اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

DSL با یک سیم؟!

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

DSL با یک سیم؟!

ADSL من چند وقته قطع میشه و بعد هی وصل میشه. چک کردم خط تلفن ولتاژ نداره!!!! احتمالا یک سیمش قطعه! چطوری بعضی وقتا به یه سیم کار میکنه!؟!؟! :eek:

پاسخ : DSL با یک سیم؟!

داداش!
    سیم تلفن کشیده شده موقع سیم کشی یا بعد اون
    بعد سیم قطع شده و اما چون سیم به دلیل کشیدگی قطع شده و پلاستیک روکشش حالت انقباض به خودش گرفته سیم مسی داخلش رو از جایی که قطع شده به سمت هم میکشونده برای همین اتصالی رو داشتی و مشکلی نداشته
    اما گذر زمان حالت ارتجاعی روکشش رو از بین برده و در نتیجه سیم دیگه مثل سابق اتصالیش برقرار نمیشه یعنی یه وقتایی درست عمل میکنه و یه وقتایی قطعه
    سیمت رو عوض کن
    اي خدا ، من بايد از نظر علم از همه برتر باشم، تا مبادا که دشمنان مرا از اين راه طعنه زنند. بايد به آن سنگدلاني که علم را بهانه کرده و به ديگران فخر ميآ*فروشند، ثابت کنم که خاک پاي من هم نخواهند شد. بايد همه آن تيره دلان مغرور و متکبر را به زانو در آورم، آنگاه خود خاضع ترين و افتاده ترين مرد روي زمين باشم.
    شهيد دکتر مصطفي چمران
    اللهم صل علي محمد و ال محمد و عجل فرجهم
    ; C is not for children

دیدگاه

برای منم یک مورد جالب پیش اومده بود که فقط یک سیم وصل بود و سیم دیگه قطع شده بود اما اینترنت وصل بود و مشکلی نداشتم، سیم ها رو درست کردم و هیچ فرقی نکرد !!
      ---------
      .
      .
      ...........

دیدگاه

برای منم پیش اومده
        bamesefid.ir

دیدگاه

دقیقا نمیدنم

ولی چون دیتا ها بافرکانس حدود یک مگاهرتز مدوله میشن برای همین میتونن مثلا طول 5 کیلومتری سیم تلفن تا مخابرات را برن و همچنین چون فرکانس انتقال در محدوده رادیویی هست شاید بتونه این شرایط را توجیه کنه

البته این یه حدس هست و ممکنه با واقعیت تفاوت داشته باشه

--------------------------- --------------------------

دیدگاه

عههههه پس از شما هم تاحالا اینطوری شده oo:
            آره منم خط تلفنم داغونه بعضی وقتا شده تلفن قطعو اینترنت وصل بوده. نمیدونم چرا اینطوریه ولی جالبه!!!

دیدگاه

دقیقا برای من هم پیش اومده یه سیم قطع بود ولی مودم ای دی اس ال داشت کار می کرد
              معجزه پس از معجزه می آید و شگفتی ها از تجلی باز نمی مانند.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
              X