اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

ذخیره سازی با فرمت FAT در EEPROM

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

ذخیره سازی با فرمت FAT در EEPROM

سلام خسته نباشید.
    می خواستم مقداری دیتای در قالب های نامشخص (مثلا گاهی پنجاه بایتی و گاهی 100 و ..) در EEPROM خارجی ذخیره کنم. اما چون مدیریت دیتا تو حجم مثلا یک مگابیت و نامشخص خیلی سخت می شد. از یکی پرسیدم گف اگه به صورت FAT بریزی مدیریتش هم ساده تره! اگه کسی راجع به این قضیه چیزی می دونه بگه! چطور دیتا رو به صورت FAT در EEPROM ذخیره کنیم یا اصلا روش های بهینه ذخیره سازی دیتا در EEPROM چیست؟
    با تشکر

پاسخ : ذخیره سازی با فرمت FAT در EEPROM

نوشته اصلی توسط alirezatkh2
    سلام خسته نباشید.
    می خواستم مقداری دیتای در قالب های نامشخص (مثلا گاهی پنجاه بایتی و گاهی 100 و ..) در EEPROM خارجی ذخیره کنم. اما چون مدیریت دیتا تو حجم مثلا یک مگابیت و نامشخص خیلی سخت می شد. از یکی پرسیدم گف اگه به صورت FAT بریزی مدیریتش هم ساده تره! اگه کسی راجع به این قضیه چیزی می دونه بگه! چطور دیتا رو به صورت FAT در EEPROM ذخیره کنیم یا اصلا روش های بهینه ذخیره سازی دیتا در EEPROM چیست؟
    با تشکر
    چرا از mmc استفاده نمیکنی؟؟؟
    نخستین گام در شناخت، این است که بدانیم نادانیم

دیدگاه

پاسخ : ذخیره سازی با فرمت FAT در EEPROM

نوشته اصلی توسط Morteza.R
      چرا از mmc استفاده نمیکنی؟؟؟
      اخه فقط می خوام چنتا دیتای ریموت ای ار ذخیره کنم . به عنوان مثال 500 کلید و نهایتا با یه EEPROM یک مگ کارم حل میشه و نمی خوام سوکت کارت ریدر نصب کنم و رم بخرم و هزینه اضافی و از این حرفا... اصلا فایل نمی خوام ذخیره کنم. فقط چون طول ارایه هام متفاوته می خوام دیتا رو پشت سر هم ذخیره کنم که از تمام حافظه ام به صورت بهینه استفاده کنم. فقط نمی دونم اینا رو چجوری مدیریت کنم که مثلا اگه یکی از ارایه ها حذف شد اون فضای خالی چی میشه و دیگه چطوری میشه پرش کرد یا اصلا باید همه دیتا ها رو شیفت بدم تا جای خالی پر بشه یا .... نمی خوام خودم بشینم از صفر این مسایل رو حل کنم و چرخ رو اختراع کنم. می خوام از راه های موجود که قبلا مسایلش حل شده و ساختارش مشخصه استفاده کنم اما لینک خوبی هنوز پیدا نکردم

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
      X