اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

درایو سرو موتور

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

درایو سرو موتور

سلام
    1- میشه سرو موتور رو به کمک یه پایه ی معمولی از میکرو به کمک صفر و یک کردن اون پایه درایو کرد؟(من تایمر کانتر ها رو توی مدار برای کارهای واجب دیگری استفاده کردم!)
    2- باید حتما از تایمر 1 استفاده کنیم؟(چون فقط تایمر 2 برای من توی مدار باقی مونده و بقیه به چیزای واجب تر از سرو موتور رسیده؟)

پاسخ : درایو سرو موتور

سلام
    درباره سوال اول باید بگم که سرو موتور با پالس کار میکنه و شما باید پالس 50 هرتز براش تامین کنی که با صفر و یک کردن نمیشه
    درباره سوال دوم فرق نداره تایمر تایمره همون کارو براتون میکنه
    telgram:09396888049

دیدگاه

درباره سوال اول باید بگم که سرو موتور با پالس کار میکنه و شما باید پالس 50 هرتز براش تامین کنی که با صفر و یک کردن نمیشه
      خب این پالس 50 هرتز رو مگه نمیشه با پین های خروجی تولید کرد؟؟!!
      اگه ایشون هر 10 میلی ثانیه یه پین رو روشن و خاموش بکنن میشه یه پالس 50 هرتز 5 ولت.
      www.gam-co.blogsky.com

دیدگاه

درسته ولی این کارو با delay که نمیشه کرد چون دقیق نمیشه باید با تایمر اندازه بگیرن 10 میلی ثانیه رو دیگه
        telgram:09396888049

دیدگاه

درسته ولی این کارو با delay که نمیشه کرد چون دقیق نمیشه باید با تایمر اندازه بگیرن 10 میلی ثانیه رو دیگه
          اره تایمر لازم داره ولی بصورت نرم افزاری نه سخت افزاری. یعنی به پین تایمر نیازی نیس و از همون تایمر 2 میتونه استفاده کنه. با تایمر 2، میلی ثانیه تولید کنه و ازش برای صفر و یک کردن یه پین استفاده کنه.
          www.gam-co.blogsky.com

دیدگاه

اگه با بسکام مینویسی با تایمر 0 من قبلا یه کد نوشتم که میونه تا چندین تا سروو رو روی یه ای سی راه اندازی کرد
            مدت هاست نیستم

دیدگاه

نوشته اصلی توسط saate777
              سلام
              1- میشه سرو موتور رو به کمک یه پایه ی معمولی از میکرو به کمک صفر و یک کردن اون پایه درایو کرد؟(من تایمر کانتر ها رو توی مدار برای کارهای واجب دیگری استفاده کردم!)
              2- باید حتما از تایمر 1 استفاده کنیم؟(چون فقط تایمر 2 برای من توی مدار باقی مونده و بقیه به چیزای واجب تر از سرو موتور رسیده؟)
              سلام داداش
              دستور pulseout در بسکام رو تست کردی ؟؟؟؟
              من با یک و صفر کردن هم تست کردم! جواب میده!ولی با توجه به فرکانس میکرو با آزمون و خطا باید مقدار delay مناسب رو بدست بیاری
              :job: :job: :job:

دیدگاه

سلام خسته نباشید من یه سروو sg90 دارم که درایورش سوخته میشه تعمیرش کرد؟

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                X