اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

ساخت ریموت کنترل

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

ساخت ریموت کنترل

سلام،
    دوتا ریموت میخام درست کنم:
    1-یکی برای باز کردن در خونه!باید دقیقا از چه قطعاتی استفاده کنم؟!برای مدار در باز کنش باید چیکار کنم؟!این ریموتهایی که مال دزد گیرهای ماشینه چه جوریه؟!
    2-یکی هم برای کنترل وسایل خانگی میخام.اینایی که توی بازار هست یک ریموت چند کانال داره و گیرنده هاش همه یک جا هستند،اما من میخام مثلا برای گیرنده چهار کانال،چهار تا گیرنده مجزا داشته باشم که هر جا خاستم اونارو نصب کنم.برای ساخت اینا باید چیکار کنم؟
    ممنون میشم اگه کسی کمکم کنه.

پاسخ : ساخت ریموت کنترل

ریموت کنترل های دزد گیر که یه جفت آی سی انکدر و دیکدر pt2262 و pt2272 دارن که pt2262 داخل ریموت و pt2272 داخل گیرنده اون قرار داره. براساس اینکه شما کدوم پایه های آی سی رو آزاد بذاری یا وصل کنی عمل کد و دیکد اون تغییر میکنه و این باعث میشه ریموت خونه ها و ماشین های مختلف با هم یکی نباشن. با یه سرچ در مورد همین 2تا آی سی میتونید شماتیکشو هم گیر بیارید.
    برای گیرنده های چند کانال هم فکر میکنم بتونید از همین ریموت کنترل دزدگیرا استفاده کنید. چون هر ریموت حدودا 4 تا کلید داره که این یعنی 4 فرکانس رو میتونه بفرسته! همچنین از ماژول های nrf و یا زیگبی هم میتونید استفاده کنید که برای کار شما برد خوبی دارن.
    www.gam-co.blogsky.com

دیدگاه

نوشته اصلی توسط vahidabedi
      ریموت کنترل های دزد گیر که یه جفت آی سی انکدر و دیکدر pt2262 و pt2272 دارن که pt2262 داخل ریموت و pt2272 داخل گیرنده اون قرار داره. براساس اینکه شما کدوم پایه های آی سی رو آزاد بذاری یا وصل کنی عمل کد و دیکد اون تغییر میکنه و این باعث میشه ریموت خونه ها و ماشین های مختلف با هم یکی نباشن. با یه سرچ در مورد همین 2تا آی سی میتونید شماتیکشو هم گیر بیارید.
      برای گیرنده های چند کانال هم فکر میکنم بتونید از همین ریموت کنترل دزدگیرا استفاده کنید. چون هر ریموت حدودا 4 تا کلید داره که این یعنی 4 فرکانس رو میتونه بفرسته! همچنین از ماژول های nrf و یا زیگبی هم میتونید استفاده کنید که برای کار شما برد خوبی دارن.
      ممنون،برای گیرنده های چند کانال شماتیک یا مداری دارید شما؟!

دیدگاه

به این لینک یه سر بزن:
        http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=52063.0
        www.gam-co.blogsky.com

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X