اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

کمک در طراحی مدار

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

کمک در طراحی مدار

باعرض سلام
    من دنبال یک مدار هستم که کارایی آن به این طریق باشه:
    یک موتور dc12 ولت که با یک گیربگس کوچک کوبل شده وفیدبک آن هم یک ولوم 7k هستش ویک سنسور مثل پیکاپ موتور سیکلت هوندا پالس pwmتولید میکنه به برد اصلی فرمان میدهدو هرچه پالس سریعترو بیشتر بشه موتور dcحرکت میکنه تا زمانی که ولوم به آخرین حد خود برسد وبلعکس هرچه پالس کمتر بشه موتور به حالت قبلیش نزدیکتر میشه تا زمانی که پالس قطع بشه موتور به حالت اولیه بر میگرده در اصل کار یک کیپس را انجام میده که روی مووتر سیکلت های دور بالا وسنگین کارایی داره وموقعیت یک دریچه را کنترل میکنه از دوستان کسی هست کمکم کنه ممنون با تشکر از شما ومدیریت سایت

پاسخ : کمک در طراحی مدار

نوشته اصلی توسط Reza mousavi
    باعرض سلام
    من دنبال یک مدار هستم که کارایی آن به این طریق باشه:
    یک موتور dc12 ولت که با یک گیربگس کوچک کوبل شده وفیدبک آن هم یک ولوم 7k هستش ویک سنسور مثل پیکاپ موتور سیکلت هوندا پالس pwmتولید میکنه به برد اصلی فرمان میدهدو هرچه پالس سریعترو بیشتر بشه موتور dcحرکت میکنه تا زمانی که ولوم به آخرین حد خود برسد وبلعکس هرچه پالس کمتر بشه موتور به حالت قبلیش نزدیکتر میشه تا زمانی که پالس قطع بشه موتور به حالت اولیه بر میگرده در اصل کار یک کیپس را انجام میده که روی مووتر سیکلت های دور بالا وسنگین کارایی داره وموقعیت یک دریچه را کنترل میکنه از دوستان کسی هست کمکم کنه ممنون با تشکر از شما ومدیریت سایت
    سلام
    این چیزی که فرمودید طرز کار موتور سروو هست

من 2 روش پیشنهاد میدم؛

اول استفاده از میکرو؛ که باید برنامه نویسی بدونید و...

دوم استفاده از آی سی های مخصوص ای کار
    دیتاشیت آی سی های 54544 و 7291 رو ببینید
    آموزش ساخت جعبه برای مدار با نرم افزار Corel Draw - آموزش طراحی تابلو ثابت با Corel Draw و LED Tool - آموزش کرک LED Tool

116 کتابخانه مورد نیاز برای Altium Designer

از دروغ متنفرم؛ هرچند در این مملکت به جرم صداقت، کودن نامیده شوم.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
    X