اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

dll ارتباط سریال برای #C

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

dll ارتباط سریال برای #C

سلام آقای نحوی
    میخواستم خواهش کنم اگه می شه dll مخصوص کارکردن با پورتهای سریال و موازی در C#.netرو در اختیار من بگذترید.آخه من تو اون سایت codeproject که فرموده بودین خیلی گشتم اما چیزی دستگیریم نشد. لذا خواهش می کنم خودتون زحمتش رو بکشین و لینک دانلودش رو بگذارید.مرسی از زحمتاتون

dll ارتباط سریال برای #C

سلام . خوبی ساسان جان؟
    من خودم با اون DLL کار نکردم ولی از برنامه ای که توی سایت codeproject بود استفاده کردم جواب گرفتم . مشکل خواصی نداشتم . لینک برنامه رو برات میذارم .

http://www.4shared.com/file/3150542/95151fac/fileio.html

موفق باشید .
    شأن انسان در ايمان و هجرت و جهاد است و هجرت، مقدمهآ‌ي جهاد فيآ‌سبيلآ‌الله.
    هجرت، هجرت از سنگينيآ‌هاست و جاذبهآ‌هايي كه تو را به خاك ميآ‌چسباند.
    چكمهآ‌هايت را بپوش، رهآ‌توشهآ‌ات را بردار و هجرت كن.

دیدگاه

dll ارتباط سریال برای #C

مرسی مهندس . راستش من کار کردن با پورتها رو خیلی دوست دارم. یعنی خیلی دوست دارم بتونم از طریق کامپیوتر یک وسیله خارجی رو کنترل کنم .واسه همین هم تو این زمینه خیلی تحقیق کردم. اما باز هم از شما خواهش دارم که تو این زمینه منو راهنمایی بفرمایید که از مراجعی در این رابطه می تونم استفاده کنم؟

دیدگاه

dll ارتباط سریال برای #C

جناب نحوی
        این لینکی که واسه ی من گذاشتید در ارتباط با ورودی و خروجی فایل هستش نه ورودی خروجی پورتهای سریال و موازی. اگه ممکنه راهنمایی بفرمایید.

دیدگاه

dll ارتباط سریال برای #C

سلام .
          کتاب اگه بخواهی که زیر و بم پورت ها رو در آورده کتاب " مدار های واسط نوشته مزیدی ترجمه قدرت سپیدنام" هست.
          ولی اگه بخواهی برنامه نویسی تحت ویندوز بکنی اون کتاب خیلی به کار نمیاد و نمیدونم آیا کتابی هست که این DLL ها رو توضیح داده باشه یا نه.
          دوستان دیگه کمک کنن .
          موفق باشید .

دیدگاه

جواب

سلام
            کتاب Pc interface انتشارات نشر علوم بسیار مفیده مطالعه کنید یه چیزایی دستگیرتون میشه
            البته با زبان دلفی و ویژوال بیسیک کار شده ولی از dll های روی سی دی میتونی در هر برنامه ای استفاده کنی

موفق باشید
            >>>>> اللهم عجل لولیک الفرج <<<

لطفا براي تشكر از امتياز مثبت استفاده بفرماييد

دیدگاه

vs.net 2005

سلام
              توصیه می کنم از ویژوال استودیو 2005 برای برنامه نویسی با سی شارپ استفاده کنید که کامپوننت پورت سریال رو روی خودش داره و نیاز به کامپوننت جانبی نیست.

دیدگاه

dll ارتباط سریال برای #C

سلام جناب نحوی
                می خواستم ببینم که موفق شدید این گمشده ی ما رو واسه ی ما پیدا کنید ؟ منظورم همین فایل dll واسه کارکردن با پورتهای موازی و سریال هستش (البته بیشتر دنبال dllای می گردم که بتونه توی محیط c#.net با پورت موازی کار بکنه. خواهش می کنم توی این زمینه منو کمک کنید آخه بدجوری کارم گره خورده.قبلا از همکاری تون نهیت سپاس و تشکر رو دارم

دیدگاه

dll ارتباط سریال برای #C

سلام جناب نحوی
                  الان چند روزی از آخرین ژست من میگذره اما هنوز جواب خودتون رو مرحمت نفرمودین.میشه کمکم کنید؟

دیدگاه

dll ارتباط سریال برای #C

سلام . خوبی ساسان جان؟
                    ببخشید که دیر شد من چند روزی سفر بودم .
                    من تمام فایل هایی که در مورد کار با پورت سریال و موازی در دات نت داشتم رو فرستادم یه نگاهی بندازید امیدوارم مفید باشه .

http://www.4shared.com/file/3378562/559fa7aa/sps.html

موفق باشید.

دیدگاه

dll ارتباط سریال برای #C

سلام جناب نحوی
                      ممنون از این که من رو یاری نمودید. اینشا الله که موفق باشید.مرسی

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                      X