اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

ایده ای برای ساخت منو دارید ؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

ایده ای برای ساخت منو دارید ؟

سلام
    چیزی شبیه به منو موبایل های 1100 رو میخوام با lcd کاراکتری پیاده سازی کنم .
    ولی هیچ ایده ای براش ندارم .
    خواهش میکنم راهنماییم کنید .
    فقط ایده بدید کافیه . سر نخ رو بدید بقیش رو خودم میرم .
    إِنَّ الَّذِینَ یُحِبُّونَ أَنْ تَشِیعَ الْفاحِشَهُ فِی الَّذِینَ آمَنُوا لَهُمْ عَذابٌ أَلِیمٌ فِی الدُّنْیا وَ الْآخِرَهِ وَ اللَّهُ یَعْلَمُ وَ أَنْتُمْ لا تَعْلَمُونَ.
    کسانى که دوست دارند زشتی ها در میان مردم با ایمان شیوع یابد عذاب دردناکى براى آنها در دنیا و آخرت است، و خداوند میداند و شما نمی‏دانید. (نور19)

پاسخ : ایده ای برای ساخت منو دارید ؟

نوشته اصلی توسط " سید محمد "
    سلام
    چیزی شبیه به کوشت کوب های 1100 رو میخوام با lcd کاراکتری پیاده سازی کنم .
    ولی هیچ ایده ای براش ندارم .
    خواهش میکنم راهنماییم کنید .
    با کد ویژن مینویسی؟ چه زبونی؟
    اگه با c هست می تونی تو یه while قرارش بدی و بگی اگه موقع روشن شدن این دکمه رو نگه داشتی بره تو این حلقه و بعدش منو رو تعریف کنی....

دیدگاه

کار جالبیه و خیلی هم سخت نیست.
      آیکون های منو رو طراحی کن و به تعداد مورد نیاز کلید هم بذار. خوب با فشار هر کلید یه تصویر نمایش داده بشه. خیلی هم ساده و شیک
      STM32 واقعا یه چیز دیگه است...

دیدگاه

دوستان من یه همچین منویی میخوام بنویسم .

یه الگوریتم بگین که تو منوها برم داخل ، بیام عقب .
        تو همون منوهای داخلی هم چند قسمت میشه . اونجا هم بتونم وارد بشم و تنظیمات رو انجام بدم .

إِنَّ الَّذِینَ یُحِبُّونَ أَنْ تَشِیعَ الْفاحِشَهُ فِی الَّذِینَ آمَنُوا لَهُمْ عَذابٌ أَلِیمٌ فِی الدُّنْیا وَ الْآخِرَهِ وَ اللَّهُ یَعْلَمُ وَ أَنْتُمْ لا تَعْلَمُونَ.
        کسانى که دوست دارند زشتی ها در میان مردم با ایمان شیوع یابد عذاب دردناکى براى آنها در دنیا و آخرت است، و خداوند میداند و شما نمی‏دانید. (نور19)

دیدگاه

با سلام پیشنهاد می کنم با while بنویسی و شرط بزاری و با break بیایی بیرون.
          اينجا ماس ماست

دیدگاه

نوشته اصلی توسط eym
            با سلام پیشنهاد می کنم با while بنویسی و شرط بزاری و با break بیایی بیرون.
            یه کم اگه میشه مطلب رو باز تر کنید .
            تو سایت avrfreak با ساختارها یه چیزایی نوشته بودن .
            تو سایت خودمون هم مرحوم اقازاده با بیسیک یه چیزایی توضیح دادن .

الان میخوام یه نفر با c الگوریتم رو بهم بگه . خودم کدش رو مینویسم .

دیدگاه

از همه بچه ها ممنونم .
              مشکل حل شد .
              از لینک زیر کمک گرفتم .
              http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=90268.0

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
              X