اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

ولتاژ 12 ولت از MAX232

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

ولتاژ 12 ولت از MAX232

سلام به همه دوستان
    من از یه باطری 6 ولت ولتاژ 12 می خواهم چطور می تونم از یه MAX232 کمک بگیرم . خیلی فوریه .ممنونتونم
    انگشت مكن رنجه به در كوفتن كس تا كس نكند رنجه به در كوفتنت مشت

پاسخ : ولتاژ 12 ولت از MAX232

سلام.
    برای اینکار به نظر من max232 چیزه جالبی نیست برای این کار از ic هایSIMPLE SWITCHER® Step-Up Voltage Regulator استفاده کنید.... چون max232 جریان خیلی کمی میده.

LM1577/LM2577 این دو تا رو بهت پیشنهاد میکنم... دیتاشیت رو ببینید مدار 5 به 12 رو داره تا 800 میلی آمپر هم بهت میده. :agree:
    www.icesi.ir

دیدگاه

:nice:
      دستت درد نکنه .پیدا میشه تو بازار . قیمتش چطوره؟ راستش قطعات minmax هم هستن که level converter هستن اما خیلی گرونن برا همین فکر استفاده از max232 به سرم زد. اما جریان بالا می خواهم و max جواب ممی ده. ممنون میلاد جان

دیدگاه

سلام.
        من تاحالا خرید نداشتم...
        ولی احتمالا پیدا میشه.. اگه پیدا نکردی برو پیش جوان الکترونیک بگو یه Step-Up Voltage Regulator میخوام.. بهت میده.
        www.icesi.ir

دیدگاه

با سلام
          آقا میآ‌توانی از mc34063 و یا mc33063 هم استفاده کنی. همهآ‌جا هم دارند و قیمتش هم فکر حدود ۲۰۰ تومن باشه. با این مدار هم میآ‌توانید step-up، step-down و یا inverting استفاده کنید. من براتون قسمت افزاینده را از روی دیتاشیت قرار میآ‌دهم ببینید که چقدر ساده است.

من دوست دارم آزاد فکر کنم، نرمآ‌افزارآ‌ و سختآ‌افزارهای آزاد را به کار ببرم و اگر توانستم نرمآ‌افزار، سختآ‌افزار و محتوای آزاد درست کنم!

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X