اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

خطای grid off در کامپایل شماتیک

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

خطای grid off در کامپایل شماتیک

سلام مجدد به همه دوستان عزیز
    تصویر زیر رو ببینید :

این واسه چیه

, و همین طور در مورد ارور زیر هم اگه اطلاعی دارین ممنون میشم
    اتصالات قطعه مورد نظر به درستی برقرار هست

اشک هایی که پس از هر شکست ریخته میشوند همان عرق هاییست که برای پیروزی ریخته نشده است

پاسخ : خطای grid off در کامپایل شماتیک

منم به این مشکل برخوردم مطمئن نیستم اما فکر کنم بخاطر این باشه:
    من یه شماتیک از یک قطعه درست کردم و بعضی از پایه هاش رو Input تعریف کردم
    توی اون پایه های Input این خطا رو داد اما وقتی که Net متصل به اون پایه ها رو به یک Header هم وصل کردم این خطا رفت!!
    حالا نمی دونم این خوبه یا بد؟؟
    اگر آنگاه كه همه سرها به باد مي روند و همه نگاه ها،خيره تو را مي نگرند بتواني سر خود را نگهداري...اگر آنگاه كه همه با ترديد تو را نظاره مي كنند بتواني بخود اعتماد كني و در عين حال به ترديد ها نيز بها دهي...اگر بتواني بينديشي ولي صرف انديشيدن را مقصود خود قرار ندهي...اگر همه مردم برايت مهم باشند ولي نه از اندازه بيرون...اگر بتواني هر دقيقه برگشت ناپذير زندگي را با دويدن مسافت شصت ثانيه اي پر کني؛زمين از آن توست با هر چه كه در آن است و مهم تر از همه فرزندم،بتو مي توان گفت مرد!// خــــدايا فرصت بده

دیدگاه

سلام grid off رو سرچ کردم به دلیل عدم انطباق شماتیک ی قطعه با اسنت گرید های صفحه هست اون یکی تصویر پایینش برا بنده هم همین طور ...
      ولی اتصالاتو انجام داده بود
      اشک هایی که پس از هر شکست ریخته میشوند همان عرق هاییست که برای پیروزی ریخته نشده است

دیدگاه

نوشته اصلی توسط mehran901
        سلام grid off رو سرچ کردم به دلیل عدم انطباق شماتیک ی قطعه با اسنت گرید های صفحه هست اون یکی تصویر پایینش برا بنده هم همین طور ...
        ولی اتصالاتو انجام داده بود
        حق با شماست منم بعدا این رو متوجه شدم
        فقط برای حل این مشکل یکی از دوستان می گفت گزینه ای با نام Align to Grid داره که البته من نتونستم پیداش کنم.
        شما این مشکل رو برطرف کردید یا Warrning ها رو بی خیال شدید؟
        اگر آنگاه كه همه سرها به باد مي روند و همه نگاه ها،خيره تو را مي نگرند بتواني سر خود را نگهداري...اگر آنگاه كه همه با ترديد تو را نظاره مي كنند بتواني بخود اعتماد كني و در عين حال به ترديد ها نيز بها دهي...اگر بتواني بينديشي ولي صرف انديشيدن را مقصود خود قرار ندهي...اگر همه مردم برايت مهم باشند ولي نه از اندازه بيرون...اگر بتواني هر دقيقه برگشت ناپذير زندگي را با دويدن مسافت شصت ثانيه اي پر کني؛زمين از آن توست با هر چه كه در آن است و مهم تر از همه فرزندم،بتو مي توان گفت مرد!// خــــدايا فرصت بده

دیدگاه

فکر کنم گزینه ای ک میگین باید تو مراحل طراحی کتابخونه قطعه زده بشه ... نه من بیخیالش شدم

دیدگاه

نوشته اصلی توسط mehran901
            فکر کنم گزینه ای ک میگین باید تو مراحل طراحی کتابخونه قطعه زده بشه ... نه من بیخیالش شدم
            آره دقیقا
            منم وقتی کتابخونه می ساختم پایه های قطعه ی مورد نظرم رو Input تعریف می کردم اینطوری میشد ی دوستی گفت اگه بجای Input نوع پایه رو Passive بذاری درست میشه.
            ولی بهر حال اینها Warrnig هستن دیگه Error که نیستن منم بی خیالش شدم.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X