اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

برقراری تماس تلفنی به واسطه کامپیوتر و میکرو

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

برقراری تماس تلفنی به واسطه کامپیوتر و میکرو

سلام دوستان

فرض کنید ی برنامه باشه نصب کنیم میکروفن سیستم رو هم وصل کنیم شماره گیری کنیم و با کامپیوتر دیگه ای تو شبکه تماس صوتی برقرار کنیم

بخش الکترونیکیش رو کسی میتونه ایده بده در موردش ؟ چیکار کنیم جطور باشه ...

اشک هایی که پس از هر شکست ریخته میشوند همان عرق هاییست که برای پیروزی ریخته نشده است

پاسخ : برقراری تماس تلفنی به واسطه کامپیوتر &

نوشته اصلی توسط mehran901
    سلام دوستان

فرض کنید ی برنامه باشه نصب کنیم میکروفن سیستم رو هم وصل کنیم شماره گیری کنیم و با کامپیوتر دیگه ای تو شبکه تماس صوتی برقرار کنیم

داداش شما اول باید صدا رو به 0 و 1 تبدیل کنی بعد از یه ماژول شبکه ردش کنی بره به شبکه .
    اون ور هم یه همچین چیزی می خوای تا کد گشایی کنه.

ولی من میدونم همینجوری الکی پرسیدی و قصد انجامش رو نداری . چون یه چند ماهی وقتت رو میگیره.

اینم از ایده . ببینیم چی کار می کنی.
    [glow=green,2,300][b]بشر ممکن الخطاست
    درخت هرچه پربار تر سر به زیر تر[/glow]

دیدگاه

پاسخ : برقراری تماس تلفنی به واسطه کامپیوتر و میکرو

نوشته اصلی توسط mehran901
      سلام دوستان

میشه بیشتر توضیح بفرمایید :eek: عنوان تاپیک یه چیزه دیگه ست و میای تو ام یه چیزه دیگه است اگه منظورتون انتقال صدا و تصویره تو دوتا کامپیوتر که تو یه رنجه شبکه باشند باید عرض بنمایم این برنامه مربوط میشه به سوکت پروگرامینگ من خودم تو #C برنامه ی چت (انتقال متن) نوشتم :nerd: :read:
      و اگه این منظورتونه میکرو نمیخواد!!! یه دستگاهی در کامپیوتر های شخصی و خانگی سالهاست که اختراع شده بنام کارت صوتی ، و وظیفه ی شرعی و عرفی و قانونیش اینکه بسامد های مکانیکی و فیزیکی رو از میکروفن بگیره تبدیل به سیگنالهای آنالوگ و بعد تبدیل به دیجیتال و بعدشم تحویل پردازشگر Cpu محترم بده و بلعکس !!! :applause: دیگه این وسط میکرو رو میخوای چیکار برام جایه سواله!!!؟ :-B میشه توضیح بیشتری بدی!!! >:/
      بازم منظورتو من این جور آنالیز می کنم ولی در هر صورت از سوکت پروگرامینگ استفاده خواهی کرد : :-q :-c
      تمامی کامپیوتر های داخل شبکه در یک سرور عضو باشند این عضویت میتونه به صورت اتوماتیک به مانند سرویس DHCP برای کامپیوتر و تخصیص اتوماتیک Ip باشه مثلا به هر کامپیوتر یه شماره اختصاصی بده یا نه به صورت ثیت نام و عضویت باشه مثله سرویس Skype و یارو کاربره بگه آقا من از شماره ی 09123456789 خوشم میاد و منو یا این شماره بگیریدو.... :nice: و بعد صوت و تصویر از کامپیوتر آقای خوشبخت با شماره ی 09123456789 به شماره آقای بدبخت با شماره ؟؟؟؟0936693 :-)] بره ... !!!؟
      اگه اینه منظورت !!!؟ oo: :eek: ...
      You do not really understand something unless you can explain it to your grandmother. Albert Einstein

دیدگاه

پاسخ : پاسخ : برقراری تماس تلفنی به واسطه کامپیوتر &

نوشته اصلی توسط امیر حسین بیگدلی
        داداش شما اول باید صدا رو به 0 و 1 تبدیل کنی بعد از یه ماژول شبکه ردش کنی بره به شبکه .
        اون ور هم یه همچین چیزی می خوای تا کد گشایی کنه.

ولی من میدونم همینجوری الکی پرسیدی و قصد انجامش رو نداری . چون یه چند ماهی وقتت رو میگیره.

اینم از ایده . ببینیم چی کار می کنی.
        عزیز من فکر کردم باید صدا رو به 0 و 2 تبدیل کنیم ممنون از دقت نظرتون

این ایده نیست اسمش والا

عرضم ب حضورتون تاپیک از دستم رفت دیر جواب دادم ، انجامش دادم با ایده خودم
        با ویبی ی برنامه نوشتم تحت شبکه لن بتونی به کلاینت های مختلف صداتو ارسال کنی هر کلاینتی هم ی شماره براش در نظر گرفته شد به منزله شماره تلفن
        اشک هایی که پس از هر شکست ریخته میشوند همان عرق هاییست که برای پیروزی ریخته نشده است

دیدگاه

پاسخ : برقراری تماس تلفنی به واسطه کامپیوتر و میکرو

نوشته اصلی توسط سید سامان حسینی

و اگه این منظورتونه میکرو نمیخواد!!!
          آره دقیقا
          با سوکت نویسی حل شد

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X