اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

ویروس باجگیر

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

ویروس باجگیر

سلام خدمت دوستان گرامی
    متاسفانه سیستم من به ویروس باجگیر آلوده شده وتمامی فایلهای کامپیوترم رو قفل کرده ....نمیدونم چه کار کنم ...برا تمام فایلهام پسوند EZZ گذاشته ....دوستان اگه میتونید راهنمایی کنید :cry2: :cry2: :cry2: :cry2: :cry2: :cry2:

پاسخ : ویروس باجگیر

با درود

با سی دی بوت که اصطلاحا ویندوز زنده نامیده میشوند(ویندوز بر روی cd میباشد)سیستم را بوت کرده و با آن میتوانید کل فایلهای هیدن و سیستمی را مشاهده کرده و تا 99 درصد ویروسها ها را براحتی پاک کرده ولی باید خودتان دستی پاک بکنید

دیدگاه

ممنونم دوست عزیز
      پاک کردن ویروس یه طرف قضیه است
      مهمتر از اون فایلهایی هست که قفل شده و تغییر پسوند داده شده حتی با رفتن ویروس همچنان قفل شده باقی میمونن..
      اسمش اینه فکر کنمcryptoLocker البته ورژن 2015 :sad: :sad: :sad: :sad: :sad: :sad: :sad:

دیدگاه

این ویروس ها توی هر فایلی هستند یه فایل .txt میگ ذارند من خودم بیه بار با باز کردن و خوندن اون فایل مشکل رو حل کردم معمولا پسوردش داخل همون فایل متنی هست
        گویند سنگ لعل شود در مقام صبر اری شود ولی به خون جگر شود
        همیشه آخر همه چیز خوبه، اگر هم هنوز خوب نشده پس هنوز آخرش نشده(چارلی چاپلین)

دیدگاه

نه مهندس ...
          این فایل متنی میگه که باید به یه سایت وصل شی و پول پرداخت کنی تا کلید رو بهت بده ...با سرچی که زدم همین یکی دو هفته ی قبل خیلی سیستم های اون ور ابی ها هم رو الوده کرده...وهنوز راه حلی برا برگردوندن فایلها پیدا نکردن.. :sad: :sad: :sad:

دیدگاه

هر مدلی از آنتی ویروس و تروجان و ... رو نصب کنید و امتحان کنید

دیدگاه

مشکل خود تروجان نیست بالاخره یه جوری پاک میشه، مشکل کلی فایل قفل شده است که عملا دیگه بدون استفاده است. :sad: :sad:

دیدگاه

روی رایانتون مگه ضدویروس ندارید؟

دیدگاه

نود 32 ورزن 5 تازه خیره سرش اپدیته.....خلاصه دوستان مواظب باشین ...اگه از فایلاتون بکاب نگرفتین ..همین الان بگیرید
                  حالا من فایلهام ارزش تجاری نداره ...دوستانی که دیتا بیسی چیزی دارن خیلی مواظب باشن :cry2: :cry2: :cry2: :cry2:

دیدگاه

دوست گرامی

از لینکهای زیر میتوانید روشهایی برای دکریپت فایلهایتان پیدا فرمایید

http://deletemalware.blogspot.com/2015/05/encrypted-files-ezz-extension-malware.html

http://blogs.cisco.com/security/talos/teslacrypt

پاره ای از رویکردهای دفاعی

دیدگاه

ممنون دوست عزیز emitor
                      لینک ها رو از قبل داشتم ....باز هم ممنون بابت کمکتون....
                      نرم افزار هایی که گذاشتن برا همه جواب نمیده :cry2: :cry2:امیدوارم به زودی اوکی بشه :cry: ...باز هم توصیه میکنم به صورت منظم از فایلاتون بک اپ بگیرید. :smile: :smile: :smile: :smile:

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                      X