اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

دوربین مداربسته با خروجی usb

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

دوربین مداربسته با خروجی usb

سلام تو یه دوربین دید در شب که خروجیش bnc هست رو باز کردم روی برد دوربین 4 پین بلااستفاده به نام m+وm-وd+وd- وجود داره ایا این اینترفیس usb هست یعنی میتونم اونها رو usb سیستم وصل کرده و حالشو ببرم اخه من شدیدا دنبال دوربین دید در شبی هستم که بشه به پورت های کامپیوتر وصل شه
    مدل دوربین700tvl sony osd effio

پاسخ : دوربین مداربسته با خروجی usb

میتونی لنز یه وبکم معمولی رو باز کنی و فیلتر مادون قرمزشو برداری .البته برای دیدن در شب نیاز به led های اینفرارد (مثلled جلوی کنترل تلویزیون) داری.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط miladasya
      میتونی لنز یه وبکم معمولی رو باز کنی و فیلتر مادون قرمزشو برداری .البته برای دیدن در شب نیاز به led های اینفرارد (مثلled جلوی کنترل تلویزیون) داری.
      ال ای دی های ir داخل بازار 5میل معمولی مثل کنترل تلویزیون هستند که شدت نور کمی دارنند من به ال ای دی توان بالا ir یا ال ای دی ir نواری نیاز دارم که نور زیادی داشته باشه اگه جایی رد داری لطفا آدرس بده
      در مورد وبکم ها به نظر شما روی لنزش فیلتر گذاشتن که مادون قرمز رو عبور نده؟
      من میخوام شدت نور مثل عکس زیر باشه

دیدگاه

تمامی دوربین های دیجیتال توانایی جذب اینفرارد رو دارند(حتی دوربین های موبایل معمولی)ولی چون که نور اینفرارد باعث تداخل در رنگ های تصویر میشه،یه فیلتر اینفرارد درست روی سنسور کار میزارن(قرمز رنگه) که مانع ورود اون میشه.من خودم فیلتر دوربین یه موبایل چینی رو برداشتم و با چند تا ال ای دی کنترل تلویزیون راحت تو شب فیلم میگیرم :nice: .راجع به تهیه ال ای دی ها هم که گفتی من خودم جایی رو سراغ ندارم ولی میتونی از ال ای دی دوربین های مدار بسته استفاده کنی.

دیدگاه

تمامی دوربین های دیجیتال توانایی جذب اینفرارد رو دارند(حتی دوربین های موبایل معمولی)ولی چون که نور اینفرارد باعث تداخل در رنگ های تصویر میشه،یه فیلتر اینفرارد درست روی سنسور کار میزارن(قرمز رنگه) که مانع ورود اون میشه.من خودم فیلتر دوربین یه موبایل چینی رو برداشتم و با چند تا ال ای دی کنترل تلویزیون راحت تو شب فیلم میگیرم :nice: .راجع به تهیه ال ای دی ها هم که گفتی من خودم جایی رو سراغ ندارم ولی میتونی از ال ای دی دوربین های مدار بسته استفاده کنی.
          خیلی عالی شد یه وبکم معمولی دارم فردا تستش میکنم انشالا جواب بده
          ال ای دی مادون قرمز دوربین ها از این الل ای دی 5 میل معمولی ها نیست من تست کردم ال ای دی های مادون قرمز دوربین دید در شب در ولتاژ شکست نور خیلی زیادی تولید میکنند اما نمیدونم از کجا باید اصلشو پیدا کنم

دیدگاه

درود.
            پرژکتور دید در شب هم هست.

لینک رو ببین
            ابتدا و شروع هرکاری سخت ترین مرحله آن کار است. برای مثال به عقابها نگاه کن ، حتی اونها هم در ابتدای پرواز ، زیاد بال و پر می زنند، اما هنگامی که اوج می گیرند ، دیگر حتی نیازی به پر زدن هم ندارند ...

کافیست اولین قدمها را بدون ترس و با پشتکارِ بالا برداری مطمئن باش بزودی به اوج خواهی رسید و روزهای سخت همیشه نخواهند ماند ...

دیدگاه

دو تا وبکمusb رو باز کردم فیلتر مادون قرمز در لنز کار گذاشته شده بود چون لنز قرمز رنگ دیده میشد و لنز داخل یک پایه پیچشی محکم شده بود طوریکه نتونستم لنز رو از پایه اش در بیاورم بدون لنز و تنظیم کردن لنز هم دوربین نمیتونه تصویر بگیره به نظر شما چه کنم؟؟ :angry: :angry: :angry:

دیدگاه

سعی کن برد سنسور رو از پشت لنز ازش جدا کنی و فیلتر روی لنز نمایان میشه و میتونی فیلتر رو بشکنی در بیاری ولی مواظب باش به سیم های بسیار ریزی که اطراف سنسور هست آسیب نرسونی چون من خودم چند بار سنسور چند تا دوربینو خراب کردم. oo:

دیدگاه

سعی کن برد سنسور رو از پشت لنز ازش جدا کنی و فیلتر روی لنز نمایان میشه و میتونی فیلتر رو بشکنی در بیاری ولی مواظب باش به سیم های بسیار ریزی که اطراف سنسور هست آسیب نرسونی چون من خودم چند بار سنسور چند تا دوربینو خراب کردم. oo:
                  در دوربین های وبکم لنز از سنسور کاملا جداست. سنسور رو داخل یک محفظه میگذارند و لنز به صورت پیچشی داخل همون محفظه حرکت میکنه و میزان فوکوس تغییر میکنه. لنز هم یک تیکه است اگه سالم هم از محفظه در بیاد نمیشه شکستش

دیدگاه

نوشته اصلی توسط ghenaati_amir
                    دو تا وبکمusb رو باز کردم فیلتر مادون قرمز در لنز کار گذاشته شده بود چون لنز قرمز رنگ دیده میشد و لنز داخل یک پایه پیچشی محکم شده بود طوریکه نتونستم لنز رو از پایه اش در بیاورم بدون لنز و تنظیم کردن لنز هم دوربین نمیتونه تصویر بگیره به نظر شما چه کنم؟؟ :angry: :angry: :angry:
                    یا یک مته 1 سطح قرمز رنگ روی لنز عقبی رو که فیلتر مادون قرمز بود پاک کردمو از سه لایه نگاتیو عکاسی روی سنسور دوربین استفاده کردم. کیفیت اخذ نور مادون قرمز در شب عالیه اما در روز نور خورشید باعث میشه نور مادون قرمز اصلا به چشم نیاد (مثل عدم حساسیت چشم به نور مهتابی در روز با حضور نور خورشید)...من دنبال یه مایع نیمه شفاف مشکی که نور رو از خودش عبور میده میگردم تا بمالونم روی سطح بالای لنز اولی و نور خورشید نتونه وارد لنز بشه لطفا اگه میدونید کمک کنید

دیدگاه

یا یک مته 1 سطح قرمز رنگ روی لنز عقبی رو که فیلتر مادون قرمز بود پاک کردم و از سه لایه نگاتیو عکاسی روی سنسور دوربین استفاده کردم. کیفیت اخذ نور مادون قرمز در شب عالیه اما در روز نور خورشید باعث میشه نور مادون قرمز اصلا به چشم نیاد (مثل عدم حساسیت چشم به نور مهتابی در روز با حضور نور خورشید)...من دنبال یه مایع نیمه شفاف مشکی که نور رو از خودش عبور میده میگردم تا بمالونم روی سطح بالای لنز اولی و نور خورشید نتونه وارد لنز بشه لطفا اگه میدونید کمک کنید

دیدگاه

نور خورشید مقدار زیادی اینفرارد داره و تو نور خورشید نور ال ای دی اینفرارد به چشم نمیاد .ولی اگه منظورت تداخل نور مرئیه میتونی از نگاتیو رادیو لوژی استفاده کنی.

دیدگاه

نور خورشید مقدار زیادی اینفرارد داره و تو نور خورشید نور ال ای دی اینفرارد به چشم نمیاد .ولی اگه منظورت تداخل نور مرئیه میتونی از نگاتیو رادیو لوژی استفاده کنی.
                          بله البته منظور من نور مریی هستش
                          من از 3 لایه نگاتیو روی سطح سنسور و قبل از لنز استفاده کردم در شب عالی جواب میده ولی در روز چنگی به دل نمیزنه در مرحله بعدی میخام روی سطح بیرونی لنز رو هم با ماژیک مشکی بپوشونم و دوباره دوربین رو تو روز آزمایش کنم امیدوارم جواب بده. لطفا اگه چیزی به ذهنتون میرسه که برای فیلتر کردن نور مریی بهتر از نگاتیو عکاسی عمل کنه منو در جریان بگذارید.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                          X