد.حالا یسوال واسه این ک 2تا امپ رو به هم دیگه وصل کنیم لازمه ک مقاومت ورودی های امپ ها با هم برابر باشن؟
                      سلام.فکر نکنم نیازی باشه با هم برابر باشند .
                      چرا نتونستی جواب بگیری؟معمئنی درست وصل کرده بودی؟از دو کانال هرکدومو بدون پری بده به هر امپلی به صورت موازی باید 100%کار کنه.اگر اینم نتیجه نده حتما یه جای کار اشتباهه.
                      ترجيه ميدهم با کفش هايم در خيابان قدم بزنم و به خدا فکر کنم تا اينکه در مسجد بشينم و به کفش هايم فکر کنم.

دیدگاه

:angry: :angry: :angry: :angry: :angry:سلام .اول همین کارو کردم ولی..... :angry: :angry:نمیدونم کجای کار میلنگه تا الانم 4تا ایسی سوزوندم رو این قضیه الانم هیچ نتیجه ای نگرفتم در ضمن مدارام دقیقا یکی هستن اماده خریدمشون.

دیدگاه

ای کاش بشه خیلی مفصل راجب مداری ک ساختی و عیب هاش بگی تا شاید یه راه حل ساده تر دیگ واس حل مشکلاتت پیدا کنی.اینجوری دیگ ای سی هم نمیسوزونی.
                          عکس شماتیک پی سی بی و ساخته شده مدارتو بزار و این ک به چه نوع تغذیه ای وصل شده.
                          ورودی مدار و......
                          این کارو بکن با کمک بچه ها درس میشه

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                          X