اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

حداقل مدار لازم برای راه اندازی LPC1768

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

حداقل مدار لازم برای راه اندازی LPC1768

سلام

من تا الان با هدر برد کار میکردم حالا میخوام خودم برد بزنم ممنون میشم راهنماییم کنید :redface:

من دنبال حداقل مدار لازم برای راه اندازی lpc1768 هستم که فقط یک LED رو روشن خاموش کنه همین
    حالا علاوه بر مدار رگولاتور تغذیه و مدار کریستال ۱۲ مگاهرتز بخش دیگه ای هم باید اضافه کنم؟
    اون کریستال ساعت که توی هدر برد سایت هست لازمه که اضافه بشه؟

برای بروگرام کردنش از هدر برد mbed.org استفاده میکنم به روشی که در زیر گفته شده پس اصلا به مدار jtag و پورت USB نیازی ندارم و کلا هم با کتابخانه mbed کد میزنم
    https://developer.mbed.org/users/chris/notebook/prototype-to-hardware
    (لینک بالا بدون چیز پیز باز نمیشه اگه میخاین نیگا کنید)

پاسخ : حداقل مدار لازم برای راه اندازی LPC1768

برای این میکرو نقشه زیاد هست توی سایت olimex یه نقشه هست و نقشه برد landtiger هم توی گوگل سرچ کنی پیدا میشه مربوط به همین lpc1768

کریستال 32 کیلوهرتز هم مربوط به بخش اوسیلاتور ساعت rtc میکرو هستش روی برد و فکر کنم اگه از این بخش استفاده نکنی نیازی به گذاشتن کریستال ساعت نباشه .

دیدگاه

پاسخ : پاسخ : حداقل مدار لازم برای راه اندازی LPC1768

نوشته اصلی توسط metalelec
      برای این میکرو نقشه زیاد هست توی سایت olimex یه نقشه هست و نقشه برد landtiger هم توی گوگل سرچ کنی پیدا میشه مربوط به همین lpc1768

کریستال 32 کیلوهرتز هم مربوط به بخش اوسیلاتور ساعت rtc میکرو هستش روی برد و فکر کنم اگه از این بخش استفاده نکنی نیازی به گذاشتن کریستال ساعت نباشه .
      مشکلم با اون نقشه ها اینه که اونا حداقل مدار لازم نیستن من میخوام هیچ مدار پسیو اضافه نداشته باشم چون محدودیت فضای طراحی دارم :nerd:

دیدگاه

پاسخ : حداقل مدار لازم برای راه اندازی LPC1768

این نقشه همون mbed از
        https://www.pololu.com/product/2150/resources
        منتها همه پایه های میکرو بیرون کشیده نشدن و فقط پایه های قسمت هایی مثل ethernet و spi و i2c روی برد تعبیه شده.
        توی گوگل یه سرچی بزن احتمالا هدر برد های بهتری برای lpc1768 پیدا میشه

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X