اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

اتصال SDRAM و NAND Flash به طور همزمان به EMC

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

اتصال SDRAM و NAND Flash به طور همزمان به EMC

سلام
    من با میکروی LPC1788FBD208 کار می کنم. سخت افزاری که من دارم دارای SDRAM با شماره K4S561632 و NAND Flash با شماره K9F1G08U0C است (برد قرمز کویر الکترونیک). من مثال های SDRAM و NAND Flash را به طور جداگانه تست کردم و جواب داد. در هر دو مثال از واسط EMC برای ارتباط با حافظه خارجی استفاده شده است. سوال این است که آیا می توان به طور همزمان SDRAM و NAND Flash را با واسط EMC راه اندازی کرد؟ در ضمن در سخت افزار من پین WE بین هر دو حافظه مشترک است. اگر کسی این کار را کرده لطفا راهنمایی کند. با تشکر

پاسخ : اتصال SDRAM و NAND Flash به طور همزمان به EMC

شاید بشه این کار رو کرد ... یه هدر برد مربوط به lpc1788 دیده بودم که برای این کار باس nand flash و sdram رو از هم با یه بافر پرسرعت جدا کرده بود توی اینترنت نقشه اش هم به اسم lpc1788 OEM rev هست و فکر کنم سخت افزار شما اگه یه بافر داشت این کار عملی بود .
    اما توی فروم های خارجی یه سری بزنید مخصوصا lpcware شاید در موردش بحث شده باشه.

دیدگاه

سلام خدمت دوستان برای راه اندازی nand flash نیاز به کتابخونه و یه مثال read و write دارم لطفا راهنمایی کنید

دیدگاه

<span style="color: rgb(51, 51, 51); font-family: tahoma; text-align: right; background-color: rgb(250, 250, 250);">سلام بر دوستان عزیز من یکماه دارم کلافه میشم واقعا کسی نیست به من بگه چطور عکس در برد اموزشی 1788کویر الکترونیک در نند فلش که در برد هست ریخته میشه و چطور لود میشه من الان در emwin عکس دارم نشون میدم و نندفلش رو پیکره بندی کردم ولی در رم میکرو میره حجم منو گرفته</span>

دیدگاه

سلام
          توی لینک زیر یه آموزش خیلی خوب راجبه nand flash هست.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X