اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

مدار SMPS برای راه اندازی پاور LED

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

مدار SMPS برای راه اندازی پاور LED

سلام
    دوستان عزیز برای راه اندازی LED در رنج های 10 الی 30 وات نیاز به یک مدار منبع تغذیه سوئیچینگ (SMPS) دارم که 220 ولت مستقیم به اون متصل بشه ، منتظر پیشنهاداتون هستم.
    ممنون

پاسخ : مدار SMPS برای راه اندازی پاور LED

ال ای دی ها چند وات هستن؟ میخواید از سری کردن الیدی های 1 واتی به توان مورد نظر برسید؟! یا اینکه لامپ 10 وات یا 20 وات یا 30 وات هست؟
    استفاده از درایور آماده پیشنهاد بهتریه اما اگه میخواین خودتون بسازید جهت تجربه و ... مشکلی نیست. :job: مدار میتونم براتون آماده کنم به شرطی که حتما بسازینش :biggrin:
    لطفا سوالات فنی رو به جای پیام خصوصی در انجمن مطرح کنید.

دیدگاه

ال ای دی ها چند وات هستن؟ میخواید از سری کردن الیدی های 1 واتی به توان مورد نظر برسید؟! یا اینکه لامپ 10 وات یا 20 وات یا 30 وات هست؟
      استفاده از درایور آماده پیشنهاد بهتریه اما اگه میخواین خودتون بسازید جهت تجربه و ... مشکلی نیست. :job: مدار میتونم براتون آماده کنم به شرطی که حتما بسازینش :biggrin:
      ممنون محسن جان
      ما در واقع وات خروجی برامون مهمه و همینطور حجم مدار، مدار پیشنهادی شما شاید بتونه یه راه حل یا یک ایده جدید به ما بده !!!

دیدگاه

نوشته اصلی توسط Electronic Science
        ممنون محسن جان ما در واقع وات خروجی برامون مهمه و همینطور حجم مدار، مدار پیشنهادی شما شاید بتونه یه راه حل یا یک ایده جدید به ما بده !!!
        خواهش. وات خروجی مشکلی نیست. ولی حجم مدارو نمیشه از این بازاری ها کوچیکتر در آورد :smile:

دیدگاه

نوشته اصلی توسط Electronic Science
          ایراد نداره محسن جان :job:

اضافه شده در تاریخ :
          چی شد پس؟!!!!!!
          ما همچنان منتظریم :job:
          تا حالا فلایبک ساختی داداش؟ اگه آره که هیچی ولی اگه نه یه کار میگم خیلی بهتره. :biggrin:
          آداپتور 12 ولت 1 یا 2 آمپر بخر :agree: بعد منبع رو باز میکنی و فیدبک جریان به روشی که بعدا میگم تغییر میدیم که بتونه led ده واتی رو با جریان ثابت درایو کنه.
          این جوری خیلی بهتره چون مطمئن هستیم که مدارمون از لحاظ تغذیه ای سالمه و تمرکز رو رو فیدبک میزاریم. بعد که تونستیم جواب خوبی بگیریم. بعد میریم سراغ فلایبکی که خودمون قراره بسازیم.

دیدگاه

تا حالا فلایبک ساختی داداش؟ اگه آره که هیچی ولی اگه نه یه کار میگم خیلی بهتره. :biggrin:
            آداپتور 12 ولت 1 یا 2 آمپر بخر :agree: بعد منبع رو باز میکنی و فیدبک جریان به روشی که بعدا میگم تغییر میدیم که بتونه led ده واتی رو با جریان ثابت درایو کنه.
            این جوری خیلی بهتره چون مطمئن هستیم که مدارمون از لحاظ تغذیه ای سالمه و تمرکز رو رو فیدبک میزاریم. بعد که تونستیم جواب خوبی بگیریم. بعد میریم سراغ فلایبکی که خودمون قراره بسازیم.
            محسن جان کاش اینایی که گفتیو رو شکل مداری بهم نشون میدادی!!! چون من یک دونه مدار نمی خوام چیزی در حدود 20 تا میخوام اگه 20 تا آداپتور بخرم اصلا نمیصرفه برام !!!!

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X