اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

دریافت و ارسال صوت بصورت بیسیم

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

دریافت و ارسال صوت بصورت بیسیم

سلام
    برای پروژه ای نیازمند دریافت و انتقال صوت در فاصله حدود 300 متر هستم.فاکتورهایی که مهمه:
    1-کیفیت انتقال صدا
    2-برد خیلی خیلی مهمه
    3-راه اندازی ماژول خیلی سخت نباشه
    4-بشه با AVR انجام داد
    5-قیمت ماژول زیاد نباشه
    در مورد انواع مختلف ماژول NRF تحقیق کردم ولی به نتیجه نرسیدم.دوستان یه لطفی بکنند اگر ماژول مناسبی برای اینکار سراغ دارند که خودشون هم تونستن جواب بگیرن معرفی کنن
    جهان هر کس به اندازه ی وسعت فکر اوست....

پاسخ : دریافت و ارسال صوت بصورت بیسیم

آخ ...
    من الان در حدود چند ماه هست که دنبال این جور چیزا هستم ولی هنوز کسی اطلاعات درستی نداده به من
    دوستان متخصص یک کم راهنمایی کنن
    ما زنده به آنیم که آرام نگیـریم
    موجـیم که آسودگی ما عدم ماست...

دیدگاه

با ماژول nrf نمیشه صوت رو منتقل کرد بعلت سرعت پایینش.
      همچنین با avr هم نمیتونی کار adc و dac رو انجام بدی چون سرعت نمونه برداریش خیلی کمه.
      اما با چی میشه رو نمیتونم کمک کنم.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط ی نفر
        با ماژول nrf نمیشه صوت رو منتقل کرد بعلت سرعت پایینش.
        همچنین با avr هم نمیتونی کار adc و dac رو انجام بدی چون سرعت نمونه برداریش خیلی کمه.
        اما با چی میشه رو نمیتونم کمک کنم.
        اتفاقا من با nrf دیدم انجام شده قالبا اینجور کارها رو با ic های dspic انجام میدهند فکرکنم

ولی موضوع مهم بعد از انتقال و بهسازی صوت هست که سخت هست چون بعد از انتقال قالبا نویزی همراه با بوق شدید همراه صوت یا فیدبک ناخواسته رو موج سوار می شود که باید اون رو حذف کرد

دیدگاه

نوشته اصلی توسط deadspot
          اتفاقا من با nrf دیدم انجام شده قالبا اینجور کارها رو با ic های dspic انجام میدهند فکرکنم

ولی موضوع مهم بعد از انتقال و بهسازی صوت هست که سخت هست چون بعد از انتقال قالبا نویزی همراه با بوق شدید همراه صوت یا فیدبک ناخواسته رو موج سوار می شود که باید اون رو حذف کرد
          بعید بدونم بشه.چون طبق دیتا شیت همین ماژول ارسال دو داده متوالی حداقل 130 میکرو ثانیه طول میکشه.که عملا از این بیشتر میشه.
          بعید بدونم کسی تونسته باشه فرستنده گیرنده بر اساس این ماژول درس کرده باشه.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X