ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ورود برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3
    2008/09/02
    خرم آباد
    145
    9

معرفی دستگاه جوشکاری

سلام. نمیدونم سوالم را جای مناسبی مطرح کردم یا نه . من میخوام یه دستگاه موتورجوش 200A برای استفاده کارهای خانگی بخرم . ضمنا من اطلاعات زیادی درباره جوشکاری و خصوصیات یک موتور جوش مناسب ندارم . بازار که رفتم مارک های متنوع با امکانات مختلفی ازجمله جوش سلولوزی و ... وجود داشت که من اصلا نمیدونم چی هست . حالا خواستم بپرسم دوستانی که تخصص و تجربه ای توو جوشکاری دارن چه مارک و چه مدلی را برای رفع نیازهای خانگی و ... پیشنهاد میدن ؟ اگر از قیمت تقریبی هم اطلاع دارین بگین.
    خدایا هر چقدر دوست داری از عمر من کم کن و به طول عمر پدر و مادرم اضافه کن...
    2007/03/15
    تبريز
    2,718
    185

پاسخ : معرفی دستگاه جوشکاری

من خودم کمی جوش کاری کردم ( تقریبا 8 سال ) یک چندتا راهنمایی در حد توان بهتون بگم
    اگر شما اینورتر 200 آمپر بخری فکر کنم حول حوش 120-140 آمپر بیشتر جریان نده . سیم جوش نمره 4 هم فکر کنم 180 آمپر حقیقی جریان بخواد. برا جوش کاری تیر آهن و ناودانی هم سیم جوش کمتر از 4 بدرد نمی خوره .
    جوش سلوزی نداریم . بلکه الکترود سلوزی داریم . این الکترود ها گل جوش بسایر نازک و سست روی جوش باقی میزاره کندنش خیلی راحته و بیشتر به درد کارهای تخصصی میخوره . ولی اینه یک موتور جوش قابلیت مخصوصی برای این نوع الکترود ها داشته باشه من نمی دونم چی میتونه باشه .
    تو جوش کاری از یک طرف مهارت جوش کاری داریم ولی از طرف دیگه ترکیب موتور جوش خوب با سیم جوش خوب خیلی خیلی مهم تر از مهارت فردی است . عموما به کسی میشه گفت جوش کار ماهر که با موتور جوش ضعیف جوش خوب و قابل قبول بزنه . مثل این میمونه تو یک مسابقه یک راننده حرفه ای اتوموبیل رانی رو بزاری پشت پیکان و یک راننده معمولی رو بزاری پشت پورشه
    فکر کنم مارک ایرانی بخری بهتر از مارک چینه . البته شاید تمام مدارات مارک ایرانی از چین وارد میشه .

در آخر ترانس تمام مسی میشه گفت که مرگ نداره . تا 100 سال هم کار میکنه ولی فقط افراد ماهر میتونه با ترانس ac جوش کاری کنه یا حداقل جوش محکم و خوب بزنه .
    تنها موردي كه همه آدما يقين دارن خدا در حقش زیاد لطف کرده
    داشتن عقله زيادتر از دیگر آدم ها است
    2014/06/16
    1,159
    169

پاسخ : معرفی دستگاه جوشکاری

من یه اینورتری ایران ترانس خریدم به 590.مدل مینی200 .بد نیست .
    یه جوشکار برند صبا داشت میگفت اینا دوامش بهتره ولی گرونتره و دوتا ولوم هم داشت یکی مال آمپر و یکی مال قدرت قوس که نمیدونم چیه؟
    الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3