ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ورود برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

جهت تبلیغ در وب سایت ECA کلیک کنید.

کاربران برچسب زده شده

صفحه 1 از 34 1234567891011 ... آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 334
    2006/09/05
    اصفهان
    236
    4

مشكلات مربوط به ويروس و انتي ويروس رو اينجا

سلام به همه
    یک سی دی آموزشی گرفتم داخل سی دی یک فولدر بود که حجم داشت 53.4 مگا ولی هیچ فایلی داخلش نبود شاید بگین مخفی بوده ولی از حالت مخفی هم که خارج می کنم باز چیزی نیست و خودش دوباره به حالت مخفی باز می گرده
    عکسها را ببنید

صفحه خالی فولدر

فولدر در حالت مخفی است از حالت مخفی خارج می کنم

ول ی باز هم خالی هست

و دوباره به حالت مخفی باز گشته است

سخت ترين چيزي كه مي توان در زندگي ياد گرفت اين است كه از روي كدام پل
    بايد رد شد و كدام پل را بايد خراب كرد
    از سه چيز متنفرم 1- خيانت 2- دروغ 3- نامردي
    { خلاف قوانین - پاک شد }
    2007/10/05
    1,643
    3

پاسخ : فضا اشغال شده ولی فولدر خالی است

اين يه ويروسه. احتنمالا الان سيستمت ويروسي شده. كارش اينه كه نميذاره Show Hide كني.
    يه سري راه داره. بهتره عابد بياد نظر بده
    2008/01/09
    111
    4

با داس وارد پوشه مورد نظر بشید و این دستور رو بزنید تا فایلها دیده بشن.
    کد:
    dir /a /s
    نتیجه اونو بزارید اینجا
    با داس که کار کردید؟

بعدش alt ctrl delet رو بزنید تا تسک منیجر باز بشه و تب proces رو بزنید و ازش عکس بگیرید بزارید اینجا
    2008/02/01
    قائمشهر
    836
    0

سلام بزرگان

با عرض اینکه فرمایش اقا محسنی درسته باید عرض کنم که شما این طور که صحبت کردید ، بنده برداشت می کنم که حالت show/hide برای پوشه های دیگه یا جاهای دیگه هم بر می گرده.
    که شما یه سری به اینجا بزنین شاید بدرد خورد       

در ضمن در مورد سی دی ها باید بگم چون ساختارهای فایلی مختلف و بعضا عجیبی که روی هارد یا حتی روی image سیدی هم ناپایدار یا غیر قابل تشکیلند می تونند روی سیدی پیاده سازی شن ،
    من پیشنهاد میکنم که شما تغییر show/hide رو روی یه پوشه از هردت انجام بده و ببین چه جوریه.

فرمایش اقای محسنی هم تو درک بهتر می تونه کمک کنه. اونو عملی کنه خوبه.

شما اگه با داس میونه ی خوشی نداری یا قدیمی کار نیستی میتونی از داخل نرم افزار هایی مثل winnc یا nc یا dn یا ....    مثل nero فایلای توی اون پوشه تو ببینی.
    میتونی با bad copy هم تلاشی بکنی برای recover کردن سی دی توی mode های مختلف.

http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=16490.0

مرسی...  منتظریم   
    Upload your files Here. Great Azeri Resumable File Host: http://endir.az/index.php?lang=5
    2008/02/01
    قائمشهر
    836
    0

سلام بزرگان

البته توجه کنین که این ساختار عجیب پوشه ای می تونه یه اقدامی برای جلوگیری از کپی باشه .
    این پوشه کپی میشه؟
    سیدی image گرفته میشه یا کپی میشه؟
    این پوشه با badcopy ریکاور میشه؟
    ایناهم لطف کن بفرما.

مرسی...
    Upload your files Here. Great Azeri Resumable File Host: http://endir.az/index.php?lang=5
    2006/09/05
    اصفهان
    236
    4

ویروسی شده بود
    مشکل حل شده
    انتی ویروس وقتی به روز نشده بود اتوماتیک خودش غیر فعال شده بود من هم خبر نداشتم
    سخت ترين چيزي كه مي توان در زندگي ياد گرفت اين است كه از روي كدام پل
    بايد رد شد و كدام پل را بايد خراب كرد
    از سه چيز متنفرم 1- خيانت 2- دروغ 3- نامردي
    { خلاف قوانین - پاک شد }
    2008/11/13
    80
    1

مشكلات مربوط به ويروس و انتي ويروس رو اينجا

سلام بچه كمكم كننيد؟؟؟؟
    من سيستم هي بالا كه ميآدش پيغام error  براي فايل اجرايي services.exe  مي زنه !!!!!بعد يه ويندوز جديد زدم
    درست نشد  بعد چند روز فايل هام ديگه باز نمي شد فايل هايي كه تو درايو هاي ديگه داشتمو مي گم!!!!!
    خيال كردم اونا ويروسيم  اون درايومو فرمت كردم كاملا فرمت!!!!!!
    دوباره ويندوز زدم نشد بازم همون پيغامو مياد !سرعت سيستمم خيلي خيلي پايين اومده!!!هر چي آنتي ويروسم ميزنم
    هيچي پيدا نمي كنه!!!!
    تازه بدبخت تر از اينا
    متوجه شدم كه هر 15 دقيقه 200 كيلو تو هر درايوم همينجوري بدون اينكه فايلي توش بازه مي اندازه؟؟؟؟؟؟
    شديدا به كمك احتياج دارم؟؟؟؟؟؟
    همه جور ويروسي ديده بودم انجوريشو نه؟؟؟؟من تقريبا عملكردشو تشخيص دادم كدهايي هم براش نوشتم اما خيلي زرنگتر از اين حرفاست!
    آهاي متخصصين نرم افزار بدادم برسيد تا يه هارد نيوفتادم!!!در ضمن هاردم ساتا 150 هستش؟
    كمك كمك كمك :cry2:
    2008/02/01
    قائمشهر
    836
    0

پاسخ : همياري براي مقابله با ويروس ها (مشكلات مربوط به ويروس رو اينجا مطرح كنين)

نقل قول نوشته اصلی توسط wwre
    سلام بچه كمكم كننيد؟؟؟؟
    من سيستم هي بالا كه ميآدش پيغام error  براي فايل اجرايي services.exe  مي زنه !!!!!بعد يه ويندوز جديد زدم
    درست نشد  بعد چند روز فايل هام ديگه باز نمي شد فايل هايي كه تو درايو هاي ديگه داشتمو مي گم!!!!!
    خيال كردم اونا ويروسيم  اون درايومو فرمت كردم كاملا فرمت!!!!!!
    دوباره ويندوز زدم نشد بازم همون پيغامو مياد !سرعت سيستمم خيلي خيلي پايين اومده!!!هر چي آنتي ويروسم ميزنم
    هيچي پيدا نمي كنه!!!!
    تازه بدبخت تر از اينا
    متوجه شدم كه هر 15 دقيقه 200 كيلو تو هر درايوم همينجوري بدون اينكه فايلي توش بازه مي اندازه؟؟؟؟؟؟
    شديدا به كمك احتياج دارم؟؟؟؟؟؟
    همه جور ويروسي ديده بودم انجوريشو نه؟؟؟؟من تقريبا عملكردشو تشخيص دادم كدهايي هم براش نوشتم اما خيلي زرنگتر از اين حرفاست!
    آهاي متخصصين نرم افزار بدادم برسيد تا يه هارد نيوفتادم!!!در ضمن هاردم ساتا 150 هستش؟
    كمك كمك كمك :cry2:
    سلام
    به سايت اكا خوش اومدي.  :applause:
    اميدوارم فعاليتت تو سايت ادمه داشته باشه.

اين ويروسي كه شما ميگيد يه بار باهاش يقه به يقه شدم. از اون موقع هم حدود يه هفته ميگذره.
    نود32 پديت شده تا يه هفته پيش پيداش نكرد.  البته من فايلشو به لب نود32 فرستادم. تاحالا نميدونم چيكار كردن.
    بايد بگم كه اگه توصيه هاي داخل تاپيك زيرو بخونيد اگه تصميمات درستي رو موقعي كه ازتون خواسته ميشه بگيريد ميتونيد جلوي فعاليت ويروسو بگيريد.
    http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=16490.0
    منم موقعي كه ويروس ناخوداگاه اجرا شد نود32 داشتم كه اپديت شده بود ولي با اين حال اونو نشناخت ولي نرم افزار spybot search and destroy  رو كه تو اون تاپيك معرفيش كردم هم در كنار نود32 نصب كرده بودم كه با استفاده از اون جلوي رفتن تو startup ويروس رو گرفتم.
    بعد سريع لپتاپ رو با دكمه ي پاور خاموش كردم و بعد روشنش كردم و فايلو كه الان كه ويندوز دوباره بالا اومده بود پاك كردم.
    در زماني كه ويروس در حال تقلا براي بقا تو سيستمم بود اين اطلاعاتو ازش كسب كردم:
    يكي از مسيرهايي كه ويروس تو اونجا كپي ميشه c:\windows\msapps\csrss.exe  هست كه اندازه ي فايلش 102400 بايته. (دقيقا 100 كيلوبايت)
    مسير ديگه c:\temp\services.exe هست كه البته مسيرش بستگي به اين داره كه پوشه ي temp شما كجا باشه . يعني خودشو تو temp با نام services.exe قرار ميده.
    يه مسير ديگه هم بود براش كه تو پوشه ي c:\windows\cursors  بود .
    البته يه مسير ديگه هم كه جلوشو گرفتم اين بود. ولي نميدونم برا اون ويروس اوليه هست يا يكي ديگه هست .
    لازم به ذكره كه اين ويروس پست فطرت پوشه هاي msapps و cursors رو سيستمي ميكنه تا اتفاقي هم چشتون بهش نخوره.
    در مورد فرمت درايوتون بايد بگم كه اگه ويروس در حال اجرا باشه و شما فرمتو انجام بديد فايده اي نداره . چون بعد از اتمام فرمت ويروس دوباره برميگرده.
    توصيه هاي اون تاپيكي كه گفتمو عمل كن . ميتوني ويندوزي امنتر داشته باشي.
    فراموش نكن تا زماني كه autorun.inf تو درايوات باشه و اتوران هم فعال باشه (در حالت پيشفرض ويندوز فعاله) هزاربارم ويندوزو عوض كني به محض باز كردن my computer  ويروسي ميشي. اول بعد از فرمت درايو ويندوزت از بيرون ويندوز تمام فايل هاي autorun.inf رو ازتو ريشه ي درايوات پاك كن و به جاش پوشه اي با همين اسم و پسوند اونجا بساز. اين كار در مورد همه ي ويروسايي كه تا حالا ديدم بجز ويروس كظم غيظ كه ايرانيه دوام اورده.
    خب بگذريم.
    شما با اين كار جلوي اجراي اتوماتيك ويروسو بعد از نصب ويندوز جديد ميگيري. ولي هنوز از رو هاردت حذفش نكردي.
    خب تا اينجاي كار خيلي خوبه.
    بعد شما ميتوني دنبال فايل هاي exe با اندازه ي 100 كيلوبايت بگردي و اونا رو پاك كني. فقط مواظب باش اشتباهي فايل مورد نيازتو پاك نكني.
    بعد بايد عرض كنم كه بدنه ي خام اين ويروس 100 كيلوبايته و ممكنه تن فايلاي ديگه بچسبه و بزرگشون كنه و بطريقي فايلاي مختلفش اندازه هاي مختلفي داشته باشن.
    يادت باشه از گشت و گذار تو درايوات پرهيز كني . چون ممكنه ايكونش شبيه پوشه باشه و شما اشتباهي اجراش كني .
    ادامه ي كارم كه معلومه .
    ميتوني انتي ويروس رو با spybot search and destroy  نصب كني و autorun.inf رو هم غيرفعال كني.
    همه ي اطلاعات مورد نيازت برا توضيحات بيشتر تو اون تاپيك هست.

هاردتم كه داره پر ميشه بخاطر اينه كه ويروس خودشو داره تكثير ميكنه همين .

نتيجه رو حتما بگو.

2008/02/20
    939
    12

پاسخ : همياري براي مقابله با ويروس ها (مشكلات مربوط به ويروس رو اينجا مطرح كنين)

یه توصیه به همه دوستانی که ویروس وارد کامپیوترشون میشه می کنم : سعی کنید دیگه با ویندوز خودتون سیستم رو بالا نیارید. بلکه از یک ویندوز portable که از روی CD اجرا میشه استفاده کنید.
    دلا یاران سه قسمند ار بدانی
    زبانی اند و نانی اند و جانی
    به نانی نان بده از در برانش
    محبت کن به یاران زبانی
    و لیکن یار جانی را به دست آر
    به جانش جان بده تا می توانی
    2008/09/29
    6,000
    414

نقل قول نوشته اصلی توسط _آرش
    یه توصیه به همه دوستانی که ویروس وارد کامپیوترشون میشه می کنم : سعی کنید دیگه با ویندوز خودتون سیستم رو بالا نیارید. بلکه از یک ویندوز portable که از روی CD اجرا میشه استفاده کنید.
    تائيد ميشه اصلا بايد با يه ويندوز سالم يا يه برنامه پرتابل كه من اينجا گزاشتم بياين بالا و اقدام به ويروس كشي بكنيد.

مهمان عزیز شما حق دیدن لینک ها را ندارید

اين برنامه با كمك سي دي ويندوز سرويس پك 2 يه سي دي براتون ميسازه كه ميتونيد باهاش بدون ويندوز بياين بالا و هر كاري رو انجام بديدن از جمله ويروس كشي
صفحه 1 از 34 1234567891011 ... آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 334