اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

مشکل در کامپایل mplab x IDE , XC16

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

مشکل در کامپایل mplab x IDE , XC16

سلام دوستان و مهندس های عزیز سال نو پیشاپیش مبارک ...... من الان یک هفته اس دارم با این MPLAB X و کامپایلر XC16 سرو کله می زنم تا جواب بده بهم انواع نسخه ها رو دانلود کردم (ترافیک سوزوندم ) اخرین نسخه MPLAB IDE 2.35 و XC16 V1.23 ولی جواب نگرفتم (از سایت میکروچیپ دانلود کردم) هر بار که پروژه رو کامپایل می کنم این ارور ظاهر میشه .... در تمام ورژن ها این مشکل وجود داره
    کد:
    c:\program files\microchip\xc16\v1.23\bin\bin\..\bin/elf-ld.exe:htfhfh.c.00:7: syntax error make[2]: Leaving directory 'C:/Users/Meysam/Desktop/MPLAB FIRST/ergetteet.X' make[2]: *** [dist/default/production/ergetteet.X.production.hex] Error 255 nbproject/Makefile-default.mk:78: recipe for target '.build-conf' failed make[1]: *** [.build-conf] Error 2 make: *** [.build-impl] Error 2 make[1]: Leaving directory 'C:/Users/Meysam/Desktop/MPLAB FIRST/ergetteet.X' nbproject/Makefile-impl.mk:39: recipe for target '.build-impl' failed BUILD FAILED (exit value 2, total time: 3s)
    دوستان مشکل از کجاست ؟ واقعا با سر خوردم به دیوار WINODOWS 7 / 32 BIT استفاده می کنم عکس شو اپ کردم

[/img]

پاسخ : مشکل در کامپایل mplab x IDE , XC16

سلام
    یک فاصله تو اسم یکی از فولدرهات هست /MPLAB FIRST/
    اون فاصله رو حذف کن و دوباره امتحان کن
    لحظه ها را براي رسيدن به خوشبختي گذرانديم غافل از اينکه خوشبختي لحظه هائي بود که گذرانديم !

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
    X