ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ورود برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4
    2012/06/22
    8
    1

سوال درباره ی منبع جریان

سلام دوستان ... اول میخوام از همه کسانی ک این بخش رو راه انداختن و بدون هیچ منتی اطلاعات و تجربیات خودشون رو در اختیارمون میزارن با تمام وجود تشکر کنم. امیدوارم خدا بهترینها رو بهتون هدیه بده :applause: :applause: :applause:
    خب من خیلی از مطالب رو خوندم.. یکی دو تا سوال دارم ک ممنون میشم راهنمایی کنید
    تو یکی از پستها لینک زیر رو دیدم.
    http://www.hlachini.elewiz.com/led.wiz
    ماشین حساب انلاین مدارات سری موازی.
    اول اینکه چقدر میشه روی مدارات محاسبه شده ب این سیستم حساب کرد ؟ oo: ایا برای مصارف تجاری قابل اعتماد هستن و سوال بعدیم اینه ک در انتهای هر راه حل تو این لینک چهار مقدار از توان مصرفی مقاومتها ، دیودها ، کل مدار و همچنین جریان مصرفی کل مدار رو بهمون میده.
    سوالم اینه ک مثلا اگه جریان کل مصرفی مدار ۳۹۰ میلی امپر باشه ، من حتما باید از منبع جریان ۳۹۰ میلی امپری استفاده کنم؟ یا میتونم از منبع جریانهای بیشتر ، مثلا یک امپری هم استفاده کنم؟ :rolleyes:
    یه خواهش هم از اساتیدی دارم ک همیشه اینجا مشغولند. اینکه اگه میشه لینک دو سه تا پست درباره ساخت درایورهای ال ای دی رو بزارید. امیدوارم یروزی منم بتونم ب دوستانم کمک کنم. با سپاس :cry: :cry: :rolleyes:
    2014/10/12
    تهران - تهران پارس
    2,740
    2,353

پاسخ : سوال درباره ی منبع جریان

نقل قول نوشته اصلی توسط moslemnadi
    سلام دوستان ... اول میخوام از همه کسانی ک این بخش رو راه انداختن و بدون هیچ منتی اطلاعات و تجربیات خودشون رو در اختیارمون میزارن با تمام وجود تشکر کنم. امیدوارم خدا بهترینها رو بهتون هدیه بده :applause: :applause: :applause:
    خب من خیلی از مطالب رو خوندم.. یکی دو تا سوال دارم ک ممنون میشم راهنمایی کنید
    تو یکی از پستها لینک زیر رو دیدم.
    http://www.hlachini.elewiz.com/led.wiz
    ماشین حساب انلاین مدارات سری موازی.
    اول اینکه چقدر میشه روی مدارات محاسبه شده ب این سیستم حساب کرد ؟ oo: ایا برای مصارف تجاری قابل اعتماد هستن و سوال بعدیم اینه ک در انتهای هر راه حل تو این لینک چهار مقدار از توان مصرفی مقاومتها ، دیودها ، کل مدار و همچنین جریان مصرفی کل مدار رو بهمون میده.
    سوالم اینه ک مثلا اگه جریان کل مصرفی مدار ۳۹۰ میلی امپر باشه ، من حتما باید از منبع جریان ۳۹۰ میلی امپری استفاده کنم؟ یا میتونم از منبع جریانهای بیشتر ، مثلا یک امپری هم استفاده کنم؟ :rolleyes:
    یه خواهش هم از اساتیدی دارم ک همیشه اینجا مشغولند. اینکه اگه میشه لینک دو سه تا پست درباره ساخت درایورهای ال ای دی رو بزارید. امیدوارم یروزی منم بتونم ب دوستانم کمک کنم. با سپاس :cry: :cry: :rolleyes:
    جریان مصرفی ذکر شده 390 میلی آمپر، یعنی منبع تغذیه شما نباید کم تر از این مقدار جریان داشته باشد. اگر هرچه جریان بالاتر باشد اشکالی نیست.
    علم را در آزمایشگاه باید یاد گرفت نه در دانشگاه
    نابغه بودن 99 درصد با پشتکار و یک درصد با الهام است. (ادیسون)
    2012/06/22
    8
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط علي تحيري
    جریان مصرفی ذکر شده 390 میلی آمپر، یعنی منبع تغذیه شما نباید کم تر از این مقدار جریان داشته باشد. اگر هرچه جریان بالاتر باشد اشکالی نیست.
    ممنونم اقا میشه لینک درایور هم بدید :cry: :cry:
    2014/02/17
    46
    1

آقا خیالت جمع بچه ها در مورد ساخت درایور راهنمایی واضح نمیکنن
    همش کلی مارو پاس میدن این ور اون ور
    اخه ما میخوایم از اول شروع کنیم توروخدا واضح و روشن توضیح بدید به فارسی :cry2:
    اخه منم خیلی دوست دارم درایور بسازم ولی بلد نیستم :sad:
نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4