اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

صفحه کلید arm

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

صفحه کلید arm

سلام
    من یه برنامه در keil برای راه اندازی صفحه کلید می خواهم که هر عددی را که در صفحه کلید وارد کنم ، داخل سون سگمنت نمایش دهد. (برای ARM Cortex m 1768)
    مثلا کیبورد 16 کلید داره. بعد ما براش 16 کلید تعریف می کنیم .
    اگر کسی برنامه را داره ، لطف کنه بده و اگر نه راهنمایی کنید تا خودم بنویسم
    ممنون از همگی
    امضاندارم. ميشه انگشت بزنم...؟

www.AsanService.ir

پاسخ : صفحه کلید arm

سلام
    الگوریتم کیپد رو تو بخش avr جستجو کنید .ریخته . چندین مدل الگوریتم داره که بهترینش همونیه که تو کتاب سپاسیاره . تو کتاب الوندی هم هست . فقط یه مشکل داره . ( اگه 2 تا کلید رو با هم بفشارید اون که خروجیه پورتش میسوزه .)
    اونجا یاد بگیرید بعد با arm کد بزنید .
    إِنَّ الَّذِینَ یُحِبُّونَ أَنْ تَشِیعَ الْفاحِشَهُ فِی الَّذِینَ آمَنُوا لَهُمْ عَذابٌ أَلِیمٌ فِی الدُّنْیا وَ الْآخِرَهِ وَ اللَّهُ یَعْلَمُ وَ أَنْتُمْ لا تَعْلَمُونَ.
    کسانى که دوست دارند زشتی ها در میان مردم با ایمان شیوع یابد عذاب دردناکى براى آنها در دنیا و آخرت است، و خداوند میداند و شما نمی‏دانید. (نور19)

دیدگاه

راه حل دیگری کسی داره ؟

www.AsanService.ir

دیدگاه

راه حل دیگه هم خودم دارم . جناب زرکوب تو cd اموزشی کویر نمونه کد کتاب جابر رو مخصوص arm توضیح دادن . ( بخش تکمیلی )
        که در همین جا ازشون تشکر میکنم .
        إِنَّ الَّذِینَ یُحِبُّونَ أَنْ تَشِیعَ الْفاحِشَهُ فِی الَّذِینَ آمَنُوا لَهُمْ عَذابٌ أَلِیمٌ فِی الدُّنْیا وَ الْآخِرَهِ وَ اللَّهُ یَعْلَمُ وَ أَنْتُمْ لا تَعْلَمُونَ.
        کسانى که دوست دارند زشتی ها در میان مردم با ایمان شیوع یابد عذاب دردناکى براى آنها در دنیا و آخرت است، و خداوند میداند و شما نمی‏دانید. (نور19)

دیدگاه

برنامه نوشته شده برای lpc768 رو ندارید ؟

www.AsanService.ir

دیدگاه

ببین دوست عزیز : برنامه نوشته شده آماده برای بسکامه ، ته تهش کدویژن .
            دیگه وقتی اومدی تو آرم باید بارتو بسته باشی . باید خودت بنویسی . باید بلد باشی یه کد avr رو بخونی و معادلش رو تو arm پیاده سازی کنی . من در زمینه الگوریتم هر کمکی بخوای میکنم . ولی برنامه آماده رو شرمندم.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X