اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

دانلود نسخه آزمایشی برنامه مدیریت AT Command و دستگاه های سریال

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

دانلود نسخه آزمایشی برنامه مدیریت AT Command و دستگاه های سریال

سلام خدمت اعضای محترم eca و خوانندگان این پست
    شاید برای شما هم پیش آمده باشد که بخواهید ماژول های سریال از جمله gsm و bluetooth و RFID و ... را راه اندازی نمائید و با دسته بندی دستورات و یا کاربرد دستورات مشکل داشته باشید
    برنامه AT Command Tester نیز بدین گونه است ولی دستورات آن ثابت است و برای ماژول خاصی است و البته فقط عکس های آنرا دیده ام و جایی نتوانستم آنرا دانلود کنم ؛ در این برنامه سعی دارم امکانات و راحتی بیشتری برای مدیریت ماژول های سریال داشته باشیم
    در حال نوشتن برنامه ای هستم که نسخه آزمایشی آنرا برای شما قرار داده ام .
    برنامه دارای امکانات زیر است :
    1. کار با پورت سریال
    2. مشخص نمودن کاراکتر انتهای هر دستور
    3. امکان ارسال کاراکتر دلخواه با وارد نمودن شماره کاراکتر
    4. دارای قسمت Hostory برای مدیریت بر کدهای ارسال شده قبلی و همچین در قسمت وارد نمودن دستور با کلیدهای پایین و بالا به دستور قبلی/بعدی ارسال شده دسترسی داریم
    5. امکان دسته بندی دستورات (در نسخه آزمایشی امکان اضافه نمودن دستور نیست)
    6. امکان وارد نمودن حالات مختلف یک دستورالعمل برای یک دستور
    7. امکان ذکر توضیحات برای دستور
    8. امکان گذاشتن توجهات لازم برای هر دستور
    9. امکان مشخص نمودن کاراکترهای مورد نیاز در هر انتهای دستور
    10. امکان گذاشتن لینک وب سایت جهت مراجعه و مشاهده توضیحات هر دستور
    11. در محیط گرافیکی برنامه امکان مدیریت کامل دستورات وجود دارد و به راحتی می توانید مشخصات هر دستور را ویرایش نمائید(در نسخه آزمایشی کمی محدودیت وجود دارد)

توجه داشته باشید که برنامه ساختار دستورات را از روی چند فایل می خواند و سعی شده که در پردازش فایل ها قدرتمند باشد

اینکه ذکر کردم نسخه آزمایشی است ، چون هنوز برخی قسمت ها را کامل نکرده ام و بدین صورت قصد دارم تا نظرات و پیشنهادات شما بزرگواران را دریافت کنم و سپس به ادامه و تکمیل برنامه بپردازم

آنچه که قصد دارم در نسخه نهایی اضافه نمایم :
    1. امکان پلود دستورات یادداشت شده توسط هر فردی و امکان دانلود آنها توسط دیگران
    بدین وسیله ، مثلا اگر من قسمت خاصی از ماژول Sim908 را راه اندزای کردم و دستورات آنرا تست کردم ، دستورات را به برنامه میدهم و آنها را پلود میکنم تا دیگران استفاده نمایند و بدین ترتیب راه اندازی ماژول های سریال با مشارکت و همکاری یکدیگر بسیار سریع تر و راحت تر خواهد بود
    2. امکان BackUp گیری از دستورات وارد شده در برنامه
    3. امکان انتخاب و دسته بندی ماژول های مختلف ، تا بتوانیم در برنامه دستورات ماژول های مختلف را وارد نمائیم
    4. اعمال نظرات و پشنهادات شما عزیزان

**** در این نسخه برنامه بصورت پیش فرض ، چندین دستور از ماژول GSM قابل استفاده برای Sim 900 , Sim908 و ... ثبت شده است

*** به نکات زیر توجه کنید :(محدودیت های اعمال شده در نسخه آزمایشی)
    1. اطلاعات دستورات از روی فایل ها خوانده میشه ولی اگر فایل ها را ویرایش /حذف کنید برنامه کار نمیکند ، حتما به ساختار فایل ها توجه نمائید که چه ساختار راحتی برای ویرایش دستورات در notepad یا هر برنامه ویرایش متنی دارد

2. هم اکنون در تاریخ 5 /4 میلادی هستیم ، برنامه تا 21 /4 امکان اجرا دارد و پس از آن اجرا نخواهد شد

3. درهر بار اجرا برنامه ، محدودیت زمانی 2 ساعتی وجود دارد ، و پس از 2 ساعت باز بودن برنامه بسته شده و مجدد باید آنرا باز نمائید

4. برای شروع اجرا ، برنامه تاریخ میلادی را از سرور میخواند ، پس فقط و فقط برای اجرا برنامه باید به اینترنت متصل باشید

5. از تغییرنام فایل ها پرهیز نمائید

** در جای جای برنامه راست کلیک نمائید که در هر قسمتی عملکرد خاص خود را دارد

مثلا با راست کلیک روی هر دستور گزینه Design می آید که با انتخاب آن بخش ویرایش دستور می آید یا با راست کلیک روی Tab ها (سربرگها) گزینه های مربوطه می آید

لینک دانلود :
    http://www.parsgig.com/f/cKCpt

نظرات خود را به ایمیل زیر ارسال نمائید .
    amjadima@gmail.com

بی صبرانه منتظر انتقادات ، نظرات و پیشنهادات شما بزرگواران هستم

موفق و موید باشید
    در پناه حق

پاسخ : دانلود نسخه آزمایشی برنامه مدیریت AT Command و دستگاه های سریال

خیلی خوب میشه اگه باشه
    درکل رو امنیت برنامه تون کار کنید خیلی راحت میشه محدودیتش رو ازبین برد
    مدت هاست نیستم

دیدگاه

نوشته اصلی توسط abbasalifix
      خیلی خوب میشه اگه باشه
      درکل رو امنیت برنامه تون کار کنید خیلی راحت میشه محدودیتش رو ازبین برد
      سلام
      ممنون ، بنظر خودمم خوب میشه ایشالا
      فعلا که هرچی در توان داشتم به کار بردم :rolleyes:
      اگر نظر ، انتقاد و یا پیشنهادی در مورد برنامه دارید ، لطفا بگید :nice:

دیدگاه

تمام کامند های مربوط به sim 900 رو درش داشته باشه مثل اکو پدیت و ساعت و تاریخ شبکه و ....
        اگر شد کامند های sim908 رو هم داشته باشه
        مدت هاست نیستم

دیدگاه

نوشته اصلی توسط abbasalifix
          تمام کامند های مربوط به sim 900 رو درش داشته باشه مثل اکو پدیت و ساعت و تاریخ شبکه و ....
          اگر شد کامند های sim908 رو هم داشته باشه
          بله حتما
          البته خودم چون همه قسمت ها و دستوراتو کار نکردم ، به وسیله این برنامه بعد از تکمیل و دریافت نظرات ؛ دستوراتی که کامل تست و کار کرده ام را خواهم گذاشت و سایر دستورات دیگر ایشالا توسط شما دوستان ثبت و پلود می شود تا دیگران استفاده نمایند

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X