اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

دستکاری پرینتر برای چاپ مستقیم روی برد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

دستکاری پرینتر برای چاپ مستقیم روی برد

سلام به جمیع دوستان
    دیروز برای اولین بار یه برد طراحی کردم . وایمیل کردم به یکی از مغازه های جمهوری .
    برد کوچیکتر از 100 سانت بود . ولی قیمت پایه همون 10*10 رو حساب میکنن و 8 تومن بردش شد . 3 تومن نگاتیوش .
    ( البته پولش اصلا مهم نیست . 1 روز طول میکشه حاضر بشه ، 4 ساعت هم صرف رفت و امد میشه + کلی خستگی مترو )

این مقدمه رو گفتم که بگم پرینتر با قابلیت پرینت روی فیبر چیز خوبیه .تو لینک زیر یه مدل دیدم که عکسشو میزارم .
    لینک : http://www.imrccenter.com/hacked-ink...rint-circuits/

میخواستم یه پرینتر از این رنگیهای جوهر افشان بخرم و دل و رودشو در بیارم خودم درست کنم . یکی از دوستان گفت باید لیزری باشه . گفت تونر پلاستیکه ولی جوهر ممکنه با اسید واکنش بده .

تو لینک زیر هم مطلبی پیدا کردم که متاسفانه عکس هاش باز نمیشه
    http://www.pcbway.com/blog/Engineeri...rint_PCBs.html
    که این پرینتر جوهر افشانه و حرف دوستمو نقض میکنه !! oo:

روش اتو هم خوبه . ولی اگه مستقیم بشه رو برد زد و بدون دردسر در بیاد خیلی فوق العاده میشه .

إِنَّ الَّذِینَ یُحِبُّونَ أَنْ تَشِیعَ الْفاحِشَهُ فِی الَّذِینَ آمَنُوا لَهُمْ عَذابٌ أَلِیمٌ فِی الدُّنْیا وَ الْآخِرَهِ وَ اللَّهُ یَعْلَمُ وَ أَنْتُمْ لا تَعْلَمُونَ.
    کسانى که دوست دارند زشتی ها در میان مردم با ایمان شیوع یابد عذاب دردناکى براى آنها در دنیا و آخرت است، و خداوند میداند و شما نمی‏دانید. (نور19)

پاسخ : دستگاه پرینت مستقیم روی برد ؟؟!!

این پرینتر هم اصلا اسید نمیخواد . رو پارچه هم پرینت میکنه .

http://www.aparat.com/v/i7nB3/چاپ_بُرد_مدار_الکترونیکی_توسط_چاپگر_سه_بعدی_EX1-مهندسی_پزشکی

فقط اطلاعات فنی ندادن بدونیم چجوری کار میکنه ( فقط پز دادن که اره ، بعله ... )
    إِنَّ الَّذِینَ یُحِبُّونَ أَنْ تَشِیعَ الْفاحِشَهُ فِی الَّذِینَ آمَنُوا لَهُمْ عَذابٌ أَلِیمٌ فِی الدُّنْیا وَ الْآخِرَهِ وَ اللَّهُ یَعْلَمُ وَ أَنْتُمْ لا تَعْلَمُونَ.
    کسانى که دوست دارند زشتی ها در میان مردم با ایمان شیوع یابد عذاب دردناکى براى آنها در دنیا و آخرت است، و خداوند میداند و شما نمی‏دانید. (نور19)

دیدگاه

سلام دوست عزیز
      بهترین روشی که میتونی خیلی راحت PCB های طراحی شدتو خیلی زود درست کنی همین روش پرینتره که من تو یه دوره خیلی رفتم دنبالش
      (بعد اینکه خدمت مقدس سربازی رفتیم و بعدش تمام کردیم در سال های 91 92 و در اوج بی ثباتی پول ملی در برابر ارزهای دشمن) !!!
      ولی متاسفانه از نظر زمانی خیلی زمان مناسبی نیست برای خلاقیت و نوآوری و درست کردن یه همچین چیزی و دلیلی که دارم هم اینه که شما یه زمانی یه کامپیوتر میخریدی بهتون یه پرینتر جوهرافشان 70 80 تومنی اشانتیون میدادن الان همون پرینترو باید 400 500 بگیری(البته مدل مشابه، آنجا که اینجا نیست 40 ساله داره خط تولید ... داره) این ینی 6 برابر 7 برابر قیمت حالا شاید الان یه ذره قیمتای پرینتررو نداشته باشم ولی قشنگ یادمه ساله 84 85 پرینتر Epson جوهرافشان مدل خونگیش 70 80 بود که وقتی می خوستی بگیری فروشنده بهت میگفت اقا اینو نگیر هزینه ی مصرفیش زیاده کارتریجش 60 تومن بود حالا اینو گفتم که از نظر سوقآ‌الجیشی و استراتژیک زمان به نفعه دشمنه از ما گفتن بود اما یه حسنی داره الان اون کارتریج های یکبار مصرف و غیر قابل استفاده مجدد خودشونو به مدلای تانکی دادن و می تونی با تهیه ی یکی از این مدلا کارتریجو شو با سرنگ و رنگ پر کنی خیلی راحت اما نسل گذشته از این تکنولوژی خالی و تهی بودن این یکی دیگه به نفعته :nice: پس تا حالا یک یک شدین با دشمن :job:
      درباره هک کردنشون همین پرینترای جوهر افشان ولو اینکه بنده در سایت اشتراک گذاری فیلم دشمن هم مدل هایی از نوع لیزری دیده ام اما شما اگه رفتی دنبالش از همین مدلای جوهرافشان بگیر خیلی راحت تر و آسونترن از نظر اصول چاپ و راحتی با کار کردن مدل های اپسون هم بگیر چونکه دستگاهای شرکت اپسون به نوعی خنکو چپر چلاق محسوب میشن دستگاه های مثله کانن از نظر سنسور خیلی دنگو فنگ دارن اما این اپسونا .... هم هیچی نمیگن :evil: :twisted:
      برای تغییرات هم باید کاغذ کشه پرینترتو در بیاری و به جای اینکه کاغذ حرکت کنه باید یه صفحه برای حرکت فیبره مسیت بذاری و دیگر هیچ به آرزوی دیرینه ی بنده و خودت نایل آمدی :wow:
      تویه کامپیوترم کلی فیلم در این مورد دارم که زمانی که از اینترنت رایگان شبانه شرکت محترم مخابرات استفاده می کردم دانلود کردم الان به دلایل عدم استطاعت مالی و ترافیک کاملا غیر رایگان از پلود آنها معذور و شرمنده ام :redface:
      اما لینک های مفیدی که دارم رو واست چنتایشو میذارم امید است به دل بنشیند
      http://techref.massmind.org/techref/pcb/etch/c84-st.htm
      http://techref.massmind.org/techref/pcb/etch/r220-bd.htm
      http://techref.massmind.org/techref/pcb/etch/inkjetCDtray.htm
      http://www.cnczone.com/forums/general-cnc-machine-related-electronics/30951-cnc.html
      http://techref.massmind.org/techref/pcb/etch/r220-BD.htm
      https://www.youtube.com/watch?v=P1Upy10bD1Q
      https://www.youtube.com/watch?v=6jncYUwvO7g
      تو یوتیوب Hack laser printer رو بزن
      در آخر بهت بگم برای ماندگاری جوهر پرینتر اونا باید تو یه فر کوره ای چیزی بذاری وگرنه جوهر پرینتر با آب و یا اسید مدارچاپی پاک خواهد شد و در آخر این دستگاه جزو دستگاه های CNC محسوب میشه
      بازم در خدمتم اگه سوالی چیزی داشتی ، من 70 80 درصد کارو رفتم ولی متاسفانه هد پرینترمو فرستادم اون دنیا :cry2: و پروژه با کمبود بودجه مواجه شد $-) !!!
      You do not really understand something unless you can explain it to your grandmother. Albert Einstein

دیدگاه

سلام آقا سامان
        ممنون از اطلاعاتی که در اختیارم گذاشتید . خودم هم به epson رسیده بودم .انشالله به زودی میرم سراغ ساختش .
        شروع کردم pm میدم تا از تجربیاتتون استفاده کنم .

از نظر سوق‌الجیشی و استراتژیک زمان به نفعه دشمنه
        در سایت اشتراک گذاری فیلم دشمن
        ( همه چیزو از زاویه امنیت ملی نگاه میکنی :applause: یه پرینتره دیگه .)
        الان هم کف قیمت بازار 500 تومنه . ولی من میگردم یه دست 2 سالمش رو پیدا میکنم .
        قیمت مدلهای ارزون لیزری hp از 250 شروع میشه .

ولی من جوهرافشان رنگی رو ترجیح میدم. میشه باهاش هر دو طرف برد رو رنگی درآورد .

این لینک هم نگاه کنید . بفرمایید چی کار میکنه ؟
        http://www.aparat.com/v/CD5Bg

دیدگاه

پسر عمو اینکه چیزی نیست
          یی بولت و یا صفحه ستونه که با المنتی هیتری چیزی داغش کرده اون نمایشگر هم زمان روشن بودن هیتر داخلی رو کنترل میکنه که چه قد روشن بمونه به بیان دیگر تایمره فعالیت و اتومات کردنه صفحه داغ شده است !!! بعد با فشار میزنه رویه کاغذ و فیبر مدار چاپی همون کار اتو رو میکنه به نظر من که اصلا کاربردی و بدرد کارای ظریف نمی خوره !!!
          You do not really understand something unless you can explain it to your grandmother. Albert Einstein

دیدگاه

در آخر بهت بگم برای ماندگاری جوهر پرینتر اونا باید تو یه فر کوره ای چیزی بذاری وگرنه جوهر پرینتر با آب و یا اسید مدارچاپی پاک خواهد شد و در آخر این دستگاه جزو دستگاه های CNC محسوب میشه
            دقیقا درست میفرمایید . یه ویدئو از پوتیوب گرفتم که مراحل کار رو کامل توضیح داده . براتون پ کردم .
            http://s3.picofile.com/file/8188663676/printer.flv

دیدگاه

پاسخ : دستکاری پرینتر برای چاپ مستقیم روی برد

آقا منم یه اپسون R390 دارم ازین خیلی حرفه ای ها که خودش روی CD هم میزنه و 6 کارتریجه هست
              ولی الان چند ساله چون جوهر اصلش گیر نمیاد و هزینشم زیاده بی استفاده افتاده
              پیگیری کتید بگید ما هم بتونیم ازش استفاده کنیم

فکر کنم چون روی CD میزنه نیازی به هک کردن زیادی نداشته باشه
              فیبر روی روی قسمت CD بذاریم خودش راحت پرینت میگیره
              درایور شبکه و nRF24L01
              کاتالوگ محصولات
              کنترلر CNC شش محوره براي پرينتر 3D و Pick n Place
              شبيه ساز تک تيرانداز و سيبل ديجيتال با پردازش تصوير
              فروش اسيلوسکوپ GWinstek GOS-630FC

دیدگاه

پاسخ : دستکاری پرینتر برای چاپ مستقیم روی بر&

آقا منم یه اپسون R390 دارم ازین خیلی حرفه ای ها که خودش روی CD هم میزنه و 6 کارتریجه هست
                :eek: :eek: :eek:
                آقای بیرامی یه کم روش کار کن ببین میشه ؟ ولی حتی اگه بدون دستکاری بتونه رو برد چاپ کنه ابعاد بردی که میتونه بزنه کمه .

من دنبال ساخت یه همچین چیزی ام . ساختشو که شروع کنم قدم به قدم مراحلشو میزارم تو سایت بچه ها استفاده کنن .

دیدگاه

هدف و تلاشتون قابل تقدیره و واقعا دست مریزاد . ضمنا پیشتهاد می کنم یک بررسی هم در مکانیسم ماشینهای ساخته شده در وب سایت زیر داشته باشید:

www.lpkf.com

همچنین بد نیست توی بخش تصاویر گوگل، عبارت PCB prototyping with Cirqoid machine را جستجو کنید.

دیدگاه

با سلام و عرض ادب
                    نوشته اصلی توسط مهندس نوآور
                    هدف و تلاشتون قابل تقدیره و واقعا دست مریزاد . ضمنا پیشتهاد می کنم یک بررسی هم در مکانیسم ماشینهای ساخته شده در وب سایت زیر داشته باشید:

www.lpkf.com

همچنین بد نیست توی بخش تصاویر گوگل، عبارت PCB prototyping with Cirqoid machine را جستجو کنید.
                    من این وب سایتو دیدم و از ظاهر داستان این دستگاها فوق العاده ای هستن واسه خودشونم دستگاههای غولی ( ؟ری ) هستن :biggrin: و دیتاشیت دستگاه خونگیشم دانلود کردم ولی زیاد توضیح آنچنانی از داستان تعریف نکردن فقط فک میکنم کل پروسه رو پوشش میده از فیبر خام مسی شروع تا چاپ و مس بری ضایعات فیبرو سوراخ کاری مدارم پوشش میده تو همون کاتالوگ دستگاه نمونه بردای خانگیم یه چیز عجیب بود اونم اسمبل قطعاتم توش بود حالا نمی دونم این کار با همون دستگاه انجام میشه یا نه یا تبلیغات خوده شرکته که می گه ما همچین دستگاهی هم داریم االلهو اعلم ماکه سر در نیاوردیم!!! :eek:
                    ولی فردا صب با نمایندگی ایرانشون تماس میگیریم داستانو جویا میشم قیمتا رو هم در میارم !!! در مورد قیمتا که باید قیمتای بالایی داشته باشن به نظر من که بالای 2 3 هزار یورو ینی 7 8 میلیون ناقابل $-) حالا هرکی دوست داشت یه دستگاه خونگی نمونه بردای PCB داشته باشه به نظرم این بهترین گزینه است

نوشته اصلی توسط مهندس نوآور
                    مورد دوم که فرمودید من این دستگاه هارو خیلی وقته دیدم اینا با حکاکی و قطع ارتباط ترک های PCB برد تحویل صابش می دن اگه می خوای یه همچین دستگاهی هم بسازید اولش یه CNC درست و درمون درست کنید بد میتونید یه اسپیندل این کارو تو این سایت با قیمت 200 یورو سفارش بدید بد دیگه حله دیگه از خدا چی میخواید !!!؟ :wow:
                    http://cirqoid.com/products/cirqoid-machine
                    خود دستگاه کاملشو 2000 یورو زده

نوشته اصلی توسط بسطام بیرامی
                    ولی الان چند ساله چون جوهر اصلش گیر نمیاد و هزینشم زیاده بی استفاده افتاده
                    پیگیری کتید بگید ما هم بتونیم ازش استفاده کنیم

فکر کنم چون روی CD میزنه نیازی به هک کردن زیادی نداشته باشه
                    فیبر روی روی قسمت CD بذاریم خودش راحت پرینت میگیره
                    دوست عزیز خوش بحالتان به نظر منکه دستگاه ارزنده ای داری این مدل کارترجشم که از نوع تانکیه در عجبم که می فرمایید جوهرش گیر نمیاد نمایندگی اپسون در ایران شرکت محترمه مادیران میباشند ،کارخونه و شرکت نمایندگی معظف به ارایه ی جوهر ، مواد مصرفی و تعمیراتی تا سالها پس از تولید هستند برای محصولات وطنی 10 سالی میباشد حالا اپسون دیگه جای خود دارد!!! oo:
                    مهندس جان شما هم یه لطفی کن اولا مطمئن باش که جوهرشو میتونی پیدا کنی در این مورد غمت نباشه اگه تهران تشیف دارید یه سر به خیابونه ایرانشهر بزن حتما مواد مصرفی پرینترتو پیدا میکنی احتمالا چند سالی هم از پرینتر استفاده نفرموده اید برای راه انداختنش باید این کارو بکنی : *- هد دستگاتونو در بیار با آب خالی یا محلول مخصوص این کار نازلهای هدتو تمیز کن من خودم هد دستگامو با محلول تینر فوری 1000 قربونی کردم :-((
                    بهترم اینکه از محلوله استفاده کنی از سایت زیر تهیش کن یا میری ایرانشهر یه دونه بخر : :NO:
                    http://www.inkshop.ir/index.php?productID=421
                    بعده این کار و راه اندازی مجدد حالا فقط یه زحمت میمونه خدمت شما و اونم اینکه شما یه فیبر خام به اندازه ی 10 در 10 Cm بنداز رو کاست دستگاه (اگه اشتباه نکنم که اون جای سی دی رو میبره داخل پرینتر بهش میگن کاست ) و یه چاپ رو اون بزن !!! بعد نتیجه رو در همین جا اعلام بفرمایید به جای شما هم بودم با این پرینتر این کارو نمی کردم اگه خواستی بفروشی ما خریداریم داداش (بد جوری چشامو گرفته @-)) L-)
                    برای اینکه هد دستگاتون چیزیش نشه به نظر بنده به اندازه ی فیبرت جا رو یه سی دی خراب باز کن بعد اونو بنداز تو دستگاه الان که تست کردم زخامت جفتشون یکیه هم سی دی ، هم فیبرای مدار چاپی !!! با این کار خیالت راحته که هد دستگات روش خط و خش نمیوفته !!! اون موقع مارا بد فش میدادی اگه اینو نمی گفتم !!!

دیدگاه

نوشته اصلی توسط سامان حسینی
                      دوست عزیز خوش بحالتان به نظر منکه دستگاه ارزنده ای داری این مدل کارترجشم که از نوع تانکیه در عجبم که می فرمایید جوهرش گیر نمیاد نمایندگی اپسون در ایران شرکت محترمه مادیران میباشند ،کارخونه و شرکت نمایندگی معظف به ارایه ی جوهر ، مواد مصرفی و تعمیراتی تا سالها پس از تولید هستند برای محصولات وطنی 10 سالی میباشد حالا اپسون دیگه جای خود دارد!!! oo:
                      مهندس جان شما هم یه لطفی کن اولا مطمئن باش که جوهرشو میتونی پیدا کنی در این مورد غمت نباشه اگه تهران تشیف دارید یه سر به خیابونه ایرانشهر بزن حتما مواد مصرفی پرینترتو پیدا میکنی احتمالا چند سالی هم از پرینتر استفاده نفرموده اید برای راه انداختنش باید این کارو بکنی : *- هد دستگاتونو در بیار با آب خالی یا محلول مخصوص این کار نازلهای هدتو تمیز کن من خودم هد دستگامو با محلول تینر فوری 1000 قربونی کردم :-((
                      بهترم اینکه از محلوله استفاده کنی از سایت زیر تهیش کن یا میری ایرانشهر یه دونه بخر : :NO:
                      http://www.inkshop.ir/index.php?productID=421
                      بعده این کار و راه اندازی مجدد حالا فقط یه زحمت میمونه خدمت شما و اونم اینکه شما یه فیبر خام به اندازه ی 10 در 10 Cm بنداز رو کاست دستگاه (اگه اشتباه نکنم که اون جای سی دی رو میبره داخل پرینتر بهش میگن کاست ) و یه چاپ رو اون بزن !!! بعد نتیجه رو در همین جا اعلام بفرمایید به جای شما هم بودم با این پرینتر این کارو نمی کردم اگه خواستی بفروشی ما خریداریم داداش (بد جوری چشامو گرفته @-)) L-)
                      برای اینکه هد دستگاتون چیزیش نشه به نظر بنده به اندازه ی فیبرت جا رو یه سی دی خراب باز کن بعد اونو بنداز تو دستگاه الان که تست کردم زخامت جفتشون یکیه هم سی دی ، هم فیبرای مدار چاپی !!! با این کار خیالت راحته که هد دستگات روش خط و خش نمیوفته !!! اون موقع مارا بد فش میدادی اگه اینو نمی گفتم !!!
                      شاید باورت نشه فقط کارتریج اصلی که روش بود رو زدم و بعد 6 تا از نمایندگیش خریدم ولی دیگه درست نزد ( یه رنگو کمتر میزد وسط عکس )
                      منم چون برای عکس با کیفیت میخواستم دیدم به کارم نمیاد و از اون روز دیگه حتی روشنشم نکردم
                      اتفاقا قدیما دنبال فروشش بودم چون زمان دلار 800 ت من اینو 350 خریدم سال( 1386 ) بعد هم که دیدم دکور شیکی داره همینطوری برای کلاس روی میزمه
                      البته اون زمان کارتریجشم دونه ای 6-7 ت بود که هر بار میبایست 40ت میدادم و برای کارای خونگی اصلا صرفه نداشت
                      الانم اگر وقت آزاد داشته باشم شاید روش کار کنم ولی حقیقتش الان حتی زدن برد هم برای اهمیتی نداره چون کارام تیراژه و دقیق و با چاپ محافظو مارکاژ
                      این تو بهترین شرایطم دیگه به درد کارم نمیخوره مگر برای تجربه فقط
                      درایور شبکه و nRF24L01
                      کاتالوگ محصولات
                      کنترلر CNC شش محوره براي پرينتر 3D و Pick n Place
                      شبيه ساز تک تيرانداز و سيبل ديجيتال با پردازش تصوير
                      فروش اسيلوسکوپ GWinstek GOS-630FC

دیدگاه

نوشته اصلی توسط بسطام بیرامی
                        شاید باورت نشه فقط کارتریج اصلی که روش بود رو زدم و بعد 6 تا از نمایندگیش خریدم ولی دیگه درست نزد ( یه رنگو کمتر میزد وسط عکس )
                        منم چون برای عکس با کیفیت میخواستم دیدم به کارم نمیاد و از اون روز دیگه حتی روشنشم نکردم
                        اتفاقا قدیما دنبال فروشش بودم چون زمان دلار 800 ت من اینو 350 خریدم سال( 1386 ) بعد هم که دیدم دکور شیکی داره همینطوری برای کلاس روی میزمه
                        البته اون زمان کارتریجشم دونه ای 6-7 ت بود که هر بار میبایست 40ت میدادم و برای کارای خونگی اصلا صرفه نداشت
                        الانم اگر وقت آزاد داشته باشم شاید روش کار کنم ولی حقیقتش الان حتی زدن برد هم برای اهمیتی نداره چون کارام تیراژه و دقیق و با چاپ محافظو مارکاژ
                        این تو بهترین شرایطم دیگه به درد کارم نمیخوره مگر برای تجربه فقط
                        درود مهندس جان ایشالله که همیشه موفق و موید باشی
                        یادش بخیر اون زمان اودلار 800 چوپی بنزین 10 چوبی چه حالی می کردیم خداییش سوختم !!!
                        در هر صورت ... :angry:

دیدگاه

با سلام و دورد و آرزوی موفقیت
                          نوشته اصلی توسط سامان حسینی
                          ولی فردا صب با نمایندگی ایرانشون تماس میگیریم داستانو جویا میشم قیمتا رو هم در میارم !!! در مورد قیمتا که باید قیمتای بالایی داشته باشن به نظر من که بالای 2 3 هزار یورو ینی 7 8 میلیون ناقابل $-) حالا هرکی دوست داشت یه دستگاه خونگی نمونه بردای PCB داشته باشه به نظرم این بهترین گزینه است
                          با پیگیری و استعلام قیمت ها از نمایندگی محترم بنام Afriz Farayand Co که نماینده انحصاری شرکت آلمانیه LPKF در ایران میباشند قیمت و توضیحاتی را در خصوص محصولات این شزکت های تک به عرضتون می رسونم
                          قیمت کوچک ترین دستگاه نمونه سازیه Rapid PCB Prototyping با قیمت 8400 یورو
                          دستگاه بعدی به پیشنهاد خوده شرکت S43 با قیمت 14500 یورو
                          اینها بدون هیچگونه اکسسوری و دستگاه های جانبی بودن با اضافه کردن اکسسوری های مربوطه به قیمت دستگاه اضافه خواهد شد همچینن دستگاه های جرو Hitech محسوب میشن و نیاز به مجوز های صادره از وزارت بازرگانی آلمان و اتحادیه اروپا میباشند ولی واقعا من که عاشقشون شدم چه چیزهای هستن بخدا !!!
                          برای دیدن کلیپ های تصویری شرکت به کانال رسمی خود شرکت مراجعه کنید!!!
                          https://www.youtube.com/playlist?list=PL2C566A88EF45284C

نوشته اصلی توسط " سید محمد "
                          پسرعموی عزیز و جوانان عزیز این مرزوبوم :
                          *- در کل با تحقیقات میدانی و پژوهشی اینجانب درست کردن چنین دستگاهی ، توجیه پذیر میباشد
                          و منالله توفیق سید سامان حسینی 31 اردیبهشت ماه 1394 مصادف با 2 شعبان 1436

دیدگاه

دوستان ی 3 ماهه صبر کنید من یکی زدم در ابعادA4 الان دنبال ی هد درست حسابیم

http://www.10bit.ir/?p=148
                            هرچه سعی کنیم لایه های نرم افزاری زیاد کرده و از سخت افزار دور کنیم مشکلات(باگ ها) کمتر خواهد شد(امنیت بیشتری خواهید داشت)
                            بهترین جواب دهنده برای سوال شما، خود شما هستید البته بعد تلاش،پشتکار و مطالعه بیشتر
                            میدونی مشکل ما کجاست؟سرمایه و مغز ها رو نمیتونیم یکجا جمع کنیم...

تعدادی ماژول GPS GP5MX1513F1 با بالاتریت حساسیت -170db به قیمت خرید بفروش میرسد

دیدگاه

با سلام و درود
                              نوشته اصلی توسط n340
                              دوستان ی 3 ماهه صبر کنید من یکی زدم در ابعادA4 الان دنبال ی هد درست حسابیم

http://www.10bit.ir/?p=148
                              تبریک :applause: ، ماشالله خیلی دستگاهه جونداری درست کردید
                              اما مشکلی که میتونه در این زمینه داشته باشه قیمته یه خورده بالای اون با توجه به شواهد و قراین در پایگاه اطلاع رسانیتون ، قیمته 30،000،000 ریال وجه رایجه کشوره
                              و اما در مورد این دستگاه موهوم عزیزه دله برادر و پسر عموی عزیزم :

فکر نکنم با یه پرینتره دست دو برآورد قیمت به 5،000،000 ریال وجه رایجه کشور برسه بازم میشه کمترش کرد با توجه یه مدل و کارکرد :nice: :applause:

*- نکته : L-) البته به فر برقی هم میخواید که از منت والده محترم و یا همسر گرامی در بیا اید اونم با قیمت 1،200،000 ریال
                              حالا این دو کاربرد میتونه داشته باشه که گهگاهی هم اگه کیکی کلوچه ای چیزی هوس کردید تو کارگاه خودتون ترتیبشو بدید !!! :-bd
                              خوب چیه مگه !!!؟خودکفایی به این میگن دیگه !!! در راستای ساله تولید ملى و حمایت از کار و سرمایهآ‌ خانوادگی ... >

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                              X