اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

مینی کارت صوتی

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

مینی کارت صوتی

سلام به همه دوستان انجمنی با استفاده ازیک آی سی PCM2902 یک کارت صوتی خواهید داشت که به usb متصل شده و به عنوان یک کارت صوتی واقعی کار خواهد کرد.

پاسخ : مینی کارت صوتی

این تراشه رو از کجا میشه پیدا کرد؟؟؟
    پس دیگه لازم نیست آمپلی فایر رو با فیش صدا وصل رایانه کرد!!!
    درایور هم میخواد؟؟؟
    معيار واقعي بودن تصميم، آن است که دست به عمل بزنيم.

دیدگاه

ای سی این مدار پیدا میشه باید یکم سمج باشی دنبالش بگردی بصورت متعارف تو بازا مشابه و خودش هست
      درایور بسته به ای سی داره که بعضی ها نیاز نداره ولی بعضی ها هم هستن نیازداره که بزنی بطور اتوماتیک از اینترنت نصب میشه اینم وب سایت من
      http://micronikaelectronics.p20.ir/

دیدگاه

سلام من فکر میکردم این یک دیکودر فلش usb هست! :angry:
        میشه به جای پایه هاش بهش فلش نصب کرد؟!
        :question:
        ترجيه ميدهم با کفش هايم در خيابان قدم بزنم و به خدا فکر کنم تا اينکه در مسجد بشينم و به کفش هايم فکر کنم.

دیدگاه

نه چون این فقط دیتا رو کامپیوتر می فرسته حالا میشه با میکرو یه چیزی ساخت همون کارو انجام بده

دیدگاه

نوشته اصلی توسط Nabidoust
            نه چون این فقط دیتا رو کامپیوتر می فرسته حالا میشه با میکرو یه چیزی ساخت همون کارو انجام بده
            ولی به جز میکرو ای سی هایی روی اسپیکر های فلش خور و برد های فلش پلیر وجود دارند که این کارو انجام میده و نیازی به میکرو نیست.اونا رو میشناسید؟
            ترجيه ميدهم با کفش هايم در خيابان قدم بزنم و به خدا فکر کنم تا اينکه در مسجد بشينم و به کفش هايم فکر کنم.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط Nabidoust
              سلام به همه دوستان انجمنی با استفاده ازیک آی سی PCM2902 یک کارت صوتی خواهید داشت که به usb متصل شده و به عنوان یک کارت صوتی واقعی کار خواهد کرد.
              آقای نبی دوست، آیا این مدار رو درست کردین؟ جواب داده؟ میشه فایل PCB رو هم بذارین لطفا؟؟

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
              X