اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

نحوه ی مقایسه دما خوانده شده از سنسور sht با دمای مورد نظر(خیلی راحته)

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

نحوه ی مقایسه دما خوانده شده از سنسور sht با دمای مورد نظر(خیلی راحته)

با سلام
    من برنامه sht10 رو تو پیوست قرار دادم اما یه مشکل دارم میخام بدئونم چطور میشه دمای گرفته شده از سنسور رو با دمای مورد نظر مقایسه کرد و یه کاری انجام داد مثلا بگیم اگر دمای سنسور از 20 درجه بیشتر شد رله رو روشن کن.میخوام بدونم 20 با کدام متغیر مقایسه میشه؟ ممنون.
    http://uplod.ir/si0x7k2f4qdj/SHT10.c.htm
    انصاف نباشد که من خسته رنجور پروانه او باشم و او شمع جماعت

پاسخ : نحوه ی مقایسه دما خوانده شده از سنسور sht با دمای مورد نظر

کسی بلد نیست؟

دیدگاه

پاسخ : نحوه ی مقایسه دما خوانده شده از سنسور sht با دمای مورد نظر

بابا بخدا خیلی پیش پا افتادس اصلا نگاهی نمیکنین

دیدگاه

پاسخ : نحوه ی مقایسه دما خوانده شده از سنسور sht با دمای مورد نظر(خیلی راحته)

آقا تورو خدا یکی کمک کنه

دیدگاه

خداوکیل کمک کنین انصافا موندم تو اینننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننن نننننننننننننننننننننننننننن :sad: :sad: :sad: :sad: :sad: :sad: :sad: :sad: :sad: :sad: :sad: :sad: :sad: :sad: :sad: :sad: :sad: :sad: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :applause:

دیدگاه

نوشته اصلی توسط رضا کاظمی
            خداوکیل کمک کنین انصافا موندم تو اینننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننن نننننننننننننننننننننننننننن :sad: :sad: :sad: :sad: :sad: :sad: :sad: :sad: :sad: :sad: :sad: :sad: :sad: :sad: :sad: :sad: :sad: :sad: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :applause:
            با t

دیدگاه

اول ی متغیر از نوع float تعریف کن دما مورد نظرتو بریز تو اون با یه if ساده اونارو با هم مقایسه کن نتونستم فایلتو دانلود کنم نمیدونم برا همین نمیدون چطور بگم ک بفهمین

دیدگاه

if(A>=B)
                {
                PORTA.0=1:
                }
                else
                {
                PORTA.0=0;
                }
                متغیر A دمای خوانده شده از سنسور
                متغیر B دمای مورد نظر
                یه مقدار خیلی کمی رو برنامه نویسی مطالعه کنید میبینید مقایسه و بخصوص دستور if پایه ای ترین اصل برنامه نویسیه

دیدگاه

اول یه نگاهی به تاریخ ایجاد تاپیک بندازید می دونید این تاپیک دو سال پیش ایجاد شده.الان دارین جواب بنده خدا رو می دهید.
                  eshop-hodhod.ir

دیدگاه

سلام،
                    درسته که اگه جوابها بموقع داده بشه خیلی بهتره، ولی بدون جواب موندن هم خیلی خیلی بده و طرف مقابل رو میذاره تو خماری .
                    از طرفی شاید برای اون بنده خدا جواب نشه و بدردش نخوره اما کاربر های بعدی که بعدا این موضوع رو میخونن بدردشون میخوره،بنابر این لطفا هرکسی پاسخ سوالی رو بلد بود حتما زحمت نوشتن رو بخودش بده تا موضوع کاملتر شده و به نتیجه برسه.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                    X