اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

watchdog خارجی آنالوگ

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

watchdog خارجی آنالوگ

سلام دوستان
    بنده ی مدت پیش ب خاطر زمان زیادی ک برای واچ داگ نیاز داشتم ( 6 ثانیه ) با 555 در حالت مونو استابل ی مدار one shot طراحی کردم ک روی برد بورد به خوبی جواب داد به این صورت که یک پایه میکرو وقتی 1 میشد 6 ثانیه بعد اگه همون پایه ریست نشده بود میکرو ریست میشد

متاسفانه درست یا غلط سیستم گویا ی مشکلی داره روی بورد واقعی با اینکه ولتاژ روی پایه ریست 4.5 هست مرتب ریست میشه

از دوستان میخواستم بپرسم ی مدار تست شده برای ی واچ داگ خارجی ک جواب گرفته باشن سراغ ندارن ؟ فقط آیسی های گرون قیمت یا کمیاب نباشه ! برای همین رفتم سراغ 555

وایا مشابه کار منو تاحالا کسی کرده ؟
    اشک هایی که پس از هر شکست ریخته میشوند همان عرق هاییست که برای پیروزی ریخته نشده است

پاسخ : watchdog خارجی آنالوگ

با سلام

من از AME8510 استفاده کردم و خوب بوده.
    به دیتاشیتش یه نگاه بندازین بد نیست. البته با قطعات دیگه هم میشه مثل همین 555 ولی این قطعه مزایای بیشتری داری.

چرا ناراحتی پاتریک!
    + امروز ی بچه دیدم سرچهارراه گل میفروخت
    - از دیدنش ناراحت شدی؟
    + نه
    پس چی ناراحتت کرده
    + اینکه دیدن اینجور بچه ها انقدر واسم عادی شده که دیگه ناراحتم نمیکنه
    ------------------------------------------------------------------------------------------------------
    تاحالا فکر کردی بیسواد کیه؟- بی سواد یعنی کسی که نمیتونه ذهنیاتش رو عملی کنه!
    ------------------------------------------------------------------------------------------------------
    محصولات

دیدگاه

آیسی ای ک فرمودین از اون سری هایی نیست ک کل ایرانو بگردی 2 جا فقط دارن ؟ :cry: در مورد کار باهاش هم میشه بیشتر توضیح بفرمایید ؟

دوست عزیز شما مدار 555 رو بسته بودین ؟
      بنده به این شکل طراحیش کردم به نظرم که همه چی مرتبه نظر شما رو هم خوشحال میشم بدونم

لیبل واچداگ وصل میشه به پایه میکرو با تحریک شدن ترانزیستور و سوییچ شدنش 6 ثانیه بعد در صورتی ک ترانزیستور از حالت سوییچ خارج نشده باشه پایه شماره 3 ، به مدت 1 ثانیه صفر میشه
      میکرو ریست میشه

اشک هایی که پس از هر شکست ریخته میشوند همان عرق هاییست که برای پیروزی ریخته نشده است

دیدگاه

مدار و زیاد زیر و رو نکردم ببینم مشکل داره یا نه ولی در کل با توجه به گفته هات خوبه.
        اون قطعه رو من از میکرو الکام خریدم. هم ارزونه هم خوبه. دو تا پایه داره که در دو حالت معکوس دیتا میدن یعنی یکی یک میشه و اون یکی صفر.
        دو پایه تغذیه و یکی هم WDR.
        موفق باشین
        چرا ناراحتی پاتریک!
        - از دیدنش ناراحت شدی؟
        + نه
        پس چی ناراحتت کرده
        محصولات

دیدگاه

ممنون
          تایم واچ داگ رو چطور مشخص میکنین ؟

دیدگاه

به جدول Electrical Specifications در صفحه 8 توجه فرمایید.
            چرا ناراحتی پاتریک!
            - از دیدنش ناراحت شدی؟
            + نه
            پس چی ناراحتت کرده
            محصولات

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X