اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

سیم برای انتن WIFI (جابه جایی انتن WIFI)

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

سیم برای انتن WIFI (جابه جایی انتن WIFI)

سلام

می خوام انتن WIFI رو جاشو 30 متر جا به جا کنم باید از چه سیم استفاده کنم ؟

پاسخ : سیم برای انتن WIFI (جابه جایی انتن WIFI)

سلام
    کابل RG152 یا RG178 یا RG223 یا هر کابل کواکسیال 50 اهمی دیگه و کانکتور ها هم 50 اهم SMA
    حواست باشه که 30 متر فاصله زیادی هست و چون توان کمه و تلفات مسیر بالاست باید از جنس خیلی خوب استفاده کنی
    نقش هستی نقشی از ایوان ماست اب و باد و خاک سرگردان ماست
    * برای آینده درست مصرف کنیم*

دیدگاه

فکر میکنم استفاده از ریپیتر به جای کابل به این کیفیت و این اندازه از لحاظ هزینه توجیه پذیر تر باشه

دیدگاه

این کابل ها رو از کجا میشه گرفت ؟
        مودم برای ارسال و دریافت اطلاعات از یک انتن استفاده می کنه ؟ میشه از sst123cp11 گذاشت ؟ اون یکی که موبایل باشه اگه تونش کم باشه گیرنده که مودم هست بازم کار نمیکنه (استفاده از sst12cp11 در مودم ) ؟

این کابل ها با هم چه فرقی دارند؟

دیدگاه

پاساژ امجد طبقه دوم رسانا الکترونیک یا بسامد الکترونیک. جنس مرغوب بخوای متری 20 هزار تومنه کیفیت پایین هم دارن متری 2000 تومن
          از اون چیپ میشه استفاده کرد توانش هم نسبتا خوبه اما چون ارتباطت دو طرفه هست باید یه LNA + انتن سویچ کنارش بذاری(بارعایت اصول مدارهای فرکانس بالا) و در نهایت هزینه زیاد میشه
          اگه میخوای از چیپ استفاده کنی پیشنهاد میکنم از چیپ فروشگاه سایت استفاده کنی
          http://eshop.eca.ir/%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%B1-%D8%AA%D8%B1%D8%A7%D8%B4%D9%87-%D9%87%D8%A7/3482-%D8%AA%D9%82%D9%88%DB%8C%D8%AA-%DA%A9%D9%86%D9%86%D8%AF%D9%87-rfx2401c.html

دیدگاه

از اینا هم بوده oo: من sst12cp11 جند وقت پیش از جوان گرفتم دونه ای 11 تومن چون بلد نبودم pcb فرکانس بالا بکشم همون جوری مونده کتاب چی بگیرم ؟
            LNA همون تقویت کننده نویر پایین هست ؟ انتن سویچ چیه ؟

دیدگاه

انتن سوییچ یا داپلکسر قطعه ای که در هر لحظه از زمان انتخاب میکنه که انتن در مد گیرندگی قرار بگیره یا فرستندگی
              در طراحی های جدید LNA+Power Amplifier+Diplexer در یک بسته بندی قرار میگره (Front End) اون قطعه ای که تو فروشگاه سایت هست چیز خوبیه و از همین نوعه فقط باید بهش بشناسونید که چه زمانی در مد گیرندگی قرار بگیره و چه زمانی در مد فرستندگی که توسط پردازنده اصلی مشخص میشه
              کتاب مجزا خوب برای طراحی مدار های فرکانس بالا که فقط برای خطوط انتقال باشه من نمیشناسم البته یه کتابی دوستان معرفی کردند "مهندسی مایکروویو پیشرفته" که من نخوندمش اینجا هم کتاب های خوبی هست
              http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=43336.0
              هر مبحث خودش یه دنیایه اگه میخواهید اصولی یاد بگیرید باید از پایه شروع کنید + نرم افزار

به نظرم از انتن با گین بالا استفاده کنید یا از ماژول های اماده استفاده کنید
              http://isfs.shoperzfa.com/%D8%A2%D9%86%D8%AA%D9%86-patch-24-GHZ-%D8%A8%D8%A7-%DA%AF%DB%8C%D9%86-14-DB-PR97996.html?uid=

فرکانس بالا دردسر زیاد داره یعنی بدون تجهیزات پیشرفته تقریبا محاله جواب بگیرید

دیدگاه

نوشته اصلی توسط ابوالحسن.فلاح
                هر مبحث خودش یه دنیایه اگه میخواهید اصولی یاد بگیرید باید از پایه شروع کنید + نرم افزار
                مثلا از چی ؟ برای سوم هنرستان ؟ قصد دارم برای فوق دیپلم پروسسور ها رو انتخاب کنم .

دیدگاه

به هر چی که علاقه داری باید بری سمت اون پروسسور هم خوبه
                  الکترونیک 1 و 2 و 3 ،مدارهای مخابراتی بعد مهندسی مایکروویو و کتاب های طراحی مدارهای اکتیو و پسیو

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                  X