اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

محافظت از بردهای الکترونیکی در برابر اب

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

محافظت از بردهای الکترونیکی در برابر اب

با سلام
    من تو بعضی از بردهای صنعتی که امکان نفوذ اب داخل آنها هستش(البته حتی خود باکس تعبیه شده برای برد مربوطه دارای IP بالا نیز هستش)روی برد های الکترونیکی اون یه ماده ایی زده شده است که درصورتیکه اب داخل باکس نفوذ کنه باعث اتصالی کردن و جرقه نمیشه.کسی میدونه این ماده چیه و کجا میتونم پیدا کنم
    این توضیح را هم بدم که برای انجام عملیات تعمیرات روی این کارتها اول باید این لایه (که براق هستش) برداشته بشه و تنها راه از بین بردن این لایه استفاده از تینر 20000 هستش که باید برد را تقریبا 20 دقیقه ای داخل اون باشه تا اون لایه از بین بره (بعضی ها میگین پلی استر هستش ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟)
    و در اخر برای اینکه از بردهای الکترونیکی زمانیکه اب داخل اونها میشن برای جلوگیری از اتصالی کردن ومحافظت از اونها چه چیزی باید استفاده نمود.ممنون

پاسخ : محافظت از بردهای الکترونیکی در برابر اب

اسپری کیلر که تمامی رنگ فروشها دارند!

دیدگاه

نوشته اصلی توسط A-Ice Man
      اسپری کیلر که تمامی رنگ فروشها دارند!
      ممنون.
      اونوقت زمانیکه اط این اسپری استفاده میکنم.روی قطعات که زده میشه .قطعات زیر مشخصه(چون اونیکه من میگم بی رنگ هستش)

دیدگاه

سلام
        رزین هم هست که رنگ های مختلف داره، سیاه،شفاف
        اینا هاردنر (hardner) دارن که با توحه به زمان سفت شدن و ... باید با درصد خاصی ترکیب بشن

دیدگاه

نوشته اصلی توسط mostafa6369
          ممنون.
          اونوقت زمانیکه اط این اسپری استفاده میکنم.روی قطعات که زده میشه .قطعات زیر مشخصه(چون اونیکه من میگم بی رنگ هستش)
          بله شفافه

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X