اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

چگونه کیوت یاد بگیریم؟!!!!

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

چگونه کیوت یاد بگیریم؟!!!!

دوستان، همونطور که میدونید منابع فارسی کیوت خیلی کمه، حتی یه کتاب هم چاپ نشده.
    و کیوت یه دنیا تابع داره، اصلا معلوم نیست از کجا باید شروع کنیم به یاد گرفتن،
    سی++ رو تا حد کتاب قمی نژاد بلدم.

دوستانی که کیوت یاد گرفتین از کجا شروع کردین؟

با تشکر/.
    به سمت نور خورشيد حرکت کن،تو ميتوني تابش خورشيد رو حس کني ،حتي اگه کور باشي.
    (پيش به سوي هدف)

پاسخ : چگونه کیوت یاد بگیریم؟!!!!

با سلام
    برای خودت پروژه تعریف کن بهترین راه همینه، برنامه نویسیت که قوی شد و ساختار کیوت دستت اومد حالا هر کاری خواستی بکنی با یه سرچ تو نت فاز کار دستت میاد و کارت رو راه میندازی
    The healthy human mind doesn't wake up in the morning thinking this is his last day on earth.

دیدگاه

آموزش ++C سایت مکتبخونه چند تا جلسه حل تمرین در مورد Qt داره.البته من دانلود نکردم.
      http://maktabkhooneh.org/course?course=jafarinezhad636

دیدگاه

سلام
        اقا این مشکل منم بود.با اینکه منابع انگلیسی برام مشکلی نبود ولی حتی با بهترین منابعی که معرفی شده بود نتونستم موفق جلو برم.نهایتا به این نتیجه رسیدم(البته مجبور شدم به این نتیجه برسم به دلیل یه پروژه) که بهتره برم سراغ سی شارپ و کمال گرایی رو واسه یه مدت بذارم کنار و سی شارپ رو یاد بگیرم تفکر شی گرایی رو جا بندازم با خیلی مفاهیم که واسم خیلی گنگن راحت تر کنار بیام و یادشون بگیرم چون منابع و فیلم فارسی خوب و از همه مهمتر دوست نزدیک که بلد باشه واسشون زیاده و این سرعتمو زیاد میکنه تو یادگیریش .بعدش اگر بازم نیازم بود که کیوت یاد بگیرم میرم دنبالش اما این بار با قدرت و سرعت خیلی بیشتر :nice: .
        پی نوشت:اگه این دید بالا رو زودتر داشتم الان خیلی جلو تر بودم ولی خب ماهی رو هر وقت از آب بگیری تازس.موفق باشید .
        ای خدا ، من باید از نظر علم از همه برتر باشم، تا مبادا که دشمنان مرا از این راه طعنه زنند. باید به آن سنگدلانی که علم را بهانه کرده و به دیگران فخر میآ‌فروشند، ثابت کنم که خاک پای من هم نخواهند شد. باید همه آن تیره دلان مغرور و متکبر را به زانو در آورم، آنگاه خود خاضع ترین و افتاده ترین مرد روی زمین باشم.
        شهید دکتر مصطفی چمران

دیدگاه

مشکل من اینه که ، از این همه کلاس ها نمیدونم ، چی برا کجاست، و تو هر کلاسی که میرم ، چون مشتق شده از یه کلاس دیگه، توش زیاد به هم لینک میدن ، برای همین تو اون همه توابع آدم سر در گم میشه،

من فعلا در تلاشم تا بتونم assistant رو کامل یاد بگیرم ، چون با یا گرفتنش ، کل کیوت رو یاد گرفتم.

به سمت نور خورشيد حرکت کن،تو ميتوني تابش خورشيد رو حس کني ،حتي اگه کور باشي.
          (پيش به سوي هدف)

دیدگاه

پس اگه با منبع انگلیسی مشکل نداری یک نگاهی به www.bogotobogo.com بندازی بد نیست. بخش کیوت 5 اش.
            The healthy human mind doesn't wake up in the morning thinking this is his last day on earth.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X