اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

مشکل نویز یا !!!در pic

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

مشکل نویز یا !!!در pic

سلام دوستان
    من یک میکرو 18f452 رو روی برد بستم و مشکل اینه که ریست میشه و برنامه رو درست اجرا نمیکنه و با پیچ گوشتی میزنم به پایه ریست میکرو ریست میشه ولی با باطری تست کردم مشکلی نداشت حالا از انواع تغذیه(ترانس و سویچینگ) هم استفاده میکنم درست جواب نمیده و همین مشکل هست وقتی دستمو بین پایه ریست و زمین میزارم بهتر میشه ولی هر خازنی بین زمین یا مثبت و پایه ریست گذاشتم فایده ای نداشت دوستان راهنمایی کنن لطفا :sad: :sad: :sad:
    دوربين مدار بسته و دزد گير و رفع مشكلات
    بانك اطلاعاتي سنسورها
    ساخت رقص نور براي شيشه سكوريت مغازه ها
    تعمير لوازم خانگي را اينجا مطرح كنيد
    [move][b] موفقيت بر روي ستون هاي شکست شکل مي گيرد.

پاسخ : مشکل نویز یا !!!در pic

سلام
    سه راه زیر رو آزمایش کن :
    [list type=decimal]
    [li]
    مقاومت پول پ روی ریست رو در نزدیکترین جای ممکن به پین ریست قرار بده و این مقاومت رو 4.7K انتخاب کن و بهتره پین ریست با یه خازن سرامیگی 100n به زمین متصل بشه , و کلا نباید ترک های پین ریست طولانی باشند
    [/li]
    [li]
    این میکرو دارای 2 ورودی تغذیه است , در نزدیک ترین جای ممکن , برای هر تغذیه یک خازن 100n سرامیکی قرار بدین
    [/li]
    [li]
    LVP رو خاموش کن
    [/li][/list]
    نا اميدي يه دروغ بزرگه که آدما به خودشون ميگن
    تلاش يه حقيقت بزرگه که با صبر به ثمر ميرسه

دیدگاه

LVP رو خاموش کن
      "چیست؟"
      [move][img width=133 height=100]http://bargiri.persiangig.com/aks/0.306310001356499787_taknaz_ir.gif[/img][/move]

دیدگاه

نوشته اصلی توسط حامد رحیمی
        "چیست؟"
        میکروکنترلرهای PIC برای اینکه وارد مد پروگرم بشن، نیاز دارن که یه ولتاژ حدود 12-13 ولت به شکل لحظه ای روی پایه ی ریست اعمال بشه. در بعضی موارد، بنابه هر دلیلی این امکان وجود نداره، که برای چنین مواقعی مد پروگرم کردن ولتاژ پایین رو استفاده میکنن. ( Low Voltage Programming )
        معمولا این مد غیر فعال هست، اگر فعال باشه از طریق پروگرم کردن معمولی، میشه فیوز بیت ها رو تغییر داد و غیر فعالش کرد. ( از طریق پروگرمر )

دیدگاه

دوست عزیز میکرو pic کارایی خیلی بالایی داره پردازش تخخصصی این میکرو در پروتکل های صنعتی خیلی فراتر از avr ,8051 هستش . فقط این میکرو از پایه ریست خیلی آسیب پذیره . من خودم در خیلی از پروژه هام پایه ریست رو غیر فعال میکنم و به عنوان ورودی یا خروجی ازش استفاده میکنم .
          The losers find problem in every answer but the winners find an answer in every problem

FETAMAKER

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X