اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

تشخیص فرکانس کارت های rfid

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

تشخیص فرکانس کارت های rfid

با سلام
    من یک کارت rfid دارم که داخلش یک کیت هست و این کیت یک کدی به من میده و من با ثبت اطلاعات فرد مورد نظر در این کارت ،هنگام مراجعه با زدن این کارت اطلاعات روی مانیتور ظاهر می شود ذخیره اطلاعات چطوری هست نرم افزار داره یا دستگاه خاصی؟
    حال سوال داشتم که چه دستگاهی باید تهیه کنم که این کار را انجام دهد؟ توی سایت دو تا کارت خوان rfid دیدم یک فرکانسی داشت نمی دونم به درد کار من می خوره یا نه؟
    دوستانی که مطللع هستن یک راهنمایی هم کنن کافی است اگر راهنمایی کاملتر بود چه بهتر؟

پاسخ : تشخیص فرکانس کارت های rfid

نوشته اصلی توسط ciscosun2010
    با سلام
    من یک کارت rfid دارم که داخلش یک کیت هست و این کیت یک کدی به من میده و من با ثبت اطلاعات فرد مورد نظر در این کارت ،هنگام مراجعه با زدن این کارت اطلاعات روی مانیتور ظاهر می شود ذخیره اطلاعات چطوری هست نرم افزار داره یا دستگاه خاصی؟
    حال سوال داشتم که چه دستگاهی باید تهیه کنم که این کار را انجام دهد؟ توی سایت دو تا کارت خوان rfid دیدم یک فرکانسی داشت نمی دونم به درد کار من می خوره یا نه؟
    دوستانی که مطللع هستن یک راهنمایی هم کنن کافی است اگر راهنمایی کاملتر بود چه بهتر؟
    سلام
    توی کارت هیچ اطلاعاتی جز یه کد یونیک قرار نمیگیره
    هر کارت یه سیم پیچ داره و یه فرستنده
    وقتی کار توی میدان مغناطیسی که دستگاه کارت خوان ایجاد میکنه قرار بگیره؛ برق مورد نیاز فرستنده رو تامین میکنه
    فرستنده هم یک کد که همونطور که عرض کردن یونیک هست رو برای کارت خوان میفرسته
    بقیه کارها دست کارت خوان هست
    دستگاه یه دیتابیس داره که داخلش برای هر کد یک سری اطلاعات ذخیره شده
    کد دریافتی رو با کدهای دیتابیسش تطبیق میده و...
    شما نیاز به ابزار خاصی ندارید؛ یه RFID میخواید که خروجی مثلا سریال داشته باشه؛ به راحتی میتونید اون رو به یه کامپیوتر وصل کنید؛ بقیه کار برنامه نویسی کامپیوتری هست
    آموزش ساخت جعبه برای مدار با نرم افزار Corel Draw - آموزش طراحی تابلو ثابت با Corel Draw و LED Tool - آموزش کرک LED Tool

116 کتابخانه مورد نیاز برای Altium Designer

از دروغ متنفرم؛ هرچند در این مملکت به جرم صداقت، کودن نامیده شوم.

دیدگاه

با تشکر از جواب کامل شما اما یک سوال داشتم:
      http://eshop.eca.ir/%D9%85%D8%A7%DA%98%D9%88%D9%84-%D9%87%D8%A7%DB%8C-rfid/2819-%D9%85%D8%A7%DA%98%D9%88%D9%84-kartach-ka-11-rfid.html
      http://eshop.eca.ir/%D9%85%D8%A7%DA%98%D9%88%D9%84-%D9%87%D8%A7%DB%8C-rfid/2899-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%AA-%D8%AE%D9%88%D8%A7%D9%86-rfid-mifare-%D8%A8%D8%A7-%D8%B1%D8%A7%D8%A8%D8%B7-usb-%D9%81%D8%B1%DA%A9%D8%A7%D9%86%D8%B3-1356mhz.html
      کارت خون های این دوتا لینک فرکانس اونها با عهم فرق داره از کجا بفهم که کارتی که من دارم چه فرکانسی کار میکنه؟
      این دیتا بیس که گفتید با جه نرم افزاری باید تهیه شود یک سری اطلاعات از کاربرها دارم اما توی اکسل بزارم یا نه جایی دیگه ؟با چه دستگاهی کد کارت رو بگیرم و بعد به اطلاعات کاربرها متصل کنم ؟ این دوتا با چه نرم افزاری کار میکنن؟

دیدگاه

نوشته اصلی توسط ciscosun2010
        با تشکر از جواب کامل شما اما یک سوال داشتم:
        http://eshop.eca.ir/%D9%85%D8%A7%DA%98%D9%88%D9%84-%D9%87%D8%A7%DB%8C-rfid/2819-%D9%85%D8%A7%DA%98%D9%88%D9%84-kartach-ka-11-rfid.html
        http://eshop.eca.ir/%D9%85%D8%A7%DA%98%D9%88%D9%84-%D9%87%D8%A7%DB%8C-rfid/2899-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%AA-%D8%AE%D9%88%D8%A7%D9%86-rfid-mifare-%D8%A8%D8%A7-%D8%B1%D8%A7%D8%A8%D8%B7-usb-%D9%81%D8%B1%DA%A9%D8%A7%D9%86%D8%B3-1356mhz.html
        کارت خون های این دوتا لینک فرکانس اونها با عهم فرق داره از کجا بفهم که کارتی که من دارم چه فرکانسی کار میکنه؟
        این دیتا بیس که گفتید با جه نرم افزاری باید تهیه شود یک سری اطلاعات از کاربرها دارم اما توی اکسل بزارم یا نه جایی دیگه ؟با چه دستگاهی کد کارت رو بگیرم و بعد به اطلاعات کاربرها متصل کنم ؟ این دوتا با چه نرم افزاری کار میکنن؟
        اینو نمیدونم!
        ممکنه اصلا این فرکانسها نباشه؛ یا استاندارد اون کدی که عرض کردم برای این ماژولها قابل شناسایی نباشه
        اگه دستگاه مربوط به مکان خاصی هست معمولا فرکانس و استاندارد کد رو طوری انتخاب میکنن که به این راحتی ها قابل هک کردن! یا ایجاد تداخل نباشه

فقط اگه میخواید از کامپیوتر استفاده کنید این مدل که خروجی USB داره برای شما بهتره

برنامه رو از بچه های برنامه نویسی بپرسید
        اون قدیما ما با Access مینوشتیم و اطلاعات رو توی Excel ذخیره میکردیم!(این که میگم واسه سال 42 =)) هست؛ الان هیچیش یادم نیست)
        آموزش ساخت جعبه برای مدار با نرم افزار Corel Draw - آموزش طراحی تابلو ثابت با Corel Draw و LED Tool - آموزش کرک LED Tool

116 کتابخانه مورد نیاز برای Altium Designer

از دروغ متنفرم؛ هرچند در این مملکت به جرم صداقت، کودن نامیده شوم.

دیدگاه

سلام به دوستان
          یه کمکی بدید به ما درباره پیدا کردن فرکانس کارت های rfid
          یه کارت rfid دارم اما نمی دونم تو چه فرکانسی باید دستگاه مناسبه اونو بخرم ؟

:angry: :angry: :angry: :angry: :angry:

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X