اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

سوال در مورد محاسبه توان المنت فین دار برای &

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

سوال در مورد محاسبه توان المنت فین دار برای &

با سلام
    من برای خشک کردن خاک اره از مشعل گازوئیلی استفاده میکنم به این صورت که با یک فن قوی خاک اره و هوای داغ مکش شده و وارد لوله های پیچ در پیچ به قطر ۳۰ سانت و طول ۲۲ متر میشود تا خشک شود . دمای هوای در انتهای لوله ها که وارد سیکلون میشود تقریبا ۱۴۰ درجه میشه حالا سوال من اینه اگه لطف کنین راهنمایی کنین ممنون میشم
    میخوام اگه بشه مشعل رو حذف کنم و برای ایجاد هوای داغ مورد نیاز از المنت فین دار استفاده کنم
    ۱-توان المنتی که بشه این کارو انجام بده یعنی بعد از ۲۱ متر و درگیری با باد داخل لوه ها که توسط مکش فن ایجاد میشود و درگیری با خاک اره مرطوب بتواند خاک اره را خشک کند چقدر باید باشه
    ۲-المنت باید بتواند دمای پایدار مورد نیاز این کارو تامین کند یعنی دمای خروجی لوله ها همونطور که در بالا توضیح دادم (بعد از طی مسیر و خشک کردن خاک اره ) حداقل ۱۴۰ درجه بشه ایا شدنیه( منظورم اینه که دو دقیقه بعد دمای المنت سزیع افت نکنه که به زور بتونه دور و بر خودشو گرم کنه)
    ۳-اندازه این المنت چند سانت در چند سانت در میاد ؟
    وزن خاک اره مورد استفاده تقریبا 170 کیلو میشه که این وزن باید توی 40 دقیقه خشک بشه البته اشاره کنم که همه این وزن به یک باره وارد لوله ها نمیشه بلکه 0.7 کیلو به طور پیوسته توی هر ثانیه وارد مسیر میشه که جمعا 170 کیلو 40 دقیقه زمان میبره تا خشک بشه
    در ضمن خاک اره تقریبا خیسه

پاسخ : سوال در مورد محاسبه توان المنت فین دار برای &

کسی نیست راهنمایی کنه ؟

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
    X