اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

پشتیبان گیری از کتابخانه های نصب شده در التیوم

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پشتیبان گیری از کتابخانه های نصب شده در التیوم

سلام
    دوستان کسی میدونه چطوری میشه از کتابخانه های نصب شده بک اپ گرفت؟ یا از همه ی کتابخانه های نصب شده یک کتابخانه ساخت که در نصب بعدی راحت باشه
    مشابه کتابخانه های اماده که همه ی کامپوننت ها در یک کتابخانه و یک جا نصب میشه!

پاسخ : پشتیبان گیری از کتابخانه های نصب شده در التیوم

کسی تا حالا این کار و نکرده؟

دیدگاه

سلام
      والا من ندیدم کسی این کارو بکنه
      شما یه پوشه داشته باش و همه کتابخونه هاتو توش قرار بده خارج از درایو نصب برنامه یا ویندوز
      هروقت که برنامه رو ار اول نصب کردی فقط مسیر سرچ کردن رو میدی همون مسیر پوشه کتابخونه هات خودش بقیه کارارو میکنه
      ولی یه راه هم هست که از همه قطعاتی که توی پروژه استفاده شده یه کتابخونه مخصوص همون پروژه میسازه که اونم توی منوی Design هست
      درایور شبکه و nRF24L01
      کاتالوگ محصولات
      کنترلر CNC شش محوره براي پرينتر 3D و Pick n Place
      شبيه ساز تک تيرانداز و سيبل ديجيتال با پردازش تصوير
      فروش اسيلوسکوپ GWinstek GOS-630FC

دیدگاه

سلام
        کتابخانه های اماده التیوم همگی چندین کامپوننت دارند! یا کتابخانه ی اقای جورابلو!

در مورد کتابخانه ها ی شخصی همین کار شما رو میکنم ولی من تمام کتابخانه های همراه التیوم رو نصب نمیکنم! به مرور زمان و استفاده هر کدوم رو نصب کردم! همه اش هم یادم نیست که کجا و کدوم فولدر بوده! یکی یکی هم گشتن و جدا کردنشون زمانبره! اگر راه دیگری باشه که احتمال زیاد هست باید ساده تر هم باشه

برای این چه راهی هست؟

دیدگاه

نوشته اصلی توسط voyager2020
          سلام
          کتابخانه های اماده التیوم همگی چندین کامپوننت دارند! یا کتابخانه ی اقای جورابلو!

در مورد کتابخانه ها ی شخصی همین کار شما رو میکنم ولی من تمام کتابخانه های همراه التیوم رو نصب نمیکنم! به مرور زمان و استفاده هر کدوم رو نصب کردم! همه اش هم یادم نیست که کجا و کدوم فولدر بوده! یکی یکی هم گشتن و جدا کردنشون زمانبره! اگر راه دیگری باشه که احتمال زیاد هست باید ساده تر هم باشه

برای این چه راهی هست؟
          من دقیقا متوجه منظورت نمیشم که میخوای چیکار کنی
          ولی چیزی که هست کتابخونه ها نباید و نمیشه همه رو نصب کرد
          شما وقتی که یه پروژه باز میکنی و میخوای شروع کنی به کشیدن شماتیک باید قطعه مورد نظرتو سرچ کنی
          برای سرچ کردن نیاز نیست کتابخونه نصب باشه همین که فایل intlib توی مسیر سرچ وجود داشته باشه خود نرم افزار پیداش میکنه
          بعد که قطعه رو پیدا کردی و خواستی وارد محیط شماتیکت بکنی میگه میخوای نصبش کنم میزنی بله و خودش برات نصبش میکنه
          حالا من همه کتابخونه ها رو حتی از خود آلتیوم رو توی یه پوشه کپی کردم و مسیر سرچ رو همون پوشه دادم
          حالا اگر منظور شما اینه که یه پروژه ساختیم و خواستیم کل قطعاتی که توی این پروژه استفاده شده رو توی یک کتابخونه جم کنیم این سوالش جداست
          درایور شبکه و nRF24L01
          کاتالوگ محصولات

دیدگاه

اقای بیرامی اولا تشکر که جواب میدی
            من هم مثل شما لینک رو سرچ میکنم ولی اکثر مواقع خطای out of memory میده! که... در ورژن 14.3 نوشته حل شده ولی..
            --
            کتابخانه ی اقای جورابلو رو دیدی؟ یه فایل intlib هست والسلام! که وقتی نصب میشه در پنجره ی لایبرری کل قطعات داخلش هست
            یا مثلا یک فایل int از میکرو های pic18 که وقتی نصب میشه کل میکرو های این خانواده رو داخلش داره!
            نمیدونم منظورم رو رسوندم یا نه

اضافه شده در تاریخ :
            ورژن بالاتر نصب کردم مشکل مموری برطرف شد خوشبختانه در ان اینستال کردن complete remove رو انتخاب نکردم و کتابخانه های نصب شده رو در ورزن بالاتر اورد - ولی راهی برای تجمیع کل کامپوننت ها در یک فایل لایبرری نیست مشابه فایلهای اماده یا فایل my library اقای جورابلو؟

دیدگاه

نوشته اصلی توسط voyager2020
              اقای بیرامی اولا تشکر که جواب میدی
              من هم مثل شما لینک رو سرچ میکنم ولی اکثر مواقع خطای out of memory میده! که... در ورژن 14.3 نوشته حل شده ولی..
              --
              کتابخانه ی اقای جورابلو رو دیدی؟ یه فایل intlib هست والسلام! که وقتی نصب میشه در پنجره ی لایبرری کل قطعات داخلش هست
              یا مثلا یک فایل int از میکرو های pic18 که وقتی نصب میشه کل میکرو های این خانواده رو داخلش داره!
              نمیدونم منظورم رو رسوندم یا نه
              آهان بله متوجه شدم شما نیاز داری یه کتابخونه برای خودت بسازی که همه قطعات پرمصرف خودتو توش داشته باشی چیزی شبیه کتابخونه آقای جورابلو
              برای این مار شما باید پروژه Integrated Lib بسازی و شماتیک و فوت پرینت ها رو اضافه کنی و بعد کامپایل کنی
              کار بسی زمانبر هست و من برای خودم به مرور اصافه کردم و یه کتاخونه درست کردم

http://techdocs.altium.com/display/A...grated+Library
              درایور شبکه و nRF24L01
              کاتالوگ محصولات

دیدگاه

اگر اینطوره واقعا وقت میبره مخصوصا با این همه قطعه ای که تو این چند سال ساخته شده به دردسرش نمی ارزه!
                همینطوری بمونه بهتره :biggrin:

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                X