ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ورود برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

کاربران برچسب زده شده

صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 19
    2014/11/26
    تبريز
    166
    1

سیم بندی آیفون تصویری تابا

سلام و ضمن عرض تبریک سال نو وشاد باش برای بچه های eca

آیفون ما تابا مدلش [glow=red,2,300]taba tvd 1040c[/glow] هست میخواستم بدونم سیم بندی برا همه تصویری تابا مثل هم هست یا فرق میکنه ؟

اینم نمونه نقشه

پیشاپیش ممنون از راهنماییتان :nerd:

اضافه شده در تاریخ :
    @ *.*.*619*.*.*.@

http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=1721.390
    2008/07/08
    gorgan
    85
    2

پاسخ : سيم بندي آيفون تصويري تابا

با سلام و تبريک عيد نوروز سيم کشي سيستم آيفون همينه فقط آيفون شما چن واحدست و يک نکته ديگه در پنل هاي جديد تابا D1 و D2 مستقيم به دربازکن وصل ميشن و تغذيه خود پنل AC12 ولت هستش و داخل خود پنل مدار يکسو ساز داره
    در مرز مشترک امروز و فرداها بر قله آرزوها ايستاده ايم . شعله ي فانوس اميد چگونه مي تواند بيدار باشد . اگر من خفته باشم؟!
    2010/11/07
    فریمان
    1,663
    50

نقل قول نوشته اصلی توسط bodyforlive
    با سلام و تبريک عيد نوروز سيم کشي سيستم آيفون همينه فقط آيفون شما چن واحدست و يک نکته ديگه در پنل هاي جديد تابا D1 و D2 مستقيم به دربازکن وصل ميشن و تغذيه خود پنل AC12 ولت هستش و داخل خود پنل مدار يکسو ساز داره
    سلام میشه بگین چجوریه ؟یعنی از کجا باید بفهمیم داخل پنله؟
    برو شیر درنده باش ای دغل میانداز خود را چو روباه شل
    راهنمایی در مورد ساخت فلزی اب
    2008/07/08
    gorgan
    85
    2

با سلام:
    ببين دوست عزيز چند وقتيه شرکت تابا اومده پنل هاي جلو درب واحدش رو با تغذيه AC طراحي کرده و خودش مدار يکسو ساز داخلي رو قرار داده دليلش هم شايد اشتباه رعايت نکردن +يا - باشه اين شرکت يک کار ديگه هم کرده اونم اينه که ديگه به سيم بندي ترانس و پنل جلو درب براي قفل دربازکن نيست و يک کانکتور دوسيم بنامD1 و D2 براي اتصال مستقيم به قفل در نظر گرفته البته اينم بگم که اگه تغذيه رو از پنل قطع کنيد صدا رو بصورت دوطرفه از گوشي و پنل داريد
    در مرز مشترک امروز و فرداها بر قله آرزوها ايستاده ايم . شعله ي فانوس اميد چگونه مي تواند بيدار باشد . اگر من خفته باشم؟!
    2014/11/26
    تبريز
    166
    1

سلام با تشکر از پاسختان 3 طبقه هست هر طبقه 2 واحد جمعا 6 واحد
    مشکل من اینکه همه چیش درسته فقط شستی 3 واحد اصلا کاره نمیکنه یعنی زنگ نمیزنه مشکل از چی میتونه باشه :-??
    @ *.*.*619*.*.*.@

2008/07/08
    gorgan
    85
    2

يعني 3 واحد ديگش مرتب زنگ ميخوره و کار ميکنه اگه اينطوره ممکنه از سيم کشي يا سوييچ خود پنل باشه بهترين راه تست يک آيفون اينه که يک گوشي رو ببري کنار پنل درب و سيم کشي پنل رو باز کرده (منظورم سوکت هاي خروجيش رو بکنيد) و هر واحد رو جدا جدا تست کنيد که متوجه بشيد مشکل کجاست اگه ديدي بازم 3 واحد کار نکرد مشکل از سوييچ پنل ميتونه باشه
    2014/11/26
    تبريز
    166
    1

يعني 3 واحد ديگش مرتب زنگ ميخوره و کار ميکنه اگه اينطوره ممکنه از سيم کشي يا سوييچ خود پنل باشه بهترين راه تست يک آيفون اينه که يک گوشي رو ببري کنار پنل درب و سيم کشي پنل رو باز کرده (منظورم سوکت هاي خروجيش رو بکنيد) و هر واحد رو جدا جدا تست کنيد که متوجه بشيد مشکل کجاست اگه ديدي بازم 3 واحد کار نکرد مشکل از سوييچ پنل ميتونه باشه
    باسلام ممنون از پاسختان
    بله اون سه واحد دیگر مشکلی ندارن کار میکنن ولی سه واحد دیگر زنگش نمیزنه نگاه کردم تصویر وصدا وحتی در باز کن هم کار میکنه فقط از بیرون که زنگ را میزنم به صدا در نمیاد یعنی تو خونه نمی فهمن که زنگ زده شده؟ [-(منظورتون از سویچ پنل چی هست؟
    @ *.*.*619*.*.*.@

2008/07/08
    gorgan
    85
    2

سوييچ قطعه ايي هستش که مياد زنگ هر واحد رو از واحد ديگه جدا ميکنه يعني شما زماني که زنگ واحد 3 رو ميفشاريد رله داخلي سوييچ 3 دستگاه زنگ واحد مورد نظر رو بصدا در مياره و تصوير رو نمايش ميده البته بعضي از آيفون ها مثل تک نما سوييچ ندارن و از طريق کد دادن به هر گوشي داخلي شماره واحد رو مشخص ميکنند
    2014/11/26
    تبريز
    166
    1

پاسخ : سیم بندی آیفون تصویری تابا

سیم بندیش که نگاه کردم سالم بود یعنی احتمال داره از سویچ باشه اگر از سویچ باشه باید ببرم تعمیر یا پانل عوض کنم در ضمن واحد های دیگه که میگفتم سالمه اونها هم یه کم ایراد دارن ایرادشان این هست که صدای گوشی داخل واحد کم میاد یا تصویر هر از گاهی آبی میشه اگر اب بره داخلش اینجوری میشه یا نه؟
    :icon_razz:
    @ *.*.*619*.*.*.@

2008/08/16
    347
    7

پاسخ : سیم بندی آیفون تصویری تابا

آقا این آیفون تصویری چند وقت پیش بدجوری منو سرکار گذاشته بود.آخرشم آبروی مارو برد.
    پیش خودم اومدم آیفون رو خودم نصب کنم .گفتم کاری نداره که.کلا مگه چند رشته سیمه؟
    کار خوبی که انجام دادم این بود که اول روی زمین تستش کردم ولی باور کنید هر چقدر این سیمها رو وصل و جابجا کردم تصویر نیومد که نیومد.
    فکر کردم شاید گوشی سوخته باشه که با یک گوشی دیگه جابجا کردم ولی همون آش بود و همون کاسه.خلاصه هر چیزی که به مغزم خطور میکرد روش انجام دادم نشد که نشد.
    القصه بعد از کلی سروکله زدن آخرش مجبور شدیم زنگ بزنیم خود شرکتش.
    اومدن نصب کردن و تصویر هم گرفتن.البته زیاد هم نذاشتن سر از کارشون دربیارم.
    فقط یک چیز میمونه. راهنمای نصبشون ناقصه و احتمالا یکی دو نکته رو توش ذکر نمیکنن.
صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 19