اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

راهنمایی برای شروع plc و مدارات فرمان

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

راهنمایی برای شروع plc و مدارات فرمان

با سلام خدمت اساتید
    من به تازگی شروع به کار با plc کردم ولی چون رشته الکترونیک بودم اطلاعات زیادی از مدارات فرمان ندارم اگر کتاب یا pdf موجود دارین ممنون میشم قرار بدین و یک سوال هم دارم اینکه برای plc آشنایی با مدار فرمان و تابلو برق چقدر نیاز هست ؟

پاسخ : راهنمایی برای شروع plc و مدارات فرمان

برای شروع plc بهتر است به نزدیکترین مرکز فنی حرفه ای بروید و بهتر از آن که دوره های زیر رو طی کنید.
    1 - برق صنعتی 2 - ابزار دقیق 3 - plc

اگر با این ترتیب بتوانید دوره ها را شرکت کنید. پس از پایان دوره ی ابزاردقیق شما مشغول کار خواهید شد.
    آموزشگاه خصوصی نروید چون دوره ها گران هستند، تجهیزات ندارند و هیچی به شما آموزش نخواهند داد. دوره های فنی و حرفه ای مجانی هستند، در مواردی خوابگاه و غذا هم به کارآموز میدهند.
    بعد از گذراندن دوره های بالا حتی بدون داشتن مدرک دانشگاهی میتوانید در صنایع کاری برای خود بیابید. البته اگر حاضر به کار در شرایط سخت باشید اما با دستمزد بالا!

اما در باب کتاب در اینترنت کتاب ماهر را جستجو کنید فعلا بهترین کتاب برای یادگیری plc های مورد استفاده در صنایع ایران کتاب مثلث نارنجی و بعدش ماهر هست.
    کفن جیب ندارد!

دیدگاه

با سلام
      دوست محترم از کتاب های مهندس ماهر (انتشارات نگارنده دانش) استفاده نمایید .
      هرگز به نیکی نمی رسید تازمانیکه از آنچه دوست می دارید انفاق کنید .

دیدگاه

نوشته اصلی توسط Ali_ch
        با سلام خدمت اساتید
        من به تازگی شروع به کار با plc کردم ولی چون رشته الکترونیک بودم اطلاعات زیادی از مدارات فرمان ندارم اگر کتاب یا pdf موجود دارین ممنون میشم قرار بدین و یک سوال هم دارم اینکه برای plc آشنایی با مدار فرمان و تابلو برق چقدر نیاز هست ؟
        برای شروع بهترین روش همون کلاسهای فنی حرفه ای هست. که البته دوره هاش بلند مدت هستش.

ساده ترین راه اینه که خودت شروع به آموزش کنی و مطالب آموزشی دانلود و مطالعه کنی.

بعد که به یک سطح قابل قبولی از لحاظ تئوری رسیدی بری ی دوره حرفه ای ببینی تا بتونی به صورت عملی کار بکنید..

برای دانلود جزوات و فیلم های آموزشی plc هم میتونی به سایت http://icesi.ir/ مراجعه کنی.
        www.icesi.ir

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X