اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

آی سی hctl-2032???

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

آی سی hctl-2032???

کسی در مورد این آی سی و اینکه تو ایران کجا پیدا می شه کرد اطلاعاتی داره لطفاً بگه. من تمام جمهوری رو گشتم پیدا نکردم. اگه مشابه هم داشته باشه خیلی خوبه.mer30

پاسخ : آی سی hctl-2032???

این ic آیسی درایو انکدر......تو بازار نیست.

کسی آی سی درایو انکدر می شناسه که معرفی کنه.؟؟

دیدگاه

دوست عزیز می تونی از یک AVR بجای این آی سی استفاده کنی . اگه برنامه هم خواستی من دارم که واسه ATtiny2313 نوشتم و هیچ مشکلی نداشت.
      با عرض پوزش خدمت دایی های عزیزم تا اطلاع ثانوی به اینترنت دسترسی ندارم.

دیدگاه

اگه واقعاً مثل این ic عمل کنه که خیلی خوبه....من چند تا برنامه نوشتم ولی خطا زیاد داشت. اگه برنامه رو سایت بزاری لطف بزرگی به من کردی.من دارم یک درایور برای کنترل پوزیشن موتور dc می سازم.یه مدار دیدم که از این ic استفاده کرده بود.

http://www.mcselec.com/index.php?option=com_docman&task=search_result &Itemid=54

برنامه و مدار رو می تونید از این سایت دانلود کنید.
        سورس برنامه هم به زبان bascom بود. البته من چند تا ایراد توش پیدا کردم.من برنامه خودم رو با c نوشتم.....pid دیجیتال با ارتباط usb.
        اگه توجه کرده باشی این ic می تونه 32 بیتی شمارش کنه و دو ورودی انکدر داره.البته من به یکی بیشتر احتیاج ندارم. اگه کمک کنید انشاءا... به زودی نتیجه می گیرم و حتماً رویه سایت می زارم.

البته من یک مشکل دیگه هم دارم ir2104 میخوام یک پل h با ماسفت irf540n رو راه اندازی کنم ولی نمی دونم مقومت ها و خازنها رو بر چه اساسی انتخاب می کنن. اگه در این مورد هم کمک کنی ممنونت می شم. :smile:

باز هم ممنون.

دیدگاه

بیا
          این مدار و نرم افزار مثل شیر کار می کنه:
          [img]http://[/img]
          [img][/img]
          با عرض پوزش خدمت دایی های عزیزم تا اطلاع ثانوی به اینترنت دسترسی ندارم.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X