اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

اتصال میکرو سوییچ از راه دور

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

اتصال میکرو سوییچ از راه دور

سلام
    دوستان قصد دارم تعداد 20 تا 30 میکرو سوییچ رو (مثل شاسی ایفون خونه)که در فواصل 10 تا 20 متری قرار داره رو به میکرو وصل کنم ( با فرض وجود نویز) می خواستم تجربه هاتون رو در این زمینه در اختیارم قرار بدین
    مثلا اپتوکوپلر بذارم یا نه ؟ چه ولتاژی بهتر جواب میده ؟ و ...

با تشکر...

پاسخ : اتصال میکرو سوییچ از راه دور

تمام میکرو سوئیچ ها تو بده به یه مگا 8 و با همین ماژول های ask به صورت کذ بندی شده بفرستشون برای میکرو اونوری و دیتا هات رو دیکد کن و عملیات مورد نظر رو انجام بده نه اپتو میخوای نه سیم نه چیز دیگه برای این کاری که شما میگید سیمکشی ارزش نداره
    اللهم عجل لولیک الفرج
    تعجیل در فرج آقا امام زمان(روحی و ارواح العالمین لتراب مقدم الفداه) صلوات

دیدگاه

موضوع اینه که میکرو سوییچ ها جاهای مختلف قرار دارن شما فرض کن هر کدوم تو یک اتاق
      من خودم پیشنهاد دادم از ریموت لرنینگ استفاده بشه و سیم کشی نباشه که گفتا حتما باید با سیم باشه برای همین می خوام از اپتوکوپلر استفاده کنم.
      بازم اگه پیشنهادی دارین ممنون می شم بگین...

دیدگاه

خواهش میکنم
        پس برای هر شستی باید دو تا سیم داشته باشی
        به نظرم بهترین راه با توجه به اینکه حتما میخوای سیمکشی باشه اینه که شما ورودی هاتونو پول پ کنید با مقاومت ده کیلو و یک سر تمام شستی ها رو منفی بدی و سر دیگشونو به ورودی ها واسه این گفتم منفی چون شما اگه بخوای مثبت 5 استفاده کنی ممکنه افت داشته باشه ولی شما مثلا میتونید هر ولتاژ منفی رو داشته باشید.
        اللهم عجل لولیک الفرج
        تعجیل در فرج آقا امام زمان(روحی و ارواح العالمین لتراب مقدم الفداه) صلوات

دیدگاه

با سلام
          تو ورودی حتما از دیود زنر استفاده کن و طبقه اول ورودیتو یه تقسیم ولتاژ بزار تا اگه یه ولتاژ کم روی سیم به علت نویز افتاد اپتو ازش صرف نظر کنه

دیدگاه

با توجه به گفته دوستان در فواصل زیاد بهتره از ولتاژ استفاده کنم یا از گراند ؟
            قسمت مربوط به میکرو سوئیچ هم به این صورته که اگه یه کلید زده بشه خروجی فعال بشه و اگه یه کلید دیگه زده بشه خروجی غیر فعال بشه ، برای این موضوع می خوام از بی استابل استفاده کنم ، برای همین نیاز به 3 سیم دارم ، VCC GND و خروجی ، نظرتون در این مورد چیه ؟ بی استابل خوبه ؟

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X