ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ورود برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
    2012/12/02
    125
    0

تشخيص فرکانس کارت هاي rfid

با سلام
    من يک کارت rfid دارم که داخلش يک کيت هست و اين کيت يک کدي به من ميده و من با ثبت اطلاعات فرد مورد نظر در اين کارت ،هنگام مراجعه با زدن اين کارت اطلاعات روي مانيتور ظاهر مي شود ذخيره اطلاعات چطوري هست نرم افزار داره يا دستگاه خاصي؟
    حال سوال داشتم که چه دستگاهي بايد تهيه کنم که اين کار را انجام دهد؟ توي سايت دو تا کارت خوان rfid ديدم يک فرکانسي داشت نمي دونم به درد کار من مي خوره يا نه؟
    دوستاني که مطللع هستن يک راهنمايي هم کنن کافي است اگر راهنمايي کاملتر بود چه بهتر؟
    2010/02/19
    2,370
    96

پاسخ : تشخيص فرکانس کارت هاي rfid

نقل قول نوشته اصلی توسط ciscosun2010
    با سلام
    من يک کارت rfid دارم که داخلش يک کيت هست و اين کيت يک کدي به من ميده و من با ثبت اطلاعات فرد مورد نظر در اين کارت ،هنگام مراجعه با زدن اين کارت اطلاعات روي مانيتور ظاهر مي شود ذخيره اطلاعات چطوري هست نرم افزار داره يا دستگاه خاصي؟
    حال سوال داشتم که چه دستگاهي بايد تهيه کنم که اين کار را انجام دهد؟ توي سايت دو تا کارت خوان rfid ديدم يک فرکانسي داشت نمي دونم به درد کار من مي خوره يا نه؟
    دوستاني که مطللع هستن يک راهنمايي هم کنن کافي است اگر راهنمايي کاملتر بود چه بهتر؟
    سلام
    توی کارت هیچ اطلاعاتی جز یه کد یونیک قرار نمیگیره
    هر کارت یه سیم پیچ داره و یه فرستنده
    وقتی کار توی میدان مغناطیسی که دستگاه کارت خوان ایجاد میکنه قرار بگیره؛ برق مورد نیاز فرستنده رو تامین میکنه
    فرستنده هم یک کد که همونطور که عرض کردن یونیک هست رو برای کارت خوان میفرسته
    بقیه کارها دست کارت خوان هست
    دستگاه یه دیتابیس داره که داخلش برای هر کد یک سری اطلاعات ذخیره شده
    کد دریافتی رو با کدهای دیتابیسش تطبیق میده و...
    شما نیاز به ابزار خاصی ندارید؛ یه RFID میخواید که خروجی مثلا سریال داشته باشه؛ به راحتی میتونید اون رو به یه کامپیوتر وصل کنید؛ بقیه کار برنامه نویسی کامپیوتری هست

مهمان عزیز شما حق دیدن لینک ها را ندارید

-

-

از دروغ متنفرم؛ هرچند در این مملکت به جرم صداقت، کودن نامیده شوم.
    2012/12/02
    125
    0

با تشکر از جواب کامل شما اما يک سوال داشتم:
    http://eshop.eca.ir/%D9%85%D8%A7%DA%98%D9%88%D9%84-%D9%87%D8%A7%DB%8C-rfid/2819-%D9%85%D8%A7%DA%98%D9%88%D9%84-kartach-ka-11-rfid.html
    http://eshop.eca.ir/%D9%85%D8%A7%DA%98%D9%88%D9%84-%D9%87%D8%A7%DB%8C-rfid/2899-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%AA-%D8%AE%D9%88%D8%A7%D9%86-rfid-mifare-%D8%A8%D8%A7-%D8%B1%D8%A7%D8%A8%D8%B7-usb-%D9%81%D8%B1%DA%A9%D8%A7%D9%86%D8%B3-1356mhz.html
    کارت خون هاي اين دوتا لينک فرکانس اونها با عهم فرق داره از کجا بفهم که کارتي که من دارم چه فرکانسي کار ميکنه؟
    اين ديتا بيس که گفتيد با جه نرم افزاري بايد تهيه شود يک سري اطلاعات از کاربرها دارم اما توي اکسل بزارم يا نه جايي ديگه ؟با چه دستگاهي کد کارت رو بگيرم و بعد به اطلاعات کاربرها متصل کنم ؟ اين دوتا با چه نرم افزاري کار ميکنن؟
    2010/02/19
    2,370
    96

نقل قول نوشته اصلی توسط ciscosun2010
    با تشکر از جواب کامل شما اما يک سوال داشتم:
    http://eshop.eca.ir/%D9%85%D8%A7%DA%98%D9%88%D9%84-%D9%87%D8%A7%DB%8C-rfid/2819-%D9%85%D8%A7%DA%98%D9%88%D9%84-kartach-ka-11-rfid.html
    http://eshop.eca.ir/%D9%85%D8%A7%DA%98%D9%88%D9%84-%D9%87%D8%A7%DB%8C-rfid/2899-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%AA-%D8%AE%D9%88%D8%A7%D9%86-rfid-mifare-%D8%A8%D8%A7-%D8%B1%D8%A7%D8%A8%D8%B7-usb-%D9%81%D8%B1%DA%A9%D8%A7%D9%86%D8%B3-1356mhz.html
    کارت خون هاي اين دوتا لينک فرکانس اونها با عهم فرق داره از کجا بفهم که کارتي که من دارم چه فرکانسي کار ميکنه؟
    اين ديتا بيس که گفتيد با جه نرم افزاري بايد تهيه شود يک سري اطلاعات از کاربرها دارم اما توي اکسل بزارم يا نه جايي ديگه ؟با چه دستگاهي کد کارت رو بگيرم و بعد به اطلاعات کاربرها متصل کنم ؟ اين دوتا با چه نرم افزاري کار ميکنن؟
    اینو نمیدونم!
    ممکنه اصلا این فرکانسها نباشه؛ یا استاندارد اون کدی که عرض کردم برای این ماژولها قابل شناسایی نباشه
    اگه دستگاه مربوط به مکان خاصی هست معمولا فرکانس و استاندارد کد رو طوری انتخاب میکنن که به این راحتی ها قابل هک کردن! یا ایجاد تداخل نباشه

فقط اگه میخواید از کامپیوتر استفاده کنید این مدل که خروجی USB داره برای شما بهتره

برنامه رو از بچه های برنامه نویسی بپرسید
    اون قدیما ما با Access مینوشتیم و اطلاعات رو توی Excel ذخیره میکردیم!(این که میگم واسه سال 42 =)) هست؛ الان هیچیش یادم نیست)

-

-

از دروغ متنفرم؛ هرچند در این مملکت به جرم صداقت، کودن نامیده شوم.
    2012/12/02
    125
    0

سلام به دوستان
    يه کمکي بديد به ما درباره پيدا کردن فرکانس کارت هاي rfid
    يه کارت rfid دارم اما نمي دونم تو چه فرکانسي بايد دستگاه مناسبه اونو بخرم ؟

:angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5