اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

نمایش همزمان دو دوربین

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

نمایش همزمان دو دوربین

سلام
    من برای پردازش تصویر احتیاج به دریافت تصاویر دو تا دوربین رو دارم اما لب ویو نمی تونه دو تا دور بین رو نمایش بده . هر دوتا دور بین من هم از نوع یو اس بی هستش .اینطور که متوجه شدم این مشکل از ویندوز سرچشمه میگیره .
    از دوستان کسی راه حلی به نظرش میرسه؟

پاسخ : نمایش همزمان دو دوربین

با سلام خدمت آقا sadegh :smile:

ببینم اگر دوبین هارو با هم میکس بکنی*یعنی مثلا ، چهار تا تصویر در یه صفحه داشته باشی بعد همه رو با یک پورت به کامپیوتر بدی * بدردت می خوره یا نه ؟

دیدگاه

این طور که متوجه شدم دلیل اینکه ویندوز نمیتونه دوتا رو با هم نشون بده هم مارک بودن دوتا دوربینه
      دوتا دوربین از دوشرکت مختلف مشکلی نداره ولی زمانی که دوتا دوربین از یه مارکه یا بهتر بگم دوتا دوربین یه درایور داره ویندوز نمیتونه نمایش بده.

این راه حل شما به نظرم رسیده بود اما نمی دونستم چی احتیاج داره واسه این کار .
      حالا واسه این کار چی میخواد.
      دوربین من یو اس بی هستش.
      ممنون

دیدگاه

چند تا دوربین USBجواب میده,10 تا دوربین هم جواب میده, همه رو هم نشون میده, من برای Stereo Vision استفاده کردم عالی بود. مشکلتون کجاست؟ :nerd:
        زندگي يعني لذت ياد گرفتن و ياد دادن

دیدگاه

سلام آقا صادق

اون روشی رو که گفتم بحثش بر میگرده به دوربین های مدار بسته و شبکه ی انتقال تصویر
          حقیقتش من الان یه خرده روی شبکه اش گیر کردم یه مدت دیگه یه اطلاعات جمع وجور از انواع دوربین ها و کریستال کردن آنها تنظیماتشون انتقال تصویر روی مبایل ، کامپیوتر ، تبلت و... میزارم
          حقیقتش خودم خیلی دوست دارم با کمک شما این موضوع رو به labview مرتیط کنم :biggrin:

پایه ای ؟

دیدگاه

سوال خوبی پرسیدی به نظر میرسه میخوای توی الگوریتم های استریو ویژن ویا فتو گرامتری کار کنی
            برای اینکه بتونی دو تا دوربین رو همزمان باز کنی باید از imaqdx استفاده کنی ولی در باز کردن پورت ها از یه فلت سیکونس استفاده کنی والبته مود هر یک از دوربین ها رو هم از اینفورمیشن دوربین شناسایی کنی و به پروپرتی نود همون دوربین وصل کنی

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X