اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

سایز pcb رو چطور باید طراحی کرد تا با اندازه عملی و فیزیکی قطعه مورد نظر برابرشه

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

سایز pcb رو چطور باید طراحی کرد تا با اندازه عملی و فیزیکی قطعه مورد نظر برابرشه

سلام خدمت متخصصان عزیز, معذرت میخام که این تاپیک غیر مفید اینجا مطرح میکنم چون دسترسی به اطلاعاتم کمه اومدم اینجا ممنون میشم جواب بدین.
    سایز pcb رو چطور باید طراحی کرد تا با اندازه عملی و فیزیکی قطعه مورد نظر در عمل برابر باشه؟

پاسخ : سایز pcb رو چطور باید طراحی کرد تا با اندازه عملی و فیزیکی قطعه مورد نظر برابرشه

سوال بی معنی و گنگ هست توضیح بیشتر بدید

در کل چیزی که شما توی محیط طراحی میبینید کاملا درست هست مگه اینکه قطعه اشتباه باشه یا سایز رو اشتباه انتخاب کنید مثلا واحد ها رو بر اساس سانتی متر میلی متر ببینید یا اینچ و ....

اگه هم موقع پرینت اندازه به هم میریزه اون دیگه از جای دیگست
    من دوست ندارم خودم را درگير مسئله بهشت يا جهنم بکنم ، چون در هر دو قسمت دوستان خوبي دارم !

دیدگاه

پاسخ : سایز pcb رو چطور باید طراحی کرد تا با اندازه عملی و فیزیکی قطعه مورد نظر برابرشه

ممنون دوست عزیز:
      در چه حالتی باید پرینت بگیرم تا اندازه واقعی باشه ؟

دیدگاه

در حالت درست !
        یعنی خروجی شما باید فرمتی باشه که در هنگام پرینت گرفتن اندازه ها تغییر نکنه
        راحت ترین حالت اینه که شما مستقیم از برنامه خروجی برای فرمت هایی مثل پی دی اف داشته باشید یا از خود برنامه مستقیما پرینت بگیرید (بدون ایجاد تغییر در سایزها یا اسکیل کردن)

من دوست ندارم خودم را درگير مسئله بهشت يا جهنم بکنم ، چون در هر دو قسمت دوستان خوبي دارم !

دیدگاه

سلام
          سوالتون اینقدر گنگه که با 44 بازدید فقط 2 پاسخ داشته
          محبت کنید از این به بعد سوالتون رو دقیقتر مطرح کنید تا سریعتر به پاسخ برسید

در ادامه توضیحات جناب icarus:

تنظیمات در Page Setup آلتیوم:

تنظیمات در زمان پرینت از PDF:
          آموزش ساخت جعبه برای مدار با نرم افزار Corel Draw - آموزش طراحی تابلو ثابت با Corel Draw و LED Tool - آموزش کرک LED Tool

116 کتابخانه مورد نیاز برای Altium Designer

از دروغ متنفرم؛ هرچند در این مملکت به جرم صداقت، کودن نامیده شوم.

دیدگاه

شما میتونید نرم افزار pdf995 را دانلود کنید و رو سیستم نصب کنید و در موقعه پرینت گرفتن این نرم افزار را بهش معرفی کنید و خودش تبدیل میکنه به pdf و می تونید بدید بیرون براتون در بیارن

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X