اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

مشکل تبلت

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

مشکل تبلت

مهندسان الکترونیک پاسخ بدن کلافه شدم تبلت من دچار مشکلی شده که وقتی شارژش به 40 می رسه ناگهان ریست میشه اول فک کردم به خاطرویروسه گوشی رو ریست کردم ولی دوباره این مشکل داره خب حالا مشکلش سخت افزاری میشه ؟؟؟به نظر شما مشکل از کجاست ؟؟ تبلت گلکسی اس هست می دونم بدم دست تعمیر کار از این که هست بدتر میشه مهندسان گرامی کسی نظری نداره یا حد اقل جایی که بتونن تعمیرش کنن ؟؟؟من تبلت رو تازه 4 ماهه خریدم :cry2: :cry2:

پاسخ : مشکل تبلت

سلام
    مگه گارانتی نداره.
    اگر هم که گارانتی نداره ببر شرکت سازگار ارقام اونجا با حداقل هزینه 45000 تومن درستش میکنن. خودت اگر بخوای درستش کنی شاید یه ایراد دیگه پیدا کنه چون خیلی قطعات ریز و حساسی داره.
    تازه سازگار ارقام کارش اینه و ابزار مخصوص داره و مطمئن هم هست.
    آدرسش توی اینترنت هست. تقریبا 1 هفته تعمیرش طول میکشه. ضمنا اگر بیشتر از 45000 تومن بشه تماس میگیرن و میگن که میخواید تعمیر بشه یا نه.
    به نظر من این بهترین راهه. فقط اینکه ساعت ترافیک مشتریش رو هم تو سایتش ببین که به شلوغی مراجعین نخوری.
    موفق باشی
    شبنم از سعی به سرچشمه خورشید رسید صائب تبریزی

دیدگاه

بله گارانتی داره .ولی شهر ما تعمیر کار حرفه ای نداره
      نمی دونید مشکل می تونه از کدوم قسمتش باشه؟؟؟

دیدگاه

نمیدونم مشکل از کجاست.
        تا موقعی که گارانتی داره که نمیدن دست تعمیرکار.
        شما تبلت رو ببر نمایندگی گارانتی اصلی توی شهر خودت.
        شبنم از سعی به سرچشمه خورشید رسید صائب تبریزی

دیدگاه

:sad: :sad: :sad: :sad: :sad: :sad:
          من ی نوکیا N73 رو دادم به همون تعمیر کار تعمیر کته،علاوه بر اینکه مشکل قبلیش حل نشد اصلا صفحه کلیدش غیر فعال شد موبایل از بین رفت،دیگه سامسونگ به این ظریفی رو چه بلایی سرش میاره.
          من مهندس الکترونیک هستم ولی خودم حتی از مشکل این وسیله سر در نمیارم ،واقعا از استادهام ممنون که فقط نشستن ی مدار دو صفحه ای رو با دو جین فرمول برامون حل کردن و چند تا کار فنی کوچولو یادمون ندادن.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط hasti/r
            :sad: :sad: :sad: :sad: :sad: :sad:
            من ی نوکیا N73 رو دادم به همون تعمیر کار تعمیر کته،علاوه بر اینکه مشکل قبلیش حل نشد اصلا صفحه کلیدش غیر فعال شد موبایل از بین رفت،دیگه سامسونگ به این ظریفی رو چه بلایی سرش میاره.
            من مهندس الکترونیک هستم ولی خودم حتی از مشکل این وسیله سر در نمیارم ،واقعا از استادهام ممنون که فقط نشستن ی مدار دو صفحه ای رو با دو جین فرمول برامون حل کردن و چند تا کار فنی کوچولو یادمون ندادن.
            سلام دوست عزیز
            مسله این هست که تا زمانی که دستگاهی گارانتی داره و میشه داد به شرکت گارانتی کننده و مشکل را حل کرد چرا خودتون وارد عمل بشید
            شرکت دستگاه را با وضعیت فعلی تحویل میگیره و بررسی میکنه تا مشکل برطرف شده و بهتون سالم تحویل میده بعد هم اگه نیاز به قطعه داشته باشه خودشون خیلی راحت قطعات را موجود دارن و بدون هزینه تعویض میکنن

شما دستگاه را پدیت هم کردید
            کامل توضیح دهید
            وقتی ریست میشه میاد بالا باطری چند درصد هست؟؟
            بعد هم شما اگه تجهیزات مورد نیاز را دارید و تجربه دارید مدل دقیق را ذکر کنید تا من راهنمایی کنم
            هر گاه خداوند تو را به لبه پرتگاه هدايت کرد به خدا اطمينان کن،يا تو را از پشت خواهد گرفت يا به تو پرواز کردن خواهد آموخت.

دیدگاه

سلام
              ی مدت ریست میشد شارژش از 40 درصد به 10 درصد میرسه.حالا 37 درصد بود ریست شد شارژ شد 50 .
              مشکل احتمالا از باتری باشه .اخیرا مهم نیست باتری چقدر شارژ داره کلا ریست میشه.
              وقتی ریست میشه قبلش آنتن می پره.
              از لحاظ شارژ شدن مشکلی نداره، در ضمن مشکل از جایی شروع شد که یک رم 16 گیگ برای تبلت گذاشتم.
              پدیت دستگاه منظورتون چیه؟؟؟

دیدگاه

نوشته اصلی توسط hasti/r
                سلام
                ی مدت ریست میشد شارژش از 40 درصد به 10 درصد میرسه.حالا 37 درصد بود ریست شد شارژ شد 50 .
                مشکل احتمالا از باتری باشه .اخیرا مهم نیست باتری چقدر شارژ داره کلا ریست میشه.
                وقتی ریست میشه قبلش آنتن می پره.
                از لحاظ شارژ شدن مشکلی نداره، در ضمن مشکل از جایی شروع شد که یک رم 16 گیگ برای تبلت گذاشتم.
                پدیت دستگاه منظورتون چیه؟؟؟
                منظور از پدیت سیستم عامل هست داخل تنظیمات قسمت برای پدیت سیستم عامل
                خوب رم را در اوردی مشکل پابرجا هست یا نه؟؟
                در مرحله اول پدیت سیستم عامل
                در مرحله دوم با یه شارژ و کابل دیگه تست کنید
                در مرحله سوم چک باطری
                احتمالا هم مشکل باید از باطری باشه
                هر گاه خداوند تو را به لبه پرتگاه هدايت کرد به خدا اطمينان کن،يا تو را از پشت خواهد گرفت يا به تو پرواز کردن خواهد آموخت.

دیدگاه

نه دیگه مشکل با در آوردن مموری هنوز حل نشده،ولی خب بعد از گذاشتن مموری این اتفاق افتاد،البته شاید هم اتفاقی بوده.
                  ممنون از لطفتون.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                  X