اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

اتصالات امپلی فایر و کامپیوتر چه جوری هست ؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

اتصالات امپلی فایر و کامپیوتر چه جوری هست ؟

سلام

صدای کامیپوترم نمی اید . الان من یه فیش مونو دارم ( یه طرفش فیشه هست و طرف دیگه اش دو تا سیم ) یه فیش استریو ( یه طرفش فیش هست و طرف دیگه اش 3 تا سیم ) . یه امپلی فایر قدیمی که نمیدونم مونو هست یا استریو . و دو تا باند . باید چه جوری به کامیوترم وصل کنم ؟ هر جوری وصل می کنم اصلا صدا نمی یاد . فیش ها سالم هستند چون اتصالاتش رو چک کردم امپلی فایر هم سالمه هست در کل مشکلم توی وصلشون هست . ممنون میشم کمک کنید چون شدیدا نیاز به صدا دارم .
    مصادیق اظهار محبت به همسر
    بررسی مسائل جنسی در زندگی زناشویی(فایل صوتی)
    ویژگی های خانواده سالم - مصادیق احترام (فایل صوتی)
    اثر قصه گویی برای کودکان

پاسخ : اتصالات امپلی فایر و کامپیوتر چه جوری هست ؟

سلام کاری نداره اول مطمن شو کارت صدات نصبه
    بعد خروجی کامپیوترتو بده به ورودی امپلی
    بعدشم از صداش لذت ببر
    برای خانه ی همسایه ات هم ، چراغ آرزو کن قطعا حوالی خانه ات روشن تر خواهد شد…
    خداوندا
    به آنکه دوست می داری بالهایی برای پرواز ببخش،
    ریشه هایی برای بازگشتن،
    و دلایلی برای ماندن...

دیدگاه

پاسخ : اتصالات امپلی فایر و کامپیوتر چه جوری هست ؟

نوشته اصلی توسط skyzare
      سلام

صدای کامیپوترم نمی اید . الان من یه فیش مونو دارم ( یه طرفش فیشه هست و طرف دیگه اش دو تا سیم ) یه فیش استریو ( یه طرفش فیش هست و طرف دیگه اش 3 تا سیم ) . یه امپلی فایر قدیمی که نمیدونم مونو هست یا استریو . و دو تا باند . باید چه جوری به کامیوترم وصل کنم ؟ هر جوری وصل می کنم اصلا صدا نمی یاد . فیش ها سالم هستند چون اتصالاتش رو چک کردم امپلی فایر هم سالمه هست در کل مشکلم توی وصلشون هست . ممنون میشم کمک کنید چون شدیدا نیاز به صدا دارم .
      بابا کاری نداره فیش اسریوتو نگاه کن. دو تا پایه ی کوچیک داره یه بلند. اون بلندشو وصل میکنی به زمین امپلی فایر و اون دو تا کوچک تر هم مال L and R صداته یعنی استریو باید دو تا امپ داشته باشی ولی موقتی میتونی یکیشو وصل کنی به همین راحتی :read:
      چه خوش سلیقه است گلچین روزگار...
      خوبان رفتند و ما ماندیم!

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
      X