اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

صدای عجیب ریش تراش؟!

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

صدای عجیب ریش تراش؟!

سلام به دوستان،
    چند وقت پیش که می خواستم از ریش تراش موزر استفاده کنم، وسط کار یک صدای عجیب ازش بلند شد شبیه صدای تراکتور :eek:
    حالا هر کاری می کنم همین صدا رو میده.
    به نظرتون موتورش خراپ شده یا مشکل دیگه ای دار؟

پاسخ : صدای عجیب ریش تراش؟!

اینا همینطوری مزخرفن همیشه خرابن سازندش واسه ساختش هیچ 20 تومنم هزینه نکرده اونوقت میاد به قیمت خون باباش میفروشه
    وسطش یه ترانس داره که یه مکانیزم خطی رو چپ وراست میبره و تیغه برش هم نهایتا وسله به همین مکانیزم
    و ازونجا که این مکانیزم درست و حسابی ساخته نشده تا تو جای خودش مسیر رفت و برگشت رو انجام بده بعد از مدتی بالا پایین هم میره و درجه ازادیش از یک به دو تغییر میکنه !! و این باعث میشه که صدای ناهنجاری دراره که همسایه بغلی هم میفهمه میخای ریشاتو بزنی ولی از بخت بدت موزرت خرابه !

دیدگاه

نوشته اصلی توسط saeedxs
      اینا همینطوری مزخرفن همیشه خرابن سازندش واسه ساختش هیچ 20 تومنم هزینه نکرده اونوقت میاد به قیمت خون باباش میفروشه
      وسطش یه ترانس داره که یه مکانیزم خطی رو چپ وراست میبره و تیغه برش هم نهایتا وسله به همین مکانیزم
      و ازونجا که این مکانیزم درست و حسابی ساخته نشده تا تو جای خودش مسیر رفت و برگشت رو انجام بده بعد از مدتی بالا پایین هم میره و درجه ازادیش از یک به دو تغییر میکنه !! و این باعث میشه که صدای ناهنجاری دراره که همسایه بغلی هم میفهمه میخای ریشاتو بزنی ولی از بخت بدت موزرت خرابه !
      طبق بررسی که من کردم یک پین کوچیک فلزی سمت راست،در داخل نگهدارنده تیغه هست، که اگه اونو با پیچ گوشتی بدم بره داخل صداش درست میشه
      البته هر از گاهی دوباره حال می کنه و میزنه بیرون...و میشه ازش برای حمایت از تیم تراکتور استفاده کرد :nice:

خوب من فکر میکنم اینا قیمت خون باباشون رو از ما نمیگیرن...بعد که این کالاها از گمرک رد میشه، گمرک پول خون باباش رو به قیمت این اجناس اضافه می کنه
      و البته پول اجاره ی مغازه فروشنده هم بهش اضافه میشه :mrgreen:

دیدگاه

دوستان انقد تو سر این موزر بیچاره نزنید! :angry:
        ما یکیشو 15 ساله داریم آخ هم نگفته زبون بسته.
        اون سوراخه که بغلش هست و مشکی رنگه یه جای چار آلن داره .با پیچ گوشتی دوسو هم میشه اونقد بچرخونش تا صداش بند بیاد.
        الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

دیدگاه

نوشته اصلی توسط shahpoori
          دوستان انقد تو سر این موزر بیچاره نزنید! :angry:
          ما یکیشو 15 ساله داریم آخ هم نگفته زبون بسته.
          اون سوراخه که بغلش هست و مشکی رنگه یه جای چار آلن داره .با پیچ گوشتی دوسو هم میشه اونقد بچرخونش تا صداش بند بیاد.
          اون پیچ مشکی هم هست ، ولی اگر با اون جواب نداد باید این پین رو جا انداخت داخل:
          http://uupload.ir/files/0s5w_img_20150506_184251.jpg

دیدگاه

دوستان
            هر وقت موزر صدای بلندی (مثل جیغی که قطع و وصل میشه ) داد بدونید قسمت بیرونی تیغه تنظیم نیست
            با استفاده از پیچ کناری و دو پیچ پشتی اونو تنظیم کنید :biggrin:

دیدگاه

اون پین رو به فنر موزر میشناسنش که اگه نداره بهتره با کاوری که داخلش میره بخری چون اگه عوض نشه ممکنه دوباره فنر در بیاد!
              فیمتش هم با همون کاور 2 تومنه!
              از من که بخاطر همین فنر بود البته میتونی در مواقع اضطراری به جای فنر از چوب کبریت استفاده کنی

ریشتان بلند باد :wow:

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
              X