اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

کدوم یکی از این لپ تاپها ؟؟؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

کدوم یکی از این لپ تاپها ؟؟؟

سلام دوستان
    میخوام زیر 1500 یک لپ تاپ بخرم که کار راه بنداز باشه و حداقل بشه چندتا برنامه تسبتا سنگین همراه بازی مثلا pes2013v رو روش نصب کرد
    توی دی جی کالا اینهارو دیدم بنظرتون کدوم یکی میتونه مناسب باشه

حالا باتوجه به CPU و کش و قدرت گرافیک و قیمت کدوم یکی بهتر از بقیه است؟؟؟؟

1.
    Lenovo Essential G5045 - B
    قیمت برای شما: 1,410,000 تومان

پردازنده مرکزی:AMD Quad Core A6-6310 1.80GHz up to 2.40 GHz
    حافظه RAM:ظرفیت: 6 گیگابایت - نوع: DDR3
    حافظه داخلی:ظرفیت: یک ترابایت - نوع: هارد دیسک - مشخصات: 5400RPM
    پردازنده گرافیکی:AMD Radeon R5 M230 2GB
    سایر مشخصات:باتری 4 سلولی - فاقد سیستم‌عامل

http://www.digikala.com/Product/DKP-49980/Lenovo-Essential-G5045-B/%D9%84%D9%BE-%D8%AA%D8%A7%D9%BE-%D9%84%D9%86%D9%88%D9%88-%D8%A7%D8%B3%D9%86%D8%B4%D8%A7%D9%84-G5045

2.
    Lenovo B5070 - D
    قیمت برای شما: 1,399,000 تومان

پردازنده مرکزی:Intel Core i3 4030U 1.9 GHz
    حافظه RAM:ظرفیت: 4 گیگابایت - نوع: DDR3
    حافظه داخلی:ظرفیت: 500 گیگابایت - نوع: هارد دیسک - مشخصات: 5400RPM
    پردازنده گرافیکی:AMD Radeon R5 M320 1GB

http://www.digikala.com/Product/DKP-45645/Lenovo-B5070-D/%D9%84%D9%BE-%D8%AA%D8%A7%D9%BE-%D9%84%D9%86%D9%88%D9%88-B5070

3.
    Lenovo Essential G5070 - O
    قیمت برای شما: 1,389,000 تومان

پردازنده مرکزی:Intel Core i3 4005U 1.70 GHz

http://www.digikala.com/Product/DKP-68142/Lenovo-Essential-G5070-O/%D9%84%D9%BE-%D8%AA%D8%A7%D9%BE-%D9%84%D9%86%D9%88%D9%88-%D8%A7%D8%B3%D9%86%D8%B4%D8%A7%D9%84-G5070

4.
    Lenovo Essential G5045 - E
    قیمت برای شما: 1,310,000 تومان

پردازنده مرکزی:AMD Dual Core A6-6310 1.80GHz up to 2.40 GHz

http://www.digikala.com/Product/DKP-59444/Lenovo-Essential-G5045-E/%D9%84%D9%BE-%D8%AA%D8%A7%D9%BE-%D9%84%D9%86%D9%88%D9%88-%D8%A7%D8%B3%D9%86%D8%B4%D8%A7%D9%84-G5045

5.
    Lenovo ThinkPad Edge E535 - A
    قیمت برای شما: 1,229,000 تومانپ

پردازنده مرکزی:AMD Dual Core A4-4000 3.00 GHz
    پردازنده گرافیکی:AMD Radeon HD 7480M 1GB
    سایر مشخصات:باتری 6 سلولی - فاقد سیستم‌عامل

http://www.digikala.com/Product/DKP-56131/Lenovo-ThinkPad-Edge-E535-A/%D9%84%D9%BE-%D8%AA%D8%A7%D9%BE-%D9%84%D9%86%D9%88%D9%88-%D8%AA%D9%8A%D9%86%DA%A9-%D9%BE%D8%AF-%D8%A7%D8%AC-E535

6.
    HP 355 G2 - A
    قیمت برای شما: 1,379,000 تومان

پردازنده مرکزی:AMD Quad Core A4-6210 1.80 GHz
    پردازنده گرافیکی:AMD Radeon R5 M240 2GB

http://www.digikala.com/Product/DKP-59656/HP-355-G2-A/%D9%84%D9%BE-%D8%AA%D8%A7%D9%BE-%D8%A7%DA%86-%D9%BE%D9%8A-355-G2

در جهان هرگز مشو مدیون احساس کسی - تا نباشد رایگان مهرت گروگان کسی
    گوهر خود را نزن بر سنگ هر ناقابلی - صبر کن پیدا شود گوهر شناس قابلی

پاسخ : کدوم یکی از این لپ تاپها ؟؟؟

نوشته اصلی توسط sami222
    سلام دوستان
    میخوام زیر 1500 یک لپ تاپ بخرم که کار راه بنداز باشه و حداقل بشه چندتا برنامه تسبتا سنگین همراه بازی مثلا pes2013v رو روش نصب کرد
    توی دی جی کالا اینهارو دیدم بنظرتون کدوم یکی میتونه مناسب باشه

حالا باتوجه به CPU و کش و قدرت گرافیک و قیمت کدوم یکی بهتر از بقیه است؟؟؟؟

1.
    Lenovo Essential G5045 - B
    قیمت برای شما: 1,410,000 تومان

پردازنده مرکزی:AMD Quad Core A6-6310 1.80GHz up to 2.40 GHz
    حافظه RAM:ظرفیت: 6 گیگابایت - نوع: DDR3
    حافظه داخلی:ظرفیت: یک ترابایت - نوع: هارد دیسک - مشخصات: 5400RPM
    سایر مشخصات:باتری 4 سلولی - فاقد سیستمآ‌عامل

http://www.digikala.com/Product/DKP-49980/Lenovo-Essential-G5045-B/%D9%84%D9%BE-%D8%AA%D8%A7%D9%BE-%D9%84%D9%86%D9%88%D9%88-%D8%A7%D8%B3%D9%86%D8%B4%D8%A7%D9%84-G5045

2.
    Lenovo B5070 - D
    قیمت برای شما: 1,399,000 تومان

پردازنده مرکزی:Intel Core i3 4030U 1.9 GHz
    پردازنده گرافیکی:AMD Radeon R5 M320 1GB

http://www.digikala.com/Product/DKP-45645/Lenovo-B5070-D/%D9%84%D9%BE-%D8%AA%D8%A7%D9%BE-%D9%84%D9%86%D9%88%D9%88-B5070

3.
    Lenovo Essential G5070 - O
    قیمت برای شما: 1,389,000 تومان

پردازنده مرکزی:Intel Core i3 4005U 1.70 GHz

http://www.digikala.com/Product/DKP-68142/Lenovo-Essential-G5070-O/%D9%84%D9%BE-%D8%AA%D8%A7%D9%BE-%D9%84%D9%86%D9%88%D9%88-%D8%A7%D8%B3%D9%86%D8%B4%D8%A7%D9%84-G5070

4.
    Lenovo Essential G5045 - E
    قیمت برای شما: 1,310,000 تومان

پردازنده مرکزی:AMD Dual Core A6-6310 1.80GHz up to 2.40 GHz

http://www.digikala.com/Product/DKP-59444/Lenovo-Essential-G5045-E/%D9%84%D9%BE-%D8%AA%D8%A7%D9%BE-%D9%84%D9%86%D9%88%D9%88-%D8%A7%D8%B3%D9%86%D8%B4%D8%A7%D9%84-G5045

5.
    Lenovo ThinkPad Edge E535 - A
    قیمت برای شما: 1,229,000 تومانپ

پردازنده مرکزی:AMD Dual Core A4-4000 3.00 GHz
    پردازنده گرافیکی:AMD Radeon HD 7480M 1GB
    سایر مشخصات:باتری 6 سلولی - فاقد سیستمآ‌عامل

http://www.digikala.com/Product/DKP-56131/Lenovo-ThinkPad-Edge-E535-A/%D9%84%D9%BE-%D8%AA%D8%A7%D9%BE-%D9%84%D9%86%D9%88%D9%88-%D8%AA%D9%8A%D9%86%DA%A9-%D9%BE%D8%AF-%D8%A7%D8%AC-E535

6.
    HP 355 G2 - A
    قیمت برای شما: 1,379,000 تومان

پردازنده مرکزی:AMD Quad Core A4-6210 1.80 GHz
    پردازنده گرافیکی:AMD Radeon R5 M240 2GB

http://www.digikala.com/Product/DKP-59656/HP-355-G2-A/%D9%84%D9%BE-%D8%AA%D8%A7%D9%BE-%D8%A7%DA%86-%D9%BE%D9%8A-355-G2
    سلام
    بهتریم چیز نظراتییه که زیرش نوشتن
    ولی توی اینا اولی بهتره فقط CPU ضعیفه یه مقدار
    البته من پیشنهاد میکنم CPU بالا بگیری نهایت رمش کم باشه یا هارد بعدا میشه اضافه کرد یا هارد اکسترنال گذاش کنارش
    ولی خب با این مقدار پول اولی انتخاب بدی نیست
    ولین که من اینو پیشنهاد میکنم

http://www.digikala.com/Product/DKP-...88%D9%88-B5070

CPU قوی داره
    گرافیکش 1 گیگ تا 2 شیر میشه
    رمو هاردشم بعدا ببر بالا حالشو ببر به نظر من این بهترین چیزیه میشه تا 1500 خرید
    درایور شبکه و nRF24L01
    کاتالوگ محصولات
    کنترلر CNC شش محوره براي پرينتر 3D و Pick n Place
    شبيه ساز تک تيرانداز و سيبل ديجيتال با پردازش تصوير
    فروش اسيلوسکوپ GWinstek GOS-630FC

دیدگاه

یه توصیه کنم من یه ایسوز دارم یه لنوو داشتم اما همشون مشکل دارن یه بار درست پول بده مک بخر یه عمر کار میکنه حتی سیستم عامل ویندوز روش نصب کنی
      دوستم داشت کلید پاور میزدی تا کاملا لود میشد 3 ثانیه :surprised: :surprised: :surprised:
      حالا ایسوز من نصف اون برنامه داره با ویندوز سون و 8 و 10 حداقل 1 دقیقه طول میکشه بالا بیاد
      همم سبکه هم بدنه المینیوم داره از همه نظر واقعا بی نظیره فقط یکم گرونه که واقعا ارزش داره
      تا چن سال دیه هم بازیی نمیاد که ساپورتش نکنه یا کند اجراش کنه
      البته این عقیده شخصی من بود شاید بقیه طور دیگه فکر کنن
      http://s6.uplod.ir/i/00674/9cm41hm4inx0.jpg

دیدگاه

کلا دور مارک HP رو خط بکش و یه سری هم به MSI بزن ببین اون چطوره. وجدانا من یه CX620 دارم که الان داره میشه 4 سال دستمه. مرگ نداره خدایی :nice:
        چرا ناراحتی پاتریک!
        + امروز ی بچه دیدم سرچهارراه گل میفروخت
        - از دیدنش ناراحت شدی؟
        + نه
        پس چی ناراحتت کرده
        + اینکه دیدن اینجور بچه ها انقدر واسم عادی شده که دیگه ناراحتم نمیکنه
        ------------------------------------------------------------------------------------------------------
        تاحالا فکر کردی بیسواد کیه؟- بی سواد یعنی کسی که نمیتونه ذهنیاتش رو عملی کنه!
        ------------------------------------------------------------------------------------------------------
        محصولات

دیدگاه

نوشته اصلی توسط سوران آراسته
          کلا دور مارک HP رو خط بکش و یه سری هم به MSI بزن ببین اون چطوره. وجدانا من یه CX620 دارم که الان داره میشه 4 سال دستمه. مرگ نداره خدایی :nice:
          این عجیب ترین نظری بود که دیدم سوران!(
          در حال و هوای بازار فعلی HP میشه گفت تو رده های خودش بهترینها رو داره
          شما میتونی لنوو برداری با یه مشخصات بعضا کاذب و جنس بدنه ای که کیفیت پایینی داره و همچنین کابل فلتی که بعد از چند ماه استفاده کردن پاره میشهو باید تعویضش کنی(طراحی+قطعات+ساخت کاملا کار چین!!!) و یا میتونی یه ایسوس بگیری با مشخصات واقعی و سی پی یو بعضا پایین و عمر و پشتیبانی بالا و همچنین قیمت بالا! و یا یه HP بگیری با مشخصات واقعی و کیفیت بدنه بالا و یه سری مزایای دیگه
          یکی از معیارهایی که باید بهش توجه کنی وزن دستگاه هست! سعی کن کمترین باشه!
          من خودم مدتها دنبال فوجیتسو 544 بودم که متاسفانه جنس اصلیشو گیر نیاوردم
          فعلا هم دنبال HP450G1 هستم و در اولین فرصت میرم سراغش
          یکی از کاربرای تیم نظارتی بود فکر کنم اسمش علیپور ریکنده بود(اگر اشتباه نکنم)، نظرات خوبی داشت و به نظر من بعکس سنش تجربیات خوبی ارائه میداد
          بهتره با ایشون هم مشورت کنید
          در کل اگر من باشم چیزی که طراحی چین و قطعات چین باشه و مختص برای ایران زده شده باشه رو نمیرم سمتش!(جنس چینی فرد اعلا هم داریم منتها به هیچ وجه توی ایران نمیتونید پیدا کنید! حالا چون یه نفر خریده و شانسی براش کار کرده و زیر دستش دووم آورده معیار حساب نمیشه. تجربه میگه از تعمیرکار بپرس !!!! و اگر من دائم داره جنس تعمیری میاد زیر دستم میگم سمت لنوو نرو که مصیبت داری باهاش! اگر پول بیشتری میتونی بدی که سونی بگیر . خدایی خدمات پشتیبانیش بهترینه و بارها شده متصل شدیم و برامون از اونور آب خود طرف توسط تیم ویوور مشکلات نرم افزاری رو رفع کرده ، برعکس جاهایی که بعد از فروش کالاشون تو رو دیگه نمیشناسن)

دیدگاه

ممنون از دوستان
            الان به hp 45030 زیر دستمه خوب کار کرده ولی گرافیک نداره منم که اهل pes2013

باتوجه به مشخصات بنظرتون کدوم یک از این گرافیک ها بترتیب کدوم قوی تر هست و چرا؟

1.AMD Radeon R5 M320 1GB
            2.AMD Radeon R5 M230 2GB
            3.AMD Radeon R5 M230 2GB
            4.AMD Radeon R5 M240 2GB
            5.AMD Radeon HD 7480M 1GB

دیدگاه

نوشته اصلی توسط sami222
              ممنون از دوستان
              الان به hp 45030 زیر دستمه خوب کار کرده ولی گرافیک نداره منم که اهل pes2013

باتوجه به مشخصات بنظرتون کدوم یک از این گرافیک ها بترتیب کدوم قوی تر هست و چرا؟

1.AMD Radeon R5 M320 1GB
              2.AMD Radeon R5 M230 2GB
              3.AMD Radeon R5 M230 2GB
              4.AMD Radeon R5 M240 2GB
              5.AMD Radeon HD 7480M 1GB
              نظر من اینه که 600 دیگه جورکن ایسوز بگیر
              من نظرم م رو اچ پی نی.
              کلا از 14 اینچ بیشتر بگیری وزنش اذیت می کنه.سونی هم خوبه وی گرونه.نظرم من ایسوزه.
              سایت ایسام برو همه چی دستت میاد.من یه دسته 2 خریدم از اول اذر تا حالا که مشکلی نداشته.
              برو شیر درنده باش ای دغل میانداز خود را چو روباه شل
              راهنمایی در مورد ساخت فلزی اب

دیدگاه

نوشته اصلی توسط -Alone-
                این عجیب ترین نظری بود که دیدم سوران!(
                در حال و هوای بازار فعلی HP میشه گفت تو رده های خودش بهترینها رو داره
                شما میتونی لنوو برداری با یه مشخصات بعضا کاذب و جنس بدنه ای که کیفیت پایینی داره و همچنین کابل فلتی که بعد از چند ماه استفاده کردن پاره میشهو باید تعویضش کنی(طراحی+قطعات+ساخت کاملا کار چین!!!) و یا میتونی یه ایسوس بگیری با مشخصات واقعی و سی پی یو بعضا پایین و عمر و پشتیبانی بالا و همچنین قیمت بالا! و یا یه HP بگیری با مشخصات واقعی و کیفیت بدنه بالا و یه سری مزایای دیگه
                یکی از معیارهایی که باید بهش توجه کنی وزن دستگاه هست! سعی کن کمترین باشه!
                من خودم مدتها دنبال فوجیتسو 544 بودم که متاسفانه جنس اصلیشو گیر نیاوردم
                فعلا هم دنبال HP450G1 هستم و در اولین فرصت میرم سراغش
                یکی از کاربرای تیم نظارتی بود فکر کنم اسمش علیپور ریکنده بود(اگر اشتباه نکنم)، نظرات خوبی داشت و به نظر من بعکس سنش تجربیات خوبی ارائه میداد
                بهتره با ایشون هم مشورت کنید
                در کل اگر من باشم چیزی که طراحی چین و قطعات چین باشه و مختص برای ایران زده شده باشه رو نمیرم سمتش!(جنس چینی فرد اعلا هم داریم منتها به هیچ وجه توی ایران نمیتونید پیدا کنید! حالا چون یه نفر خریده و شانسی براش کار کرده و زیر دستش دووم آورده معیار حساب نمیشه. تجربه میگه از تعمیرکار بپرس !!!! و اگر من دائم داره جنس تعمیری میاد زیر دستم میگم سمت لنوو نرو که مصیبت داری باهاش! اگر پول بیشتری میتونی بدی که سونی بگیر . خدایی خدمات پشتیبانیش بهترینه و بارها شده متصل شدیم و برامون از اونور آب خود طرف توسط تیم ویوور مشکلات نرم افزاری رو رفع کرده ، برعکس جاهایی که بعد از فروش کالاشون تو رو دیگه نمیشناسن)
                خب هر کسی نظرش مطابق با دیده ها و مشاهداتشه و hp یکی از اون برندهایی که زیاد جلو چشم من نبوده. :NO:
                این رو هم میگم که این درست نیس بگیم چون فلانی لب تاپش اینطوری شده پس مارک HP یا فلان شرکت بده.
                یکی از دوستای خود من Lenovo داره و خیلی هم راضیه و واقعا مشکلی نداره. خود من از MSI رضایت کامل دارم و یکی از رقبای سرسخت ASUS محسوب میشه. قیمت مناسب و مشخصات خوب. به نظر من یه نگاهی به مدل های اون مارک در رنج مورد نظر بندازن بد نیست.

و در کل باید بگم اجناس الکترونیکی خوب بودنش بر پایه شانس استواره :biggrin:
                چرا ناراحتی پاتریک!
                + امروز ی بچه دیدم سرچهارراه گل میفروخت
                - از دیدنش ناراحت شدی؟
                + نه
                پس چی ناراحتت کرده
                + اینکه دیدن اینجور بچه ها انقدر واسم عادی شده که دیگه ناراحتم نمیکنه
                تاحالا فکر کردی بیسواد کیه؟- بی سواد یعنی کسی که نمیتونه ذهنیاتش رو عملی کنه!
                محصولات

دیدگاه

سلام.
                  آقا من HP4530 رو سه ساله دارم corei5 هست خیلی راضیم فقط هاردش خراب شد اونم تقصیر خودم بود کلی ضربه خورده یه بارم ال سی دی شکست درستش کردم الان مثل مرد کار میکنه.
                  این نظر شخصیم هست " ASUS بنظرم بد ترین مارک لب تاب هست مخصوصا ارزوناش "
                  بیشتر CPU و گرافیک بالا بگیر چون رم و هارد بعدا میتونی افزایش بدی. Intel بهتر از AMD هست تو این زمینه دقت کن.
                  الان اگه پول کم داری شده قرض بگیری بهتره تا اینکه یه ارزون بگیری چون اگه سال دیگه بخوای عوض کنی بیشتر از این برات آب میخوره پس الان بیشتر هزینه کن.
                  اینم از نظر من. هم لب تاب هم عید پیشاپیش مبارک باشه.
                  برخی آدمها[ تنها ] به یک دلیل از مسیر زندگی ما می گذرند [ تا ] به ما درسهایی بیاموزند ؛ که اگر می ماندند هرگز [ آن درسها را ] یاد نمی گرفتیم …

دیدگاه

سری E1 acer هم یه بررسی کن.
                    اسمم بابا برقيه مي دونين کارم چيه دلم مي خواد همه جا که با کمک شما
                    مصرف برق کم بشه تا برقمون قطع نشه
                    مصرف بي رويه کار خيلي بديه موقع پخش کارتون برق تلويزيون
                    اگه يه دفعه بره حوصله مون سر مي ره
                    هرگز نشه فراموش لامپ اضافي خاموش

دیدگاه

به نظر من پول شما برای نیاز شما کمه من باشم یدونه i5حتما می گیرم(اگر نیازم مشابه شما باشه).دنبال مدلهای دست دوم در حد نو که گاهی اوقات افراد تو نت می فروشند هم باشید گاهی اوقات می تونید یک لپ تاپ تمیز در حد نو را حداقل200-300تومن زیر قیمت بخرید

در مورد برند من asusرا از بقیه مدلها بیشتر قبول دارم امااااااااااااااااااااااااا هر برندی مدل خوب داره مدل عالی داره مدل به درد نخور هم داره هر مدل خاصی را خواستید بخرید قبلش ریویو های خارجی را مطالعه کنید مثلا دل لتیتیود داره که واقعا حرف نداره مدلهای معمولی به درد نخور هم داره
                      پس رو برند حساس نباشید یک مدل را انتخاب و بعد در موردش تحقیق کنید البته متوسط گرفتن از هر برندی کار خوبیه مثلا hpاز 10تا لپ تاپی که میزنه 4مدلش خوب نیست asusاز 10تا 3تا پس مثلا ایسوس بخرید ریسک کمتره

کسی که به کشورش به درستی خدمت کند،نیازمند تکیه به خاطره ی گذشتگانش نخواهد بود
                      ولتر

دیدگاه

به نظر من گزینه 5 ---

بچه ها یه نکته رو مد نظر داشته باشید که Core i5 نشانه 5 هسته ای بودن نیست ... معمولا Core i5 ها 2 هسته ای هستن ...
                        - اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَليِّکَ الفَرَج -
                        ارتباط با من : ir02x6
                        طراحی و ساخت انواع منابع تغذیه سوئیچینگ - SMPS Designer

دیدگاه

نوشته اصلی توسط ir02x6
                          به نظر من گزینه 5 ---

بچه ها یه نکته رو مد نظر داشته باشید که Core i5 نشانه 5 هسته ای بودن نیست ... معمولا Core i5 ها 2 هسته ای هستن ...
                          آخرش یه نفر جواب رو که مدنظرم بود رو گفتند :biggrin:
                          از همگی ممنونم که نظر دادید

نظر من اینه که 600 دیگه جورکن ایسوز بگیر
                          من نظرم م رو اچ پی نی
                          مهندس دارم ولی برای اینکه لب تاب رو فقط برای جابجایی لازم دارم نمیخوام هزینه کنم. سیستم پی سی دارم توپ توپ

خود من از MSI رضایت کامل دارم و یکی از رقبای سرسخت ASUS محسوب میشه
                          والا سوران جان چی بگم هر کسی نظری داره و نظر همه هم محترم مثلا من خودم اصلا از msi خوشم نمیاد :biggrin:

سری E1 acer هم یه بررسی کن
                          تو بازار شهر ما که فروشنده هاش فکر میکنند بقیه از کامپیوتر چیزی سرشون نمیشهخ لب تاب 900 هزار تومنی رو به دوستم داده بودند 1350 رفتیم با طرف بحثمون هم شد میگفت من نباید سود کنم؟؟؟ آخه بی انصاف 450 تومن و اسه لب تاب 900 تومنی هم شده سود یا خون بابات!!! :angry:
                          و درمورد E1 acer هم فقط تو دی جی کالا دوسه مدل داره که نسبت به کانفیگش کمی گرونند

به نظر من پول شما برای نیاز شما کمه من باشم یدونه i5حتما می گیرم(اگر نیازم مشابه شما باشه).دنبال مدلهای دست دوم در حد نو که گاهی اوقات افراد تو نت می فروشند هم باشید گاهی اوقات می تونید یک لپ تاپ تمیز در حد نو را حداقل200-300تومن زیر قیمت بخرید
                          حرف شما درست ولی من بنا به کارمک نمیخوام برای لب تاب هزینه کنم :redface:
                          نمیدونم چرا اصلا اصلا اصلا از لب تاب و گوشی دست دوم خوشم نمیاد. نمیدونم چرا :eek:

دیدگاه

سلام
                            شما چه سیستمی مد نظرته
                            سی پیوت چند؟کشش چند ؟
                            گرافیک؟ رم ؟ اینچ؟کیفیت تصویر؟
                            اینا مهم ترین چیزاشه که اگه جا ننداخته باشم
                            و احیانا برند هم اگه براتون مدنظرتونه
                            برو شیر درنده باش ای دغل میانداز خود را چو روباه شل
                            راهنمایی در مورد ساخت فلزی اب

دیدگاه

لطفا صبر کنید...