اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

سیم بندی آیفون تصویری تابا

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

سیم بندی آیفون تصویری تابا

سلام و ضمن عرض تبریک سال نو وشاد باش برای بچه های eca

آیفون ما تابا مدلش [glow=red,2,300]taba tvd 1040c[/glow] هست میخواستم بدونم سیم بندی برا همه تصویری تابا مثل هم هست یا فرق میکنه ؟

اینم نمونه نقشه

پیشاپیش ممنون از راهنماییتان :nerd:

اضافه شده در تاریخ :
    @ *.*.*619*.*.*.@

http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=1721.390

پاسخ : سیم بندی آیفون تصویری تابا

با سلام و تبریک عید نوروز سیم کشی سیستم آیفون همینه فقط آیفون شما چن واحدست و یک نکته دیگه در پنل های جدید تابا D1 و D2 مستقیم به دربازکن وصل میشن و تغذیه خود پنل AC12 ولت هستش و داخل خود پنل مدار یکسو ساز داره
    در مرز مشترک امروز و فرداها بر قله آرزوها ايستاده ايم . شعله ي فانوس اميد چگونه مي تواند بيدار باشد . اگر من خفته باشم؟!

دیدگاه

نوشته اصلی توسط bodyforlive
      با سلام و تبریک عید نوروز سیم کشی سیستم آیفون همینه فقط آیفون شما چن واحدست و یک نکته دیگه در پنل های جدید تابا D1 و D2 مستقیم به دربازکن وصل میشن و تغذیه خود پنل AC12 ولت هستش و داخل خود پنل مدار یکسو ساز داره
      سلام میشه بگین چجوریه ؟یعنی از کجا باید بفهمیم داخل پنله؟
      برو شیر درنده باش ای دغل میانداز خود را چو روباه شل
      راهنمایی در مورد ساخت فلزی اب

دیدگاه

با سلام:
        ببین دوست عزیز چند وقتیه شرکت تابا اومده پنل های جلو درب واحدش رو با تغذیه AC طراحی کرده و خودش مدار یکسو ساز داخلی رو قرار داده دلیلش هم شاید اشتباه رعایت نکردن +یا - باشه این شرکت یک کار دیگه هم کرده اونم اینه که دیگه به سیم بندی ترانس و پنل جلو درب برای قفل دربازکن نیست و یک کانکتور دوسیم بنامD1 و D2 برای اتصال مستقیم به قفل در نظر گرفته البته اینم بگم که اگه تغذیه رو از پنل قطع کنید صدا رو بصورت دوطرفه از گوشی و پنل دارید
        در مرز مشترک امروز و فرداها بر قله آرزوها ايستاده ايم . شعله ي فانوس اميد چگونه مي تواند بيدار باشد . اگر من خفته باشم؟!

دیدگاه

سلام با تشکر از پاسختان 3 طبقه هست هر طبقه 2 واحد جمعا 6 واحد
          مشکل من اینکه همه چیش درسته فقط شستی 3 واحد اصلا کاره نمیکنه یعنی زنگ نمیزنه مشکل از چی میتونه باشه :-??
          @ *.*.*619*.*.*.@

دیدگاه

یعنی 3 واحد دیگش مرتب زنگ میخوره و کار میکنه اگه اینطوره ممکنه از سیم کشی یا سوییچ خود پنل باشه بهترین راه تست یک آیفون اینه که یک گوشی رو ببری کنار پنل درب و سیم کشی پنل رو باز کرده (منظورم سوکت های خروجیش رو بکنید) و هر واحد رو جدا جدا تست کنید که متوجه بشید مشکل کجاست اگه دیدی بازم 3 واحد کار نکرد مشکل از سوییچ پنل میتونه باشه

دیدگاه

یعنی 3 واحد دیگش مرتب زنگ میخوره و کار میکنه اگه اینطوره ممکنه از سیم کشی یا سوییچ خود پنل باشه بهترین راه تست یک آیفون اینه که یک گوشی رو ببری کنار پنل درب و سیم کشی پنل رو باز کرده (منظورم سوکت های خروجیش رو بکنید) و هر واحد رو جدا جدا تست کنید که متوجه بشید مشکل کجاست اگه دیدی بازم 3 واحد کار نکرد مشکل از سوییچ پنل میتونه باشه
              باسلام ممنون از پاسختان
              بله اون سه واحد دیگر مشکلی ندارن کار میکنن ولی سه واحد دیگر زنگش نمیزنه نگاه کردم تصویر وصدا وحتی در باز کن هم کار میکنه فقط از بیرون که زنگ را میزنم به صدا در نمیاد یعنی تو خونه نمی فهمن که زنگ زده شده؟ [-(منظورتون از سویچ پنل چی هست؟
              @ *.*.*619*.*.*.@

دیدگاه

سوییچ قطعه ایی هستش که میاد زنگ هر واحد رو از واحد دیگه جدا میکنه یعنی شما زمانی که زنگ واحد 3 رو میفشارید رله داخلی سوییچ 3 دستگاه زنگ واحد مورد نظر رو بصدا در میاره و تصویر رو نمایش میده البته بعضی از آیفون ها مثل تک نما سوییچ ندارن و از طریق کد دادن به هر گوشی داخلی شماره واحد رو مشخص میکنند

دیدگاه

سیم بندیش که نگاه کردم سالم بود یعنی احتمال داره از سویچ باشه اگر از سویچ باشه باید ببرم تعمیر یا پانل عوض کنم در ضمن واحد های دیگه که میگفتم سالمه اونها هم یه کم ایراد دارن ایرادشان این هست که صدای گوشی داخل واحد کم میاد یا تصویر هر از گاهی آبی میشه اگر اب بره داخلش اینجوری میشه یا نه؟
                  :icon_razz:
                  @ *.*.*619*.*.*.@

دیدگاه

آقا این آیفون تصویری چند وقت پیش بدجوری منو سرکار گذاشته بود.آخرشم آبروی مارو برد.
                    پیش خودم اومدم آیفون رو خودم نصب کنم .گفتم کاری نداره که.کلا مگه چند رشته سیمه؟
                    کار خوبی که انجام دادم این بود که اول روی زمین تستش کردم ولی باور کنید هر چقدر این سیمها رو وصل و جابجا کردم تصویر نیومد که نیومد.
                    فکر کردم شاید گوشی سوخته باشه که با یک گوشی دیگه جابجا کردم ولی همون آش بود و همون کاسه.خلاصه هر چیزی که به مغزم خطور میکرد روش انجام دادم نشد که نشد.
                    القصه بعد از کلی سروکله زدن آخرش مجبور شدیم زنگ بزنیم خود شرکتش.
                    اومدن نصب کردن و تصویر هم گرفتن.البته زیاد هم نذاشتن سر از کارشون دربیارم.
                    فقط یک چیز میمونه. راهنمای نصبشون ناقصه و احتمالا یکی دو نکته رو توش ذکر نمیکنن.

دیدگاه

به احتمال خیلی زیاد سوییچ پنل جلو درب خرابه میتونی ببریش نمایندگی خدمات پس از فروش شهرتون یک چکاب کامل کنش اگه مشکلی داره تعمیرش کنه

دیدگاه

نوشته اصلی توسط nanocycle
                        آقا این آیفون تصویری چند وقت پیش بدجوری منو سرکار گذاشته بود.آخرشم آبروی مارو برد.
                        پیش خودم اومدم آیفون رو خودم نصب کنم .گفتم کاری نداره که.کلا مگه چند رشته سیمه؟
                        کار خوبی که انجام دادم این بود که اول روی زمین تستش کردم ولی باور کنید هر چقدر این سیمها رو وصل و جابجا کردم تصویر نیومد که نیومد.
                        فکر کردم شاید گوشی سوخته باشه که با یک گوشی دیگه جابجا کردم ولی همون آش بود و همون کاسه.خلاصه هر چیزی که به مغزم خطور میکرد روش انجام دادم نشد که نشد.
                        القصه بعد از کلی سروکله زدن آخرش مجبور شدیم زنگ بزنیم خود شرکتش.
                        اومدن نصب کردن و تصویر هم گرفتن.البته زیاد هم نذاشتن سر از کارشون دربیارم.
                        فقط یک چیز میمونه. راهنمای نصبشون ناقصه و احتمالا یکی دو نکته رو توش ذکر نمیکنن.
                        سلام صد درصد اینطوریه نقشه کامل وجود ندارد حتما باید یه جاهاش را با تجربه حل کنید :nerd:
                        @ *.*.*619*.*.*.@

دیدگاه

البته دوستان جسارت نباشه همه چیز داخل کاتالوگ دستگاه واضح مشخصه ولی یکم تجربه نصب رو بدون دردسر و نتیجه بهتری داره از دست قضا شانس شما تو نصب این آیفون سوییچ مشکل داشت

دیدگاه

با سلام:
                            ببین دوست عزیز چند وقتیه شرکت تابا اومده پنل های جلو درب واحدش رو با تغذیه AC طراحی کرده و خودش مدار یکسو ساز داخلی رو قرار داده دلیلش هم شاید اشتباه رعایت نکردن +یا - باشه این شرکت یک کار دیگه هم کرده اونم اینه که دیگه به سیم بندی ترانس و پنل جلو درب برای قفل دربازکن نیست و یک کانکتور دوسیم بنامD1 و D2 برای اتصال مستقیم به قفل در نظر گرفته البته اینم بگم که اگه تغذیه رو از پنل قطع کنید صدا رو بصورت دوطرفه از گوشی و پنل دارید
                            من نگا کردم ولی چون 2 طبقس گوشش بازع هی بالا پایین برم.راه اسون تر نداره.یا عکسی چیزی بزاری
                            برو شیر درنده باش ای دغل میانداز خود را چو روباه شل
                            راهنمایی در مورد ساخت فلزی اب

دیدگاه

داداش من نقشه دستم نیست ولی داخل پنل دو واحده معمولا دو تا کانکتور دوسیمه هستش که یکسش تغذیه AC هستش که خودش مشخص کرده و دومی تغذیه قفل هستش که با D1 و D2 مشخص شده حالا دو تا کانکتور دو سیمه داریم که یکیش واسه واحد طبقه اوله و دومی واسه واحد طبقه دو.......حالا دقیق مشکل شما تو نصب چیه که بتونم راهنمایی کنم

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                              X